Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jakie wymiary głośników z tyłu i przodu ?


Rekomendowane odpowiedzi

witam i z racji braku możliwosci znalezienia odpowiedzi proszę o pomoc i podanie wymiarów głośników na przód i tył i mocy jakiej da rade seryjny CONCERT I

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przod 130mm, tyl zalezy czy drzwi czy polka. wydaje mi sie ze w drzwi 130 a polka 165mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przód 13, półka 16, ale żeby wsadzić tam coś nie seryjnego potrzebne są dystanse bo nie do końca podchodzi okrągły głośnik, a z mocą to nie wiem ja u siebie jestem na etapie ciągnięcia wszystkiego przez wzmacniacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z innej beczki. W panelach drzwi tylnych nie mam miejsca na głośniki. Czy mogę dokupić panele z innego modelu żeby te głośniki tam upchnąć? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w swojej a4 b5 z przodu w boczkach mam 10 + tweetery a z tylu chyba 16... w połce oczywiscie, ale jak beda fundusze to z przodu zasiada 16 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez serie mialem 100mm przod ale zeby wlozyc w miejsce 165mm to juz troszke roboty jest, najlepiej jest wlozyc 130mm wystarczy wtedy zakupic dystanse plastikowe pod ten rozmiar i wszystko bedzie gites ale wiadomo zadna 130 nie zagra jak 165 :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo w drzwiach to raczej napewno w b5 niema wiec bedzie ciezko

a wlasnie ze sa :cool1: np. jak masz BOSE jest komplet osmiu glosnikow (2x przednie drzwi + 2x gwizdek, 2x tylne drzwi, 2x polka, w avantach jest jeszcze sub) zestaw osmiu glosnikow wystepuje tez chyba bez BOSE (glosniki firmy nokia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam nokia 6 sztuk bez drzwi tylnych
dlatego napisalem chyba :hi: u mnie w BOSE osiem, tyl rowniez aktywny :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w przednich drzwiach z systemem nokia żeby zamontować głośniki inne niż mocno wysłużony oryginał potrzeba dystanse? czy takie cuda prostokątne to tylko w pułce tylnej wymyślili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prostokaty w polke. a w przednich drzwiach jak chcesz wsadzic cos normalnego to raczej bez dystansow sie nie obedzie bo jest wieksza glebokosc montarzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie a jaka jest standardowa głębokość montażowa w drzwiach przednich?? bo z tego co patrzyłem to głośniki konkretniejsze mają coś w granicach 60 mm tak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od jakiej głębokości montażowej pakuje się dystanse i jaka jest przestrzeń do standardowych maskownic boczków drzwi(jaka głębokość montażowa wchodzi w grę) bo przymierzam się do zakupu, ale raczej w grą wchodzą tylko 13 chyba, że różnica w efekcie jest na tyle duża, że powinienem pakować 16-tki No i dodam, że te 13 nie były by jakieś marne tylko DLS-a, Powerbass-a lub Rainbowa oczywiste jest, że efekt uzyskany z 16 będzie lepszy,ale czy na tyle żeby pakować panele drzwiowe. I już takie ostatnie pytanie na forum jest o wyrezaniu 16 pod standardowe boczki, ale czy strata nie będzie na tyle duża, że dojdzie do równowagi pomiędzy 13-tkami, a 16 tkami??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już kiedyś czytałem i jest temat na forum

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t23961.0.html;highlight=16+w+drzwiach

poczytaj masz wszystko ładnie opisane i jeszcze gdzieś widziałem jak te dystanse ktoś robił ze zwykłych paneli podłogowych skręcał parę i przykręcał do stelaża oczywiście pierwsze co to wymień kable na 2x2,5mm jeśli chcesz wsadzić dobre głośniczki no i w linku masz tez opisane jak wygłuszyć drzwi bo jeśli tego nie zrobisz to będziesz elegancko słyszał plastik i jakość dźwięku znacznie się poprawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kable już zapodałem z bagażnika pod drzwi, ale zastanawia mnie jedno czy możliwe jest, że kabel będzie za gruby?? Bo te,które ja dałem są grubawe myślę, że grubsze od tych 2,5

Ten temat już przeglądałem i przejrzałem jeszcze raz i chyba się na 16 skusze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gitara bo te moje to spokojnie mogą łączyć suba z piecem i a pro po pieca braknie mi jednego żeby zasilić wszystko jak jest z instalacją trzeba ciągnąć 2 instalacje od podstaw czy można wykorzystać przewody już przeciągnięte głównie chodzi o zasilający( aku- wzmak)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...