-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
na tych felgach wygląda super ,do avanta najlepszy wybór
-
[A6 C6] 18 czy 19 ?? Co wybrac, czy duża różnica w komforcie...
e tam przesadzasz ja w b5 miałem wcześniej 18 teraz 19 i różnicy żadej nie odczułem.Jeśli w aucie masz sztywny zawias to tak jak byś miał porównać 14 do 15
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
to jak tam ciśniem dziś po 23?
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
thx za gre jutro pewnie też się zamelduję :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Servus
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
hehe ja wpadne baty dostac :bicz3:
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
Polecam soldier of future 2 dosyć stara ale extra :th:
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
auto extra i ten motor
-
[B6 AVF] moja druga 4
to nie ja je zakładałem tylko pierwszy właściciel ;)dlatego tak zostało i nie chciało mi się zmieniać
-
[B6 AVF] moja druga 4
Z racji przywiązania do jedenj marki i z mega promocji jaka się trafiła udało mi się zakupić tą oto seryjną piękność :> 1.8TQ planowane zmiany -bixenon -gleba -felga tylko 19 i tylko ta -programik pozdrawiam Michał
-
[B6 ASN] Moja :)
auto super a co do felg to zostałbym przy 18
-
co sądzicie o tych felgach do a4 b6 kombi???
poleć z 19 235/35 i bedą :oklaski:
-
[B5 AEB] Moje niemrawe malenstwo :) Kilka nowszych fot str 1 :D
akurat ta która jest u mnie nie wiem jak się nazywa bo zakładał ją poprzedni właściciel natomiast ostatnio zamawiałem podobną wygladowo folie dla znajomego i wygląda super Ultra Lux Evo 2 Folia Teca polecam
-
[B5 AEB] Moje niemrawe malenstwo :) Kilka nowszych fot str 1 :D
:oklaski: dla mnie bomba
-
[B5 1,9 TDI 90 KM]Moja nowa srebrna perelka...
całkiem fajne aut, tylko te sreberko za środka ..
Dexter
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta