Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LuNaTi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. No wlasnie, jaka srednice maja wyzej wymienione simeringi? Pozdrawiam...
  2. powinno sie uzywac m12 typu spline, zeby nie zniszczyc sruby, ale torx 55 podobno tez sie da...(nie polecam)
  3. a jaki przebieg? poradziles sobie juz z tym?
  4. chce zrobic podobnie jak ocinus, ale poki co czekam na nowe sruby z aso bo jedna wyrobilem... ;/
  5. sruba na torxa 30, do trojramiennej ida dwie
  6. u mnie to na bank poducha, myslalem, ze moze nie dokrecona, wziolem grzechotke i przegiolem...sruba do wymiany...zamowilem dzis dwie na wszelki wypadek (w aso za srube 10zl ,ale dalej czasami dyrkocze...
  7. pod poducha masz dwa torxy rozmiar 30...odkrecasz i poducha schodzi, ale jesli tego nie robiles nigdy, a ten dzwiek wydobywa sie nie od czasu kiedy kupiles auto tylko od niedawna to to raczej nie to... no chyba, ze ktos przed toba odkrecal poduche i teraz sie tlucze... pozdrawiam
  8. ja po zalozeniu przelacznika do fisa mam to samo...wczesniej bylo cichutko, a tu qrna wystarczy ze raz zdjalem poduche, zeby zalozyc przelacznik i lipa...kilka razy odkrecalem, dokrecalem i tak samo...jak przyloze reke do poduszki to jest ok... zrobiles juz cos z tym? pozdrawiam
  9. Jakis czas temu wymienilem manetke, co spowodowalo, ze musialem podczas wymiany odkrecic poduszke (2 x 30torx), od tamtej pory na wiekszych wertepach slysze drżenie owej poduszki. Rozkrecilem jeszcze raz i zalozylem z powrotem, myslalem, ze pomoze. Co to moze byc??? Co moze byc przyczyna? Mieliscie podobne problemy?
  10. czy to prawda, ze avanty sa ciezko dostepne w usa?
  11. odciagnij plyn ze zbiorniczka, wez latarke i zobacz czy masz przy kanalikach filtr, jak go wypieprzyli bo np. odciagali plyn gora to na bank wyje z tego powodu, ja uzeralem sie z tym problemem 3miesiace...
  12. no u mnie to tak nie wyglada, fotek juz nie mam mozliwosci zrobic, poniewaz zbiornik jest zamontowany zalany, ale ty zapewne mowisz o takim sitku jak jest przy wlewie plynu do spryskiwaczy... a u mnie przy korku takiego sitka nie bylo, byl tylko nisko zamocowany taki jakby filtr ( nie wiem czy to papierowy, tak to ujolem, moze to jakies tworzywo...podobny do filtra powietrza, tyle ze mniejszych rozmiarow ) ale tak jak pisalem, jest on wazny poniewaz jego zadaniem jest zapobieganie spienianiu sie wracajacego plynu z ukladu do zbiornika.
  13. u mnie sie okazalo, ze mechanicy debile wyciagali metalowym ssakiem plyn przez zbiornik uszkodzili cale sitko (filterek) i przez to tak wylo, bo te filtr nie tylko zapobiega wszelkim brudom, ktore moge sie dostac do srodka, ale rowniez powoduje ze plyn wracajac do zbiornika nie spienia sie, a co za tym idzie spieniony nie zostaje zassany do ukladu i w wyniku tego pompa nie wyje , a tak bez filtra napierdzielaa
  14. na bank tylko w dieslach?
  15. chodzi o to ze ktos jak wyciagal Ci plyn ze zbiorcznika, to wyciagnal tez filtr.. ktory jest w zbiorniku..zapobiega on dostawaniu sie syfu do ukladu oraz spienianiu sie plynu... jest bardzo wazny... kiedy dolales pod sam korek, nie ma sie gdzie za bardzo wytwarzac ta cala pianka... jedni mechanicy z ktorymi rozmawialem, mowili, ze jesli np. maglownica ma juz swoje to latwo ja mozna w ten sposob rozszczelnic...inni mowia, ze to nie przeszkadza... tak czy siak...wymienilbym na twoim miejscu zbiornik , w aso 70zl napisz, jeszcze kiedy sie zaczelo wycie dokladnie.[br]Dopisany: 11 Maj 2008, 00:23 _________________________________________________ to samo, mogli wywalic filtr ze zbiorniczka...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.