-
Naprawa zatartych wycieraczek
No wlasnie, jaka srednice maja wyzej wymienione simeringi? Pozdrawiam...
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
powinno sie uzywac m12 typu spline, zeby nie zniszczyc sruby, ale torx 55 podobno tez sie da...(nie polecam)
-
[B6 ASN] Długo kręci nie zapala
a jaki przebieg? poradziles sobie juz z tym?
-
[ALL B6] Metaliczny dźwięk w okolicy kierownicy
chce zrobic podobnie jak ocinus, ale poki co czekam na nowe sruby z aso bo jedna wyrobilem... ;/
-
[ALL B6] Metaliczny dźwięk w okolicy kierownicy
sruba na torxa 30, do trojramiennej ida dwie
-
[ALL B6] Metaliczny dźwięk w okolicy kierownicy
u mnie to na bank poducha, myslalem, ze moze nie dokrecona, wziolem grzechotke i przegiolem...sruba do wymiany...zamowilem dzis dwie na wszelki wypadek (w aso za srube 10zl ,ale dalej czasami dyrkocze...
-
[ALL B6] Metaliczny dźwięk w okolicy kierownicy
pod poducha masz dwa torxy rozmiar 30...odkrecasz i poducha schodzi, ale jesli tego nie robiles nigdy, a ten dzwiek wydobywa sie nie od czasu kiedy kupiles auto tylko od niedawna to to raczej nie to... no chyba, ze ktos przed toba odkrecal poduche i teraz sie tlucze... pozdrawiam
-
[ALL B6] Metaliczny dźwięk w okolicy kierownicy
ja po zalozeniu przelacznika do fisa mam to samo...wczesniej bylo cichutko, a tu qrna wystarczy ze raz zdjalem poduche, zeby zalozyc przelacznik i lipa...kilka razy odkrecalem, dokrecalem i tak samo...jak przyloze reke do poduszki to jest ok... zrobiles juz cos z tym? pozdrawiam
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Jakis czas temu wymienilem manetke, co spowodowalo, ze musialem podczas wymiany odkrecic poduszke (2 x 30torx), od tamtej pory na wiekszych wertepach slysze drżenie owej poduszki. Rozkrecilem jeszcze raz i zalozylem z powrotem, myslalem, ze pomoze. Co to moze byc??? Co moze byc przyczyna? Mieliscie podobne problemy?
-
[B7 BWT] A4 b7 2.0TQ US - Nareszcie przypłynęła :)
czy to prawda, ze avanty sa ciezko dostepne w usa?
-
[B5 ADP] Problem ze wspomaganiem
odciagnij plyn ze zbiorniczka, wez latarke i zobacz czy masz przy kanalikach filtr, jak go wypieprzyli bo np. odciagali plyn gora to na bank wyje z tego powodu, ja uzeralem sie z tym problemem 3miesiace...
-
[B5 ADP] Problem ze wspomaganiem
no u mnie to tak nie wyglada, fotek juz nie mam mozliwosci zrobic, poniewaz zbiornik jest zamontowany zalany, ale ty zapewne mowisz o takim sitku jak jest przy wlewie plynu do spryskiwaczy... a u mnie przy korku takiego sitka nie bylo, byl tylko nisko zamocowany taki jakby filtr ( nie wiem czy to papierowy, tak to ujolem, moze to jakies tworzywo...podobny do filtra powietrza, tyle ze mniejszych rozmiarow ) ale tak jak pisalem, jest on wazny poniewaz jego zadaniem jest zapobieganie spienianiu sie wracajacego plynu z ukladu do zbiornika.
-
Wspomaganie - płyn G004000M2 to to samo co G002000?
u mnie sie okazalo, ze mechanicy debile wyciagali metalowym ssakiem plyn przez zbiornik uszkodzili cale sitko (filterek) i przez to tak wylo, bo te filtr nie tylko zapobiega wszelkim brudom, ktore moge sie dostac do srodka, ale rowniez powoduje ze plyn wracajac do zbiornika nie spienia sie, a co za tym idzie spieniony nie zostaje zassany do ukladu i w wyniku tego pompa nie wyje , a tak bez filtra napierdzielaa
-
[B6 AWX] Wspomaganie, a sprzęgło alternatora
na bank tylko w dieslach?
-
[B6 AWX] Problem ze wspomaganiem ? - Strasznie skrzeczy przy skrecaniu
chodzi o to ze ktos jak wyciagal Ci plyn ze zbiorcznika, to wyciagnal tez filtr.. ktory jest w zbiorniku..zapobiega on dostawaniu sie syfu do ukladu oraz spienianiu sie plynu... jest bardzo wazny... kiedy dolales pod sam korek, nie ma sie gdzie za bardzo wytwarzac ta cala pianka... jedni mechanicy z ktorymi rozmawialem, mowili, ze jesli np. maglownica ma juz swoje to latwo ja mozna w ten sposob rozszczelnic...inni mowia, ze to nie przeszkadza... tak czy siak...wymienilbym na twoim miejscu zbiornik , w aso 70zl napisz, jeszcze kiedy sie zaczelo wycie dokladnie.[br]Dopisany: 11 Maj 2008, 00:23 _________________________________________________ to samo, mogli wywalic filtr ze zbiorniczka...
LuNaTi
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta