-
[a4 8] zmiana silnika 2.0 tfsi na 2.0 tdi- czy możliwe ?
Silnik benzynowy zużywa bardzo dużo oleju. Naprawa wyceniona na 15 tysięcy. Zastanawiam sie czy jest opcja wymiany silnika na tdi i czy jest to technicznie możliwe i realne finansowo? Prosze o wskazówki a moe inne rady jak zreanimowac silnik benzynowy.
-
[ A4 B8] Zużycie oleju dwukrotnie większe niż dopuszcza serwis:(
Auto kupiłem pół roku temu, po przejechaniu pierwszych 700km zapaliła się kontrolka nakazująca dolanie litra oleju. Od tego czasu dolewam litr oleju co 500km. Czy jedyną szansą na naprawę auta jest kapitalny remont silnika, który w serwisie wycenili mi na 14tyś, czy może wymiana samych pierścieni też może pomóc? Wymieniłem już membranę w silniku bo słyszałem że może to pomóc, ale niestety nie mam poprawy. Co radzicie? Planuje już zmianę auta, zrażony tą usterką - czy silniki 3L FSI też biorą tyle oleju? Proszę o pomoc i rady
-
[All B6] Zdarte przyciski świateł klimy i szyb
dzięki bardzo, słyszałeś już jakieś opinie o nim?
-
[All B6] Zdarte przyciski świateł klimy i szyb
Panowie potrzebuje namiarów do firmy która naprawia zdarte przyciski, podobno odnawiają to i wygląda to super? Kto to robi? dajcie jakiś namiar
-
[B6 AWX] Tłoki w AWX i AVB czy są takie same??
tzn że co trzeba zrobić? te logi sprawdzi się VAGiem?
-
[B6 AWX] Tłoki w AWX i AVB czy są takie same??
diagnostyka robiona w audi i żadnych błędów na silnika. i na luzi chodzi płynnie, żadnych drgań a pod obciążeniem podczas przyśpieszania zaczyna drgać dosyć mocno. spalanie ma w normie, nie kopci...wymieniłem dwumas poduszkę pod silnikiem a ero poprawy:/ już wymiękam
-
[B6 AWX] Tłoki w AWX i AVB czy są takie same??
nie wiem czy mnie zrozumiałeś...miałem silnik AWX i mi się roz.... kupiłem silnik AVB i taki włożyłem ale wszystkei wtryski i cała elektryka jest od strego.
-
[B6 AWX] Tłoki w AWX i AVB czy są takie same??
i może to mieć wpływ na to że silnik szarpie podczas przyśpieszania? czy gdzieś indziej szukać powodu?
-
[B6 AWX] Tłoki w AWX i AVB czy są takie same??
Panowie wymieniłem silnik z AWX na AVB sam klocek, przełożone wtryski od starego i cała elektryka. Silnik szarpie przy przyśpieszaniu...czy powodem może być to że są różne denka tłoków w tych dwóch silnikach??prosze o pomoc
-
Po wymianie silnika, mocno trzęsie przy przyśpieszaniu
może i masz rację...rozmawiałem z kolejnym mechanikiem i powiedział mi że denka tłoków przy silnikach o różnym symbolu mogą być tzn, że AWX i AVB mogą mieć różne tłofki i to powód...czy jest w tym coś prawdy?
-
Po wymianie silnika, mocno trzęsie przy przyśpieszaniu
wiem że elektryk się VaGiem podłączał, ale nie wiem czy sprawdzał dawki...jak jest zła to wywali błąd? jechałem tym autem z belgii i na trasie spalanie wyszło mi 5,5l przy prędkości około 150km/h
-
Po wymianie silnika, mocno trzęsie przy przyśpieszaniu
wiesz to co piszesz brzmi fachowo ale mit o kurrr nic nie mówi:/ moze po prostu gdzieś do fachowca pojechać od wtrysków?
-
Po wymianie silnika, mocno trzęsie przy przyśpieszaniu
nie wiem robił to jakiś mechanik ale teraz to już mu nie ufam i nie wiem czy to nie jego wina że stary silnik mi rozjeb.... bo jakiś płyn wstrzyknął mi w rurę obok filtra powietrza i wtedy wszedł na takie obroty i go rozwaliło...a jak pompowtryski muszą być ustawione? ---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ---------- co to są te logi?
-
Po wymianie silnika, mocno trzęsie przy przyśpieszaniu
mówisz o pompowtrysku? ale to by pokazał komputer? a wtryski były od starego silnika i były ok?
-
Po wymianie silnika, mocno trzęsie przy przyśpieszaniu
dokłądnie nie powiem Ci przy jakich obrotach ale nie wykluczone że przy tych co podałeś, i bardziej jest odczuwalne na wyższych biegach ---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ---------- no i tylko w czasie jazdy...na luzie można gazować i silnik chodzi jak nowizna, w salonie audi nie wywalił komputer żadnych błędów
hoody1
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta