Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dexter

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dexter

  1. na tych felgach wygląda super ,do avanta najlepszy wybór
  2. e tam przesadzasz ja w b5 miałem wcześniej 18 teraz 19 i różnicy żadej nie odczułem.Jeśli w aucie masz sztywny zawias to tak jak byś miał porównać 14 do 15
  3. to jak tam ciśniem dziś po 23?
  4. thx za gre jutro pewnie też się zamelduję :th:
  5. hehe ja wpadne baty dostac :bicz3:
  6. Polecam soldier of future 2 dosyć stara ale extra :th:
  7. to nie ja je zakładałem tylko pierwszy właściciel ;)dlatego tak zostało i nie chciało mi się zmieniać
  8. Z racji przywiązania do jedenj marki i z mega promocji jaka się trafiła udało mi się zakupić tą oto seryjną piękność :> 1.8TQ planowane zmiany -bixenon -gleba -felga tylko 19 i tylko ta -programik pozdrawiam Michał
  9. Dexter odpowiedział(a) na LuNaTi temat w Audi A4/S4 B6
    auto super a co do felg to zostałbym przy 18
  10. poleć z 19 235/35 i bedą :oklaski:
  11. akurat ta która jest u mnie nie wiem jak się nazywa bo zakładał ją poprzedni właściciel natomiast ostatnio zamawiałem podobną wygladowo folie dla znajomego i wygląda super Ultra Lux Evo 2 Folia Teca polecam
  12. całkiem fajne aut, tylko te sreberko za środka ..
  13. bardzo fajnie wygladaja na sedanie:) z daleka prawie jak 19 :oklaski:
  14. Felga super bardzo ładnie wygląda na awancie
  15. jołki połki zderzak jak dla mnie coś nie teges a lusterka takie można wkleić do bmw a nie do Audi ....
  16. Dexter odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    auto pierwyj sort stylizacja na medal bez zbędnego latexu
  17. zdecydowanie lepiej wygląda na tych felgach gratki
  18. fajna furka a zderzak od Rs4 wejdzie bez problemu ,przynajmniej u mnie wlazł
  19. spreżyny były jak kupywałem auto ostatnio zmieniłem amorki na żółte bilsteiny cena ok 380 zł za sztuke polecam
  20. Hyhyh na nowo nie musiałem sie uczyć jazdy na 19 ponieważ wcześniej miałem 18 więc różnicy na dobrą sprawe nie ma. Drogi w Lublinie są piękne tak jak w każdym Polskim mieście co zmusza czasami do przepisowej jazdy na takich kapciach :biggrin: ,choć ostatnio będac we Wrocławiu mocno zastanawiałem się czy bede jeszcze raz chciał odwiedzić ten kwiat polskich dróg na takim profilu.Co do zawieszenia to kit bilsteina. pozdrawiam
  21. bardzo ładne masz to auto
  22. 19 ale 20 też by dały rade

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.