Treść opublikowana przez Dexter
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
na tych felgach wygląda super ,do avanta najlepszy wybór
-
[A6 C6] 18 czy 19 ?? Co wybrac, czy duża różnica w komforcie...
e tam przesadzasz ja w b5 miałem wcześniej 18 teraz 19 i różnicy żadej nie odczułem.Jeśli w aucie masz sztywny zawias to tak jak byś miał porównać 14 do 15
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
to jak tam ciśniem dziś po 23?
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
thx za gre jutro pewnie też się zamelduję :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Servus
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
hehe ja wpadne baty dostac :bicz3:
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
Polecam soldier of future 2 dosyć stara ale extra :th:
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
auto extra i ten motor
-
[B6 AVF] moja druga 4
to nie ja je zakładałem tylko pierwszy właściciel ;)dlatego tak zostało i nie chciało mi się zmieniać
-
[B6 AVF] moja druga 4
Z racji przywiązania do jedenj marki i z mega promocji jaka się trafiła udało mi się zakupić tą oto seryjną piękność :> 1.8TQ planowane zmiany -bixenon -gleba -felga tylko 19 i tylko ta -programik pozdrawiam Michał
-
[B6 ASN] Moja :)
auto super a co do felg to zostałbym przy 18
-
co sądzicie o tych felgach do a4 b6 kombi???
poleć z 19 235/35 i bedą :oklaski:
-
[B5 AEB] Moje niemrawe malenstwo :) Kilka nowszych fot str 1 :D
akurat ta która jest u mnie nie wiem jak się nazywa bo zakładał ją poprzedni właściciel natomiast ostatnio zamawiałem podobną wygladowo folie dla znajomego i wygląda super Ultra Lux Evo 2 Folia Teca polecam
-
[B5 AEB] Moje niemrawe malenstwo :) Kilka nowszych fot str 1 :D
:oklaski: dla mnie bomba
-
[B5 1,9 TDI 90 KM]Moja nowa srebrna perelka...
całkiem fajne aut, tylko te sreberko za środka ..
-
Potrzebna szybka decyzja.......:)
bardzo fajnie wygladaja na sedanie:) z daleka prawie jak 19 :oklaski:
-
Podejda do B5 avant?
Felga super bardzo ładnie wygląda na awancie
-
[B5 AFN] był przeciętny szary avancik
jołki połki zderzak jak dla mnie coś nie teges a lusterka takie można wkleić do bmw a nie do Audi ....
-
[B5 ALG] A4 2.8 V6 193km Quattro
auto pierwyj sort stylizacja na medal bez zbędnego latexu
-
[B5 AEB] Moje Red Tornado na nowych felach :D
zdecydowanie lepiej wygląda na tych felgach gratki
-
moja niunia b5 1.8T
fajna furka a zderzak od Rs4 wejdzie bez problemu ,przynajmniej u mnie wlazł
-
[A4 B5 2.8 Q] mój maluch:) nowe fele...
spreżyny były jak kupywałem auto ostatnio zmieniłem amorki na żółte bilsteiny cena ok 380 zł za sztuke polecam
-
[A4 B5 2.8 Q] mój maluch:) nowe fele...
Hyhyh na nowo nie musiałem sie uczyć jazdy na 19 ponieważ wcześniej miałem 18 więc różnicy na dobrą sprawe nie ma. Drogi w Lublinie są piękne tak jak w każdym Polskim mieście co zmusza czasami do przepisowej jazdy na takich kapciach :biggrin: ,choć ostatnio będac we Wrocławiu mocno zastanawiałem się czy bede jeszcze raz chciał odwiedzić ten kwiat polskich dróg na takim profilu.Co do zawieszenia to kit bilsteina. pozdrawiam
-
[B5 2.8 Q Avant]Kocurek ze Szczecina
bardzo ładne masz to auto
-
Na jakich felgach jeździmy
19 ale 20 też by dały rade