Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Potrzebna szybka decyzja.......:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

audiangeli2kopiawh2.jpg

podobaja sie wam te fele na moim autku czy nie?

Opublikowano

No ba, wyglada bosko :notworthy:

Opublikowano

Piękna ale tylko 18" :dance:

Opublikowano
  • Autor

to maja byc 17'' ......18'' juz mam :tongue4:

Opublikowano

Angela będziesz żałowała później!! :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Angela będziesz żałowała później!! :tongue4:

a czemu? one na aucie wygladaja jak 18-stki :tongue4:

Opublikowano

Bierz 18" i sie nie kłuć :bicz3:

Opublikowano
  • Autor

Bierz 18" i sie nie kłuć :bicz3:

ale po co mi drugie 18''.... :mysli:

chce 17'' :tongue4:

jak wzor bedzie sie podobal to je wezme.....

Opublikowano

na przód 17" i na tył 18" ;):tongue4:

Opublikowano

sliczne felgii ;-) tylko czy znowu nie bedzie wyglada za masywnie ? ;P :bicz::a4fan::drunk:

Opublikowano

w anglii kazdy murzyn ma takie w Audi czy w VW = ja bym nie kupil takich. :) ..... te co masz sa 100 razy fajniejsze.

Opublikowano

Dokładnie... imo zbyt duzy lans, szpan i kox :cool: Te co widzialem na zdjeciach z Waszych spotow sa fajne...

Opublikowano

w anglii kazdy murzyn ma takie w Audi czy w VW = ja bym nie kupil takich. :) ..... te co masz sa 100 razy fajniejsze.

racja, u Was nie mozna ich nie zauwazyc na ulicy, jezdza nawet na golfach I czy VW T4 :P co nie zmienia faktu, ze na czarnym sedanie wygladaja ladnie :)

Opublikowano

bardzo fajnie wygladaja na sedanie:) z daleka prawie jak 19 :oklaski:

Opublikowano

Jestem przekonany, że felgi na aucie, to nie 17'', no nie ma bata... A ten wzór do B5 mi tak średnio podchodzi :no: , dużo lepiej się komponują z nowszymi budami...

Opublikowano

angela zmieniaj bez zastanowienia do tego opona 235/45/17 zapewni Ci i dobry komfort i ładnie się prezentuje - wygląda mi na większą...

Opublikowano
  • Autor

Jestem przekonany, że felgi na aucie, to nie 17'', no nie ma bata... A ten wzór do B5 mi tak średnio podchodzi :no: , dużo lepiej się komponują z nowszymi budami...

no pewnie ze nie 17''.....zrobione na photoshopie :polew:

chcialam zobaczyc czy wzor bedzie sie podobal......[br]Dopisany: 12 Lipiec 2007, 15:08 _________________________________________________

angela zmieniaj bez zastanowienia do tego opona 235/45/17 zapewni Ci i dobry komfort i ładnie się prezentuje - wygląda mi na większą...

opona 225/45/17 bedzie dobrze?

Opublikowano

opona 225/45/17 bedzie dobrze?

Opona będzie dobra

Opublikowano

ale 235 zapewnia lepszy komfort a ma niewiele większy balon...

Opublikowano

w anglii kazdy murzyn ma takie w Audi czy w VW = ja bym nie kupil takich. :) ..... te co masz sa 100 razy fajniejsze.

racja, u Was nie mozna ich nie zauwazyc na ulicy, jezdza nawet na golfach I czy VW T4 :P co nie zmienia faktu, ze na czarnym sedanie wygladaja ladnie :)

Dobre , i w tych czerwonych piętrowych autobusach ich pełno hehehe :polew:

Co do rozmiaru to chyba tam u was drogi bez kolein u nas szerkosć opony dla Audi to 195 najlepsza :D wszycho powyżej rzuca po koleinach wozem :thumbdown:

Fele juz śmigają :dance:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.