Treść opublikowana przez MDM
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
ja na spoty nad zalew to nie będę przyjezdzał. Dwa razy szybciej z buta dojdę
-
[B6 AWX] Wymiana żarówki w przedniej lampie
mi tm sie udało normalnie wymienic, troche bolało ale się udało:)
-
[B6 AWX] Navi Plus problem z lektorem
Wczoraj zassałem z netu mapę Polski i Czech na 2007/2008. Włożyłem płytkę lektor zaczął mówic po Polsku to od razu uśmiech pojawił mi się na twarzy. Natomiast dzis gdy odpaliłem samochód, polski lektor zniknął a na jego miejscu pojawił sie żeński głos w mówiącym w języku angielskim. Co teraz muszę zrobic aby odzyskac polskiego lektora?? Ps. angielski znam:)
-
wymiana żarówek kierunkowskazów przednich
włąsnie w ten sposób się je wymienia, z jedenej stron bardzo słaby dostęp a z drugiem rozbierasz filtr:)
-
Kontrolka ESP i Świec Żarowych - Po deszczu/myjni
Kiedyś miałem taki problem jak w temacie. Nikt nie był w stanie mi pomóc, wiec po usunieciu problemu napisze co zrobiłęm: I. Wstep Historia mojego problemu wyglada nastepujaca. Któregos razu( jeszcze latem) umyłem samochód i po skonczeniu z nim chciałem odjechac i nagle zapliły sie kontrolki ESP i świec zarowych. Samochód wogóle nie reagował na pedał gazu. Pojechałem do serwisu. Tam po podłączeniu VAG-a wymieniili mi pedął gazu i wszytko było ok. Za tydzień sytuacjia po umyciu sie powtórzyła. Pojechałem do nich aby sprawdzili co jest nie tak. A oni mi na to ze znowu ten pedał. Ale ze nie miałem kasy musiałem odmówic natychmiastowej wyminanie. Gdy chciałem juz odjezdzac okazało sie ze usterka sama sie naprawiła. W nastepnym tygodniu postanowiłem sprawdzic co sie dzieje. Rozebrałem kokpit pod kierownica aby sprawdzic czy nie leje sie któredys woda na okablowanie i pedał gazu. Lałem wode i nic suchutko. gdy chciałem odpalic samochód znowu wskazywało usterke. Jeździłem z tym tak od wakacji wiedzac aby nie lac na soamochód zaduzo wody pod czas mycia aby sie ten bład nie pojawił. Odziwo przejechałem raz około 200km w ulewe i bład nie wystąpił. ALe gdy przyszła zima bład zaczął pojawiac sie nagminnie. II. Rozwiniecie problem jest nad pedałem gazu, rozkręć skrzynkę na podszybiu z lewej patrząc z boku wewnątrz skrzynki obok sterownika silnika. po prawej masz kostki wypnij białą ,a na stykach zobaczysz swój problem. Tak to mniej wiecej sie naprawia. Problemem jest to że cięzko sie tam dostac: 1. Trzeba wyjac komputer 2. odkrecic skrzynkę w której on siedzi( co nie jest takie łatwe bo sruby są w takich miejscach) 3. Nastepnie wypiąc te kostki masakra, nie ma gdzie ręki wsadzic a przydało by sie to tak zrobic aby nie połamac zatrzasków 4. Powinno byc na samym początku ale jest tu. ODPIĄĆ AKUMULATOR NA POCZĄTKU 5. Po wyjeciu kostek i przeczyszczeniu ich ze sniedzi i rdzy kłądac wszytko 6. Pamietac także o zabezpieczeniu kostek przed kolejnym spotkaniem z wodą Ps. Jak by było mało zroumiałe to zawsze mozna pisac na PW a postaram sie to lepeij wytłumaczyc:P
-
[B6 AWX] Pompa wspomagani do AWX z 2002 roku
Już zanalzłem:) ale dzieki:). Jak by co to ja swoją odszukałem w FOTA, a co do skody to ona właśnie( przynajmniej ta Siedlecka) bierze częsci od nich wiec FOTA koszt pompy to 500 złoty:))
-
[B6 AWX] Pompa wspomagani do AWX z 2002 roku
Czy ktoś wie jaką pompę wspomagani( o jakich numerach) należy kupic do audi A4 B6 z roku 2002.???
-
[B6 AWX] Choinka na desce rozdzielczej
jakby nie patrzec Stopów nie mam:)
-
[B6 AWX] Choinka na desce rozdzielczej
i tak zaraz pójde sprawdzic czy mam swiatła hamowania
-
[B6 AWX] Choinka na desce rozdzielczej
ojjjj mam nadzieje ze u mnie to samo sie stało
-
Podświetlane znaczki Audi rodem z "I Robot"
dla mnie 1 szyuka jak mi sie nie bedzie podobało to najwyzej wyrzuce:P
-
RS4 B7 4,2 FSI 420 PS
wszytko fajnie, tylko szkoda ze nie Avant :smile:
-
Podświetlane znaczki Audi rodem z "I Robot"
ja tez, ja tez, 1 sztuke poprosze
-
jakie opony do tych felg
http://moto.allegro.pl/item170985562_alessio_super_17_nowe_warszawa_promocja.html 225/45 czy 215/45 felgi: et35, 7.5
-
pukanie i trzesienie na jazde na wprost
stawiam na tarcze albo na luz na drazkach
-
Strefa Śmiechu
http://www.paperboy.nl/?PID1=%3F%3F%27S4I%3A2%5FQ6FUL%2DDSNBW%29M%28HY0FL%20%5E%21%3C%5C%3FCFVG%25%3F2%24P%20%20%0A
-
[ALL B6] Montaż CB radia
To tak jak ja
-
Jaki płyn do wspomagania kierownicy?
takiego samego jak był lany wczesniej:)
-
Można zamontować sportowy wydech w B5 z silnikiem 1,9 TDI???
mozna tylko ze to jest bez sensu
-
[ALL] Jak sprawdzic czy jest alarm ??
wsiadz zamknij i sie poruszaj w srodku:P
-
Co lepsze box czy wirusik?? Za i przeciw
ja też to wiem ale myślałem ze jak założe taki temat to sie jakas konstruktywna dyskusja wywiąze i Ci co jeżdzą na boxach sie opamietaja:)
-
Co lepsze box czy wirusik?? Za i przeciw
Tak jak w temacie zapraszam do dyskusji. Ja jestem za wiruskiem gdyz jest on tworzony indywidualnie do stanu technicznego chipowanego samochodu
-
konwersja B6 -> B7
to wwyglada lepiej niz ori z b7
-
[B6 AVB] Nowe felgi
prawie tak fajny jak mój, lae mu jeszcze truche brakuje:) ogólnie powloi zaczyna mnie przestwaac cieszyc ten kolorek. Bo coraz wiecej ludu zaczyna go miec:(
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lipa, nie mogłem wczoraj byx. Kumpel się obronił i imprezke z tego powodu na chcacie robił i nie wyadało mi odmówic. Dzis rano żałuje że nie pryzjechałem na spot tak mnie głowa boli