Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stecik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. stecik odpowiedział(a) na stecik temat w Audi A4 B6/B7
    Gdzie takią srubę mozna kupic w Wawie ? Obdzwoniłem już połowe sklepów i nigdzie nie ma.
  2. stecik odpowiedział(a) na stecik temat w Audi A4 B6/B7
    Dzięki potzrebuje 4 sztuki, bo pozostale przy wykrecaniu sie uszkodziły. -- stecik
  3. stecik odpowiedział(a) na stecik temat w Audi A4 B6/B7
    Nie musi byc orginał ? Nie chcialbym aby znów mi sruba pekła jak goscio mi zle dobierze klasę. -- stecik
  4. stecik opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Urwała mi się sruba mocują sanki do podwozia. http://www.allegro.pl/item397345085_audi_a4_sanki_zawieszenie.html Poszukuje pilnie srub (komplet 4 sztuki). W centralnym magazynie w Poznaniu nie maja i muszą ściągnąć z Niemiec. Czas oczekiwania do 2 tygodni, a ja mam za chwili wyjazd na urlop. Moze ktoś ma dostęp aby skrócić czas oczekiwania. Podaje kod: N90981302. Rozmiar: 12x1,5x130x100. Pomocy ! -- stecik
  5. Witam; Dziękuje za podpowiedzi, podsumowując kumpel był u nich zostawił namiar aby sie skontaktowali bo nie było osoby która sie tym zajmuje i ..... 3 tygodnie i nawet nie raczyli zadzwonić.... no comments ... -- stecik
  6. Witajcie; Dzisiaj wstawiłem zestaw (HID) do swoich soczewek. Wszystko cacy tylko czasami przy uruchomionym silniku i po właczeniu swiateł pojawia sie na Fisie bład (Brake + kontarolka ESP + hamulca + dzwięk), tak samo miałem jak mi czujnik stopu padł. Natomiast gdy zrobie to na odwrót czyli najpierw włącze swiatla później uruchomię silnik wszystko jest już ok. Czy to jest związane z mniejszym poborem prądu przez zarówkę xenonową (35 W zamiast 55 W) ? Jak to obejść , czy wystarczy tylko przestawić ustawienie kompa z soczewek na xenon. Wielkie dzięki za pomoc. -- stecik
  7. opcja jest aktywna jednak brakuje ukladu kontroli przepalonych zarowek. u mnie nie dziala. U mnie tez nie działa.
  8. ok, dzię Ok, dzieki.
  9. Hej; Czy ktoś może mi powiedzieć o firmie VTG Motor Sport na ulicy Dorodnej 33 w Warszawie. Kolega chce wykonać u nich program. Co sądzicie ?
  10. Hej; Dzisiaj z rana podczas jazdy zapaliły mi się 3 kontrolki: ESP, ABS, i chyba kontrolka swiec żarowych). Az mi serce zaczeło bić szybciej Szybko udałem sie do mechanika, podpiecie pod VAGA i co sie okazało ............. padł włacznik swiateł hamowania. Wymiana i znów śmiga.... pozdrawiam stecik
  11. Pomaluj, jest chyba róznica
  12. To poczekaj jeszcze trochę i zdam relację Bo zmieniam właśnie te szkaradki (mam takie same jak Ty) na 17 z Sline'a Z miłą chęcią zapoznam się z twoją opinią Tak.
  13. Tak, potwierdzony w Audi. [ Dodano: 18-03-2007, 20:37 ] Sam malowałem.
  14. Rok produkcji: 2002 Przebieg: 89 000 Cały czas myśle o felgach s-line 17, ale mam obawy czy nie pogorszy to znacznie komfortu jazdy tak aby żona nie płakała pozdrawiam stecik

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.