-
[ALL B6] Urwana śruba
Gdzie takią srubę mozna kupic w Wawie ? Obdzwoniłem już połowe sklepów i nigdzie nie ma.
-
[ALL B6] Urwana śruba
Dzięki potzrebuje 4 sztuki, bo pozostale przy wykrecaniu sie uszkodziły. -- stecik
-
[ALL B6] Urwana śruba
Nie musi byc orginał ? Nie chcialbym aby znów mi sruba pekła jak goscio mi zle dobierze klasę. -- stecik
-
[ALL B6] Urwana śruba
Urwała mi się sruba mocują sanki do podwozia. http://www.allegro.pl/item397345085_audi_a4_sanki_zawieszenie.html Poszukuje pilnie srub (komplet 4 sztuki). W centralnym magazynie w Poznaniu nie maja i muszą ściągnąć z Niemiec. Czas oczekiwania do 2 tygodni, a ja mam za chwili wyjazd na urlop. Moze ktoś ma dostęp aby skrócić czas oczekiwania. Podaje kod: N90981302. Rozmiar: 12x1,5x130x100. Pomocy ! -- stecik
-
Opinia VTG Motor Sport - Warszawa
Witam; Dziękuje za podpowiedzi, podsumowując kumpel był u nich zostawił namiar aby sie skontaktowali bo nie było osoby która sie tym zajmuje i ..... 3 tygodnie i nawet nie raczyli zadzwonić.... no comments ... -- stecik
-
[B6 AWX] Xenon [HID] - bład komputera
Witajcie; Dzisiaj wstawiłem zestaw (HID) do swoich soczewek. Wszystko cacy tylko czasami przy uruchomionym silniku i po właczeniu swiateł pojawia sie na Fisie bład (Brake + kontarolka ESP + hamulca + dzwięk), tak samo miałem jak mi czujnik stopu padł. Natomiast gdy zrobie to na odwrót czyli najpierw włącze swiatla później uruchomię silnik wszystko jest już ok. Czy to jest związane z mniejszym poborem prądu przez zarówkę xenonową (35 W zamiast 55 W) ? Jak to obejść , czy wystarczy tylko przestawić ustawienie kompa z soczewek na xenon. Wielkie dzięki za pomoc. -- stecik
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
opcja jest aktywna jednak brakuje ukladu kontroli przepalonych zarowek. u mnie nie dziala. U mnie tez nie działa.
-
Opinia VTG Motor Sport - Warszawa
ok, dzię Ok, dzieki.
-
Opinia VTG Motor Sport - Warszawa
Gnojowóz ..
-
Opinia VTG Motor Sport - Warszawa
Hej; Czy ktoś może mi powiedzieć o firmie VTG Motor Sport na ulicy Dorodnej 33 w Warszawie. Kolega chce wykonać u nich program. Co sądzicie ?
-
[B6 AWX] Choinka na desce rozdzielczej
Hej; Dzisiaj z rana podczas jazdy zapaliły mi się 3 kontrolki: ESP, ABS, i chyba kontrolka swiec żarowych). Az mi serce zaczeło bić szybciej Szybko udałem sie do mechanika, podpiecie pod VAGA i co sie okazało ............. padł włacznik swiateł hamowania. Wymiana i znów śmiga.... pozdrawiam stecik
-
[B6 1.9 TDI AWX] Moja srebrna A4
Pomaluj, jest chyba róznica
-
[B6 1.9 TDI AWX] Moja srebrna A4
To poczekaj jeszcze trochę i zdam relację Bo zmieniam właśnie te szkaradki (mam takie same jak Ty) na 17 z Sline'a Z miłą chęcią zapoznam się z twoją opinią Tak.
-
[B6 1.9 TDI AWX] Moja srebrna A4
Tak, potwierdzony w Audi. [ Dodano: 18-03-2007, 20:37 ] Sam malowałem.
-
[B6 1.9 TDI AWX] Moja srebrna A4
Rok produkcji: 2002 Przebieg: 89 000 Cały czas myśle o felgach s-line 17, ale mam obawy czy nie pogorszy to znacznie komfortu jazdy tak aby żona nie płakała pozdrawiam stecik
stecik
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta