Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 1.9 TDI AWX] Moja srebrna A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rok produkcji: 2002

Przebieg: 89 000

Obraz001.jpg Obraz002.jpg Obraz003.jpg Obraz004.jpg

Obraz005.jpg Obraz006.jpg Obraz007.jpg Obraz008.jpg

Cały czas myśle o felgach s-line 17, ale mam obawy czy nie pogorszy to znacznie komfortu jazdy tak aby żona nie płakała :)

pozdrawiam

stecik

Opublikowano

niunia sliczna, 17 beda optymalne, komfort jakos specjalnie na tym nie cierpi

Opublikowano

ładniutka :biggrin:

Opublikowano

Śliczne autko :exclaim:

Opublikowano

Piekna :rolleyes: A przebieg ori ?? :cool:

Opublikowano

Ładna i te felgi by się przydały

Opublikowano

zakładaj te fele z s-lina bedzie bomba fajne auto

Opublikowano

ładna silnik miodzio no i 17'' musi byc :wink: to juz taki wymog tego forum :lol:

Opublikowano

Bardzo ładne autko, a co najważniejsze klekocik :wink::a4fan:

Opublikowano

a ma pytanko: czy spody były w kolorze czy sam malowałeś??

Opublikowano

No stecik pikna tylko juz dawno ja widzialem na zywo :bicz: spoty sa tam gdzie zawsze takze zapraszam :a4fan:

Opublikowano
  • Autor
Piekna :rolleyes: A przebieg ori ?? :cool:

Tak, potwierdzony w Audi.

[ Dodano: 18-03-2007, 20:37 ]

a ma pytanko: czy spody były w kolorze czy sam malowałeś??

Sam malowałem.

Opublikowano

Srebrny sedan, ładne autko, fele 17" nie pogorszą zbytnio komfortu,a wygląd zdecydownie się polepszy.

Opublikowano

ciekawy diselek, zakładaj min. 17", poprawi to jego wygląd :wink:

Opublikowano
Cały czas myśle o felgach s-line 17, ale mam obawy czy nie pogorszy to znacznie komfortu jazdy tak aby żona nie płakała :)

To poczekaj jeszcze trochę i zdam relację :) Bo zmieniam właśnie te szkaradki (mam takie same jak Ty) na 17 z Sline'a

No i dałbyś jakieś foty środka :cool: A tak poza tym, to to jeszcze dziewica ?

Opublikowano

niezla bestia pozdro

Opublikowano

pre_pl,

powiedz za ile pchnąłeś swoje - mam takie same na letnich, a zastanawiam się poważnie nad ładną 17... te chciałbym gdzieś opylić, tylko nie wiem jakie są stawki...

[ Dodano: 18-03-2007, 23:02 ]

aaa... co do autka... jeszcze ksenon i 10/10

:biggrin:

Opublikowano
  • Autor
Cały czas myśle o felgach s-line 17, ale mam obawy czy nie pogorszy to znacznie komfortu jazdy tak aby żona nie płakała :)

To poczekaj jeszcze trochę i zdam relację :) Bo zmieniam właśnie te szkaradki (mam takie same jak Ty) na 17 z Sline'a

Z miłą chęcią zapoznam się z twoją opinią

No i dałbyś jakieś foty środka :cool: A tak poza tym, to to jeszcze dziewica ?

Tak.

Opublikowano

Taki sam jak mój tylko ja mam czarne spody! :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.