Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Boberro

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Boberro

  1. Boberro odpowiedział(a) na Boberro temat w Audi A4 B6
    nie ja mam d1s
  2. Boberro odpowiedział(a) na Boberro temat w Audi A4 B6
    no właśnie nie mam bixenonów i dlatego mam d1s w bixenonie jest d1s[br]Dopisany: 08 Marzec 2008, 20:38 _________________________________________________bixenon=d2s wczesniej sie pomyliłem
  3. dajcier jakieś fotki, tu mam fajne koła do kupienia http://moto.allegro.pl/item326003243__vw_audi_skoda_seat_225_40_r18_5x112_.html
  4. Boberro odpowiedział(a) na Boberro temat w Audi A4 B6
    http://www.oswietlenia.com/sklep/index.php?products=product&prod_id=7 znalazłem takie cudo ale na pudełku jest d1c no i producent pewnie daleko wschodni jakiś, o co chodzi z tym d1c czy jak mam d1s to to podepnę ten sklep sprzedaje je jako d1s...
  5. Drodzy forumowicze rozważam zakup kół do mojej bestii 17 albo 18 cali tylko nie wiem jak na 18stkach wygląda Avancik gdy nie ma obniżonej zawiechy, czy allroad z niego się nie zrobi???, jak ma ktoś fotki a4 b6 avant seryjna zawiecha to niech wrzuca dzieki za pomoc.
  6. pogody nie ma na fotki trzeba czekać no i bida na tych stalówkach jeszcze klisza pęknie w aparacie
  7. Gdzieś wsiąkł mój komentarz-to jeszcze raz napiszę bardzo ładne auto sobie sprawileś gratulacje
  8. Witam właśnie zmieniłem moją A4 B5 1.9 TDI na B6 Avant TDI w mega zabujczym kolorze dojrzałęgo buraka jak się zrobi ładna pogoda bo leje i leje to zrobię trochę zdjęć, muszę zdemontować kratkę po poprzednim, właścicielu, no i jakieś fele porządne kupić bo na stalówkach zimowych stoi, auto jest salonowe 100 000 km przebiegu mechanicznie i technicznie igła, wnętrze popiel, reling czarny, xenony, parktronik, fis, cd concert i inne pierdoły pozdrawiam.
  9. Boberro opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    mam pytanko właśnie stałem się posiadaczem b6 avancik z xenonami oryginalnymi ( nie ma bixenonów) z żarówkami d1s nie pasuje mi barwa swiatła, chciałbym je zamienić na 8000k seria ma 4300k gdzie mozna kupić takie żarówki czy w ogóle sa oferowane bo nie mogę namierzyć w sieci takich wynalazków d2s są a d1s nie ma pomocy?. ;(
  10. też widziałem film jak miażdży r8 masakra, ciężko to sobie jest wyobrazić ja wiem co się dzieje w takim r8 jak się zapierdziela ostro trochę sobie pojezdziłem z manualem i r-tronic a tu jakby auto stało, najlepsze wrażenie jest pojezdzić r8 i potem jak się przesiąść do s8 najnowszego czy s6 to się wydaje że coś jest nie tak jakoś tak wolno jadą i z hamulcami cos nie halo he he, extremalne auta sa zarąbiste warto się nimi przejechać jeżeli jest taka możliwość żeby zobaczyć jak różnią się od takich usportowionych limuzyn jak s8 na przykład. Czekam na możliwośc bujnięcia się z tym klientem he he
  11. serwisanci przy aucie specjalnie z niemiec przyjechali ze swoim sprzętem my daliśmy miejsce
  12. he he jasne - jedyna sztuka w Polsce jedyne 1 300 000 euro
  13. spoiler się pod złym kątem otwierał
  14. Ostatnio pojawił się nas taki cudak na serwisie i takie maszyny się psują PS. fura jest z Wrocławia
  15. ŚLICZNE :th: co bede się rozpisywał autko piękne masz
  16. no dobrze by było mieć podnośnik, ja wymieniałem na serwisie, oprócz oleju jeszcze filtr trzeba wymienić nalewasz od góry a na dole( na obudowie skrzyni) musi być odkręcony korek ( jest tylko jeden ) lejesz aż przez ten korek zacznie się wylewać powinno wejśc 3,5 litra tego oleju silnik musi być włączony i tryb n na skrzyni a najlepiej przez wszystkie tryby przejść czyli we dwie osoby działać jeden operuje skrzynią drugi leje, jest trochę roboty - powodzenia
  17. o ja pierdzile zarąbiste , nie chcesz się zamienić - z malą dopłatą :dance:z mojej strony
  18. no no no piękne połączenie nie ma to jak ładny samochód i piekna kobieta :drool:
  19. też nie jestem fanem ospoilerowania, niemiaszek przeprowadził oryginal audi tuning, ja takiego kupiłem :bicz3: z tym też sie zgadzam :oklaski:
  20. No mi sie trafiła długa trasa 1030km z postojami przez miasta z klimą, prędkość do 130 km/h, auto spaliło 57 litrów( tyle udało mi sie dolać do pełnego baku) co daje jakieś 5,5l/100 km
  21. No ładna powodzenia w mod-ach a celika też ładna była
  22. jestem na nie ale to tylko moje skromne zdanie
  23. Na tych nowych felach zdecydowanie jeszcze lepiej wyglada, jakis czas temu widziałem całe auto na sprzedaż na allegro, zmiana planów, czy tylko kontrolnie sprawdzenie rynku??
  24. fajna, ale z tą navi to jakas niezła prowizora jest działa chociaż?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.