Treść opublikowana przez Boberro
-
[B6] Xenony 4300 na 8000
nie ja mam d1s
-
[B6] Xenony 4300 na 8000
no właśnie nie mam bixenonów i dlatego mam d1s w bixenonie jest d1s[br]Dopisany: 08 Marzec 2008, 20:38 _________________________________________________bixenon=d2s wczesniej sie pomyliłem
-
[B6 AWX] KOŁA A4 B6 AVANT JAKIE?
dajcier jakieś fotki, tu mam fajne koła do kupienia http://moto.allegro.pl/item326003243__vw_audi_skoda_seat_225_40_r18_5x112_.html
-
[B6] Xenony 4300 na 8000
http://www.oswietlenia.com/sklep/index.php?products=product&prod_id=7 znalazłem takie cudo ale na pudełku jest d1c no i producent pewnie daleko wschodni jakiś, o co chodzi z tym d1c czy jak mam d1s to to podepnę ten sklep sprzedaje je jako d1s...
-
[B6 AWX] KOŁA A4 B6 AVANT JAKIE?
Drodzy forumowicze rozważam zakup kół do mojej bestii 17 albo 18 cali tylko nie wiem jak na 18stkach wygląda Avancik gdy nie ma obniżonej zawiechy, czy allroad z niego się nie zrobi???, jak ma ktoś fotki a4 b6 avant seryjna zawiecha to niech wrzuca dzieki za pomoc.
-
[B6 AWX] A4 B6 AVANT by Boberro
pogody nie ma na fotki trzeba czekać no i bida na tych stalówkach jeszcze klisza pęknie w aparacie
-
[B5 AWT] Audi A4 Avant 1.8 T
Gdzieś wsiąkł mój komentarz-to jeszcze raz napiszę bardzo ładne auto sobie sprawileś gratulacje
-
[B6 AWX] A4 B6 AVANT by Boberro
Witam właśnie zmieniłem moją A4 B5 1.9 TDI na B6 Avant TDI w mega zabujczym kolorze dojrzałęgo buraka jak się zrobi ładna pogoda bo leje i leje to zrobię trochę zdjęć, muszę zdemontować kratkę po poprzednim, właścicielu, no i jakieś fele porządne kupić bo na stalówkach zimowych stoi, auto jest salonowe 100 000 km przebiegu mechanicznie i technicznie igła, wnętrze popiel, reling czarny, xenony, parktronik, fis, cd concert i inne pierdoły pozdrawiam.
-
[B6] Xenony 4300 na 8000
mam pytanko właśnie stałem się posiadaczem b6 avancik z xenonami oryginalnymi ( nie ma bixenonów) z żarówkami d1s nie pasuje mi barwa swiatła, chciałbym je zamienić na 8000k seria ma 4300k gdzie mozna kupić takie żarówki czy w ogóle sa oferowane bo nie mogę namierzyć w sieci takich wynalazków d2s są a d1s nie ma pomocy?. ;(
-
[B5 AFN] cudak na serwisie
też widziałem film jak miażdży r8 masakra, ciężko to sobie jest wyobrazić ja wiem co się dzieje w takim r8 jak się zapierdziela ostro trochę sobie pojezdziłem z manualem i r-tronic a tu jakby auto stało, najlepsze wrażenie jest pojezdzić r8 i potem jak się przesiąść do s8 najnowszego czy s6 to się wydaje że coś jest nie tak jakoś tak wolno jadą i z hamulcami cos nie halo he he, extremalne auta sa zarąbiste warto się nimi przejechać jeżeli jest taka możliwość żeby zobaczyć jak różnią się od takich usportowionych limuzyn jak s8 na przykład. Czekam na możliwośc bujnięcia się z tym klientem he he
-
[B5 AFN] cudak na serwisie
serwisanci przy aucie specjalnie z niemiec przyjechali ze swoim sprzętem my daliśmy miejsce
-
[B5 AFN] cudak na serwisie
he he jasne - jedyna sztuka w Polsce jedyne 1 300 000 euro
-
[B5 AFN] cudak na serwisie
spoiler się pod złym kątem otwierał
-
[B5 AFN] cudak na serwisie
Ostatnio pojawił się nas taki cudak na serwisie i takie maszyny się psują PS. fura jest z Wrocławia
-
[ B5 AFN ]1.9 Tdi Nareszcie nowa kiera ...i nowe fotki :))
ŚLICZNE :th: co bede się rozpisywał autko piękne masz
-
[B5 AFN] [B5 AFN] Wymiana oleju auto. skrzyni biegów czy ktoś to robił sam.
no dobrze by było mieć podnośnik, ja wymieniałem na serwisie, oprócz oleju jeszcze filtr trzeba wymienić nalewasz od góry a na dole( na obudowie skrzyni) musi być odkręcony korek ( jest tylko jeden ) lejesz aż przez ten korek zacznie się wylewać powinno wejśc 3,5 litra tego oleju silnik musi być włączony i tryb n na skrzyni a najlepiej przez wszystkie tryby przejść czyli we dwie osoby działać jeden operuje skrzynią drugi leje, jest trochę roboty - powodzenia
-
[ B5 AFN ]1.9 Tdi Nareszcie nowa kiera ...i nowe fotki :))
o ja pierdzile zarąbiste , nie chcesz się zamienić - z malą dopłatą :dance:z mojej strony
-
[B5 AVV 1,8]First time z zielonym avancikiem ;)
no no no piękne połączenie nie ma to jak ładny samochód i piekna kobieta :drool:
-
[B5 AFN] Wziąłem aparat zorkę 5 i zrobiłem parę zdjęć
też nie jestem fanem ospoilerowania, niemiaszek przeprowadził oryginal audi tuning, ja takiego kupiłem :bicz3: z tym też sie zgadzam :oklaski:
-
[B5 AFN] Wziąłem aparat zorkę 5 i zrobiłem parę zdjęć
to znalazłem w internecie
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
No mi sie trafiła długa trasa 1030km z postojami przez miasta z klimą, prędkość do 130 km/h, auto spaliło 57 litrów( tyle udało mi sie dolać do pełnego baku) co daje jakieś 5,5l/100 km
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
No ładna powodzenia w mod-ach a celika też ładna była
-
[B5 1,9 TDI 90 KM]Moja nowa srebrna perelka...
jestem na nie ale to tylko moje skromne zdanie
-
[B5 AEB] Moje Red Tornado na nowych felach :D
Na tych nowych felach zdecydowanie jeszcze lepiej wyglada, jakis czas temu widziałem całe auto na sprzedaż na allegro, zmiana planów, czy tylko kontrolnie sprawdzenie rynku??
-
Właśnie mam swoją A4 1.9 TDi sedan 99........... :D
fajna, ale z tą navi to jakas niezła prowizora jest działa chociaż?