Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ B5 AFN ]1.9 Tdi Nareszcie nowa kiera ...i nowe fotki :))

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam...

oto moje pierwsze :audi: 1.9 Tdi 110km AFN

wszyscy pokazuja czym jezdza....a co mi tam ja tez wam pokaze :)

oddaje do oceny :tongue4:

Tak bylo.....

dsc00931wo8.jpg

dsc00947lw8.jpg

img9877gf7.jpg

img9888zu5.jpg

img9878lt5.jpg

Tak jest obecnie.....

img1417uw4.jpg

img1418uo3.jpg

img1421fz8.jpg

img1419nw3.jpg

img1425ul9.jpg

img1441rp7.jpg

img1438ln9.jpg

Kilka nowych fotek.....juz z nowa kiera..... :naughty:

zdjecia008ra4.jpg

zdjecia009nx2.jpg

zdjecia010tg5.jpg

zdjecia012te2.jpg

zdjecia014ab0.jpg

zdjecia016wa1.jpg

zdjecia037nq9.jpg

Opublikowano

czarna super sie prezentuje :th: wrzuc fotki środka :wink4:

Opublikowano

No całkiem całkiem felunek zajefajny tylko czemu nie moge powiekrzyc tych zdjeć ?? czy to sie umnie cos poje..... o

POZDRO

Opublikowano

Auto mniam felgi mniam właściciel mniam :thumbup:

Opublikowano

Bardzo fajniutka maszynka, pod każdym względem, a co najważniejsze dieselek :dance: Gratki!!! Piękna sztuka! :hi:

Opublikowano

fajna ramka z tyłu .... :polew:

Opublikowano

Bardzo ładna be piuntka.

Opublikowano

Super :oklaski:

Opublikowano

bardzo fajna audiczka :) Gratuluję :)

Opublikowano

o ja pierdzile zarąbiste , nie chcesz się zamienić - z malą dopłatą :dance:z mojej strony

Opublikowano

Czarny kolorek - moj ulubiony ;) Fele to chyba 18' z tego co czytałem -wzór mi sie nie podoba ale i tak wygladaja wporzadku-ekektownie :> ...a co z felami Mam - 17 ??? :thumbup:

Ogolnie piękny Dieselek :dance:

Opublikowano

Piekna! Masz takie same swiatelka do jazdy dziennej jak ja.. :rolleyes::)

Opublikowano

Ładny sedanik :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

o ja pierdzile zarąbiste , nie chcesz się zamienić - z malą dopłatą :dance:z mojej strony

heh fele beda nie dlugo do sprzedania :tongue4:

musze znalezc tylko cos co mi sie bedzie podobac w 17

[br]Dopisany: 17 Lipiec 2007, 13:44 _________________________________________________

Czarny kolorek - moj ulubiony ;) Fele to chyba 18' z tego co czytałem -wzór mi sie nie podoba ale i tak wygladaja wporzadku-ekektownie :> ...a co z felami Mam - 17 ??? :thumbup:

Ogolnie piękny Dieselek :dance:

fele kupione, bardzo mi sie podobaja, ale cos mi sie nie widza na moim autku....

wiec je sprzedaje i dalej bede szukac :)

Opublikowano

Oh angela Twoja furka mnie onieśmiela :naughty:

A tak serio to bardzo ładna.Felgi miodzio.

Opublikowano

fele kupione, bardzo mi sie podobaja, ale cos mi sie nie widza na moim autku....

wiec je sprzedaje i dalej bede szukac

Mi to by sie widziały alu w chromie na lusto w Twoim pocisku

Te mamy były ok ..tylko tez w chromie :naughty:

keskinkt71sx6.jpg

keskinkt93dm3.jpg

oxigincrystal1gt4.jpg

prevatcustom21yg8.jpg

prevtomasontn11tx5.jpg

:wink4:

Opublikowano
  • Autor

Skad wytrzasnoles takie zarabiste foty......

ooo te ostatnie mi sie podobaja :tongue4:

oczywiscie wszystkie propozycje dotyczace zmniam w mojej :audi: mile widziane :decayed:

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

czarna super sie prezentuje :th: wrzuc fotki środka :wink4:

mam tylko te jedna marna fotke :embarrassed:

dsc00945ip2.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.