Treść opublikowana przez ughi
-
[ALL B5] Wymiana linki w szyberdachu
i mi rowniez linka padla, mam problem z domknieciem szyberdachu
-
[B5 AFN] Oświetlenie wnętrza - brak reakcji na zamykanie czy otwieranie drzwi
mam podobnie, z tym ze przy wlaczonym silniku, i na drugim polozeniu przelacznika (na maksa w prawo) swiatlo nie swieci, zapala sie dopiero podczas otwarcia drzwi (nie gaszac silnika) i gasnie, gdy drzwi sie zamknie, gdy zgasze silnik, zapala sie i swieci ciagle..
-
Fotoradary - kolejny pomysł
dokladnie.. glupota takie wywalanie pieniedzy, na cos, co i tak mozna obejsc..
-
Spotkania na drodze
tak LRA R? ale tego R nie jestem pewien z tego co zdazylem zobaczyc nie byl zamocno obnizony ;p na ktorys spocik postaram sie wpasc !
-
Spotkania na drodze
dzisiaj okolo 13, na obwodnicy Radzynia Podl, bardzo ladny srebrny, obnizony avancik B5, mrygnelem awaryjnymi. ktos od nas? :>
-
Nasza Klasa - profil klubu
Paweł Kowalczuk - Międzyrzec Podlaski :th:
-
PARUJĄCE SZYBY - Jesień, Zima, Deszcz. Jak walczyć z parą?
u mnie masakrycznie tylna szyba paruje, ale wczesniej wspomniany Anti Fog daje sobie rade :]
-
Najlepsza gra komputerowa wg Was w jaką graliście
Hard truck, Fifa Nfs undegrand Heroes 3 dsj
-
Nasz klubowiczka OSETTI zmieniła stan cywilny - złóż życzenia :)
Najlepszego! ;]
-
Tak u nas jezdza na Podkarpaciu...
rece i majtki opadaja :|
-
Jakie POZYTYWY lub NEGATYWY nabyłem w A4-klub.pl
same plusy : a najwiekszy to wiedza..
-
Ktory telefon mam wybrac ?
albo 1, albo 2 ;p w zalezenosci co oczekujesz od telefonu.. szajsung odpada
-
Nasi Siatkarze...
i znajac podejscie polakow, zaraz go zwolnia..
-
Samsung E900
mialem SGH ZV-10 i po pol roku bateria trzymala mi 3/4 dnia.. stop szajsungom
-
Nasi Siatkarze...
heh.. smiech na sali :| przegralismy z druzyna, ktora jest TYLKO 73 miejsca nizej niz my w rankingu FIVB.. nie mamy ataku, nie mamy przyjecia, i co najbardziej martwi rozegrania.. po meczu z Rosja mozemy sie pakowac..
-
Pytanie dot. rowerów
byl jeszcze taki sam tylko z niebieskim, zamiast czerwonego, troche tanszy byl.. model chyba 510 ;P ogolnie jak dla mnie roweryk ok
-
Pytanie dot. rowerów
ja niedawno zakupilem taki rowerek: http://rowery.onet.pl/4,35,139222,6394,maxim_highlander_301,sprzet.html mysle ze dla amatora jezdzacego raz na tydzien wystarczy..
-
AIR SHOW 2007
Mialem tam jechac na niedziele, 2 lata temu tez bylem.. na te wszytskie "bajery" patrzylem z zapratym tchem.. eh.. szkoda..
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
[B5 ADR] [b5 1,8 125 KM, 1994] Na począteek wystarczy :)
no felunki to do zmiany ;pp :th:
-
[b5 1.9 TDi AFN] Asia na 18" RS6 - potrebna porada:D
bardzo ladny srodeczek;) kierunki oczywiscie do zmiany
-
Niesprawiedliwy taryfikator punktów karnych
podobnie jest na trasie Siedlce-Biala Podl. kiedys tam byly roboty, ale sie skonczyly, a komus najwyrazniej nie chcialo sie poodwracac znakow.. a policja kasiore trzepie..
-
[B5 AFN] cudak na serwisie
o w morde ;o ciekawe ile pali :gwizdanie:
-
[B5 ARG 1,8]nowe zdjecia moze komus sie spodoba :D nowe zdjecia lamp przod
bardzo fajnie odmlodzona a4
-
[B5 AHU] Która klapa lepsza - mały casting małe głosowanko
4 :th: