Treść opublikowana przez ughi
-
[B6 AWX/AVF] Co ile kkm wymieniacie filtr paliwa ?
co 20 tyś..
-
[B5 ADP] Moje pierwesze 4 srebrne pierścienie.
sympatyczny samochodzik
-
Ballada o miłości...
faajne ;]]
-
[B5 AFN] Moja A4 1.9 TDI 1997 rok (110km)
Bardzo ladny avancik
-
[ B5 AFN ]1.9 Tdi Nareszcie nowa kiera ...i nowe fotki :))
Super :oklaski:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
[B5 AFN] Czarny dym z rury wydechowej 1.9 TDI (110km) 1997rok Avant
normalka. ja mam to samo.. przy mocniejszym wcisnieciu gazu autko puszcza "baczka"
-
RS4 B7 - Moj starszy brat :)
Sliczna.. jak z bajki :oklaski:
-
[B5 AVV 1,8]First time z zielonym avancikiem ;)
Ladniutki Avancik
-
[B5 AFF] Wkońcu- A4 !!!!- zobaczcie i oceńcie.
felgi swietne ;]
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
[B5 1.8] ... na 17' - Nowe fotki
fajniutkie fele
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Synek nam się urodził!!!!! :)))))))
Gratulacje!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
28.04.2007 - Bemowo - 1/4 mili - Otwarcie sezonu
rafalekx, haha smiech na sali ;p jesli chodzi o mnie ;p zreszta przyjezdzam na 85% z kumplami Mercem E290, wiec Audi zostaje w domciu ;p oby tylko ta pogoda dopisala..
-
28.04.2007 - Bemowo - 1/4 mili - Otwarcie sezonu
ciekawe jak te audi w klasie diesel pojedzie ;p czy zejdzie ponizej 10 ;p
-
Audi Chorus by Blaupunkt (od 1995 г.)
tez to mialem. podjedz do elektryka, za 5 zl Ci zrobi ;p
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
[B5 1Z]A4 (1.9 TDI)
wnetrze? jasne.. zapewne dlatego ma pokrowce ;p okleina karbonowa? cos takiego ;p pozniej wrzuce fotki ;p
-
[B5 1Z]A4 (1.9 TDI)
jak bedzie maly przyplyw $ to felgi napewno zostana zmienione. lampy zmienie na wakacje. a ma ktos jakies godny polecenia chromik do otoczek wokol szyb (tak ze sklepu online) ;p nie chce badziewia za 20 zl z allegro. aha, do najblizszego norauto mam 140 km
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
google ;p