-
[ALL B5] Wymiana linki w szyberdachu
i mi rowniez linka padla, mam problem z domknieciem szyberdachu
-
[B5 AFN] Oświetlenie wnętrza - brak reakcji na zamykanie czy otwieranie drzwi
mam podobnie, z tym ze przy wlaczonym silniku, i na drugim polozeniu przelacznika (na maksa w prawo) swiatlo nie swieci, zapala sie dopiero podczas otwarcia drzwi (nie gaszac silnika) i gasnie, gdy drzwi sie zamknie, gdy zgasze silnik, zapala sie i swieci ciagle..
-
Fotoradary - kolejny pomysł
dokladnie.. glupota takie wywalanie pieniedzy, na cos, co i tak mozna obejsc..
-
Spotkania na drodze
tak LRA R? ale tego R nie jestem pewien z tego co zdazylem zobaczyc nie byl zamocno obnizony ;p na ktorys spocik postaram sie wpasc !
-
Spotkania na drodze
dzisiaj okolo 13, na obwodnicy Radzynia Podl, bardzo ladny srebrny, obnizony avancik B5, mrygnelem awaryjnymi. ktos od nas? :>
-
Nasza Klasa - profil klubu
Paweł Kowalczuk - Międzyrzec Podlaski :th:
-
PARUJĄCE SZYBY - Jesień, Zima, Deszcz. Jak walczyć z parą?
u mnie masakrycznie tylna szyba paruje, ale wczesniej wspomniany Anti Fog daje sobie rade :]
-
Najlepsza gra komputerowa wg Was w jaką graliście
Hard truck, Fifa Nfs undegrand Heroes 3 dsj
-
Nasz klubowiczka OSETTI zmieniła stan cywilny - złóż życzenia :)
Najlepszego! ;]
-
Tak u nas jezdza na Podkarpaciu...
rece i majtki opadaja :|
-
Jakie POZYTYWY lub NEGATYWY nabyłem w A4-klub.pl
same plusy : a najwiekszy to wiedza..
-
Ktory telefon mam wybrac ?
albo 1, albo 2 ;p w zalezenosci co oczekujesz od telefonu.. szajsung odpada
-
Nasi Siatkarze...
i znajac podejscie polakow, zaraz go zwolnia..
-
Samsung E900
mialem SGH ZV-10 i po pol roku bateria trzymala mi 3/4 dnia.. stop szajsungom
-
Nasi Siatkarze...
heh.. smiech na sali :| przegralismy z druzyna, ktora jest TYLKO 73 miejsca nizej niz my w rankingu FIVB.. nie mamy ataku, nie mamy przyjecia, i co najbardziej martwi rozegrania.. po meczu z Rosja mozemy sie pakowac..
ughi
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta