Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Fotoradary - kolejny pomysł

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przejechalem dzisiaj trase Krakow-Chelm 360km i ani razu anty radar mi nie pikna,wiec wychodzi na to ze pustych skrzynek jest cala masa.

Opublikowano

i dlatego w polsce jezdzi sie tak jak sie jezdzi. zamiast tego powinni powstawiac prawdziwe radary i to najlepiej przenosne. u nas jak ustawili to jeszcze w lokalnej gazecie bylo gdzie. smieszne.

Opublikowano

Zamiast wymyślać i wymyślać porobili by normlne drogi... skzoda gadać..

Opublikowano

Sposób jest prosty....jeżdzi sie "na liścia" - zakrywa sie pierwsze 2 liery rejstracji liściem -najlepiej z klonu - i smigamy nawet jak fotka bedzie to szukac nie beda...a lisc mial prawo z lasu wyleciec i zaczepic sie o ramke rejstracji!!

Opublikowano

i dlatego w polsce jezdzi sie tak jak sie jezdzi. zamiast tego powinni powstawiac prawdziwe radary i to najlepiej przenosne. u nas jak ustawili to jeszcze w lokalnej gazecie bylo gdzie. smieszne.

Po to sie ustawia radar zeby ludzie zwolnili a nie po to zeby zlapac jak najwiecej przekrczajecych predkosc,dlatego napisali w gazecie.

Opublikowano

....jeżdzi sie "na liścia" - zakrywa sie pierwsze 2 liery rejstracji liściem

Gorzej jak Ci się liść odkleji, a Ty nie będziesz o tym wiedział... :polew:

Opublikowano

zakrywa sie pierwsze 2 liery rejstracji liściem -najlepiej z klonu - i smigamy

A naklejka na szybie to niby do czego jest?? Jako znakowanie szyby?? ;)

Opublikowano

Albo przeczytają numery z naklejki na szybie :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Nie oszukujmy się, głównym celem zakupu fotoradaru jest kasa. To doskonała inwestycja pod płaszczykiem podnoszenia bezpieczeństwa. Jeżeli w danej miejscowości są potrącenia pieszych to zamiast zrobić chodniki i przejścia stawia się fotoradar. Po co budować obwodnice, jak można kupić 100 urządzeń i podnieść bezpieczeństwo. A jakie wpływy do kas gmin.

Opublikowano

zakrywa sie pierwsze 2 liery rejstracji liściem -najlepiej z klonu - i smigamy

A naklejka na szybie to niby do czego jest?? Jako znakowanie szyby?? ;)

A ta naklejka jest po to , aby pomiędzy nią a wycieraczkę włożyć ulotkę z agencji towarzyskiej :decayed:

Opublikowano

Zamiast wymyślać i wymyślać porobili by normlne drogi... skzoda gadać..

dokladnie..

glupota takie wywalanie pieniedzy, na cos, co i tak mozna obejsc..

Opublikowano

Albo przeczytają numery z naklejki na szybie :tongue4:

a niektórzy w ogóle tej naklejki nie naklejają....

Opublikowano
Po to sie ustawia radar zeby ludzie zwolnili a nie po to zeby zlapac jak najwiecej przekrczajecych predkosc,dlatego napisali w gazecie.

rewelacjne rozwiazanie!!!

dzieki temu ludzie zwalniaja tylko w tym danym miejscu, przejezdzaja radar i dodaja gazu. naprawde poprawia to bezpieczenstwo. na odcinku 2 metrow!!!

do tego ludzie wiedza ze radary lapia dopiero od przekroczenia predkosci powyzej np 15 km/h i tam gdzie jest ograniczenie do 50 jada 65.

Nie oszukujmy się, głównym celem zakupu fotoradaru jest kasa. To doskonała inwestycja pod płaszczykiem podnoszenia bezpieczeństwa. Jeżeli w danej miejscowości są potrącenia pieszych to zamiast zrobić chodniki i przejścia stawia się fotoradar. Po co budować obwodnice, jak można kupić 100 urządzeń i podnieść bezpieczeństwo. A jakie wpływy do kas gmin.

to interesu wielkiegonie robia skoro wiekszosc to sa atrapy.

obwodnice powstaja i drogi krajowe tez. oczywiscie autostrady pozostaja dalej wielkim problemem.

i co by nie powiedzice o radarach w Polsce to te na zachodzie sprawdzaja sie bardzo dobrze.

Opublikowano

Mozna jeździć w kominiarce i wtedy nie rozpoznają kto to na zdjęciu :polew:

Opublikowano

A ta naklejka jest po to , aby pomiędzy nią a wycieraczkę włożyć ulotkę z agencji towarzyskiej :decayed

:polew: :polew: :polew:

Prawda jest taka , że wiadomo jest miejsce gdzie przebywają dzieciaki - szkoły , przedszkola itp. To niech postawią ten radar ale to juz przesada zeby co wieś stała czarna budka :foch:

Fakt ze radary sa czy nie to działają na wyobraźnię kierowcy , ale po jaką cholere wydawać kase na takie bzdury .

Trasa Lublin -Warszawa .. widziałem radary pozaklejane lub obrzucone błotkiem :dance:

Opublikowano

Mozna jeździć w kominiarce i wtedy nie rozpoznają kto to na zdjęciu :polew:

Od 1 stycznia 2008 "ponoć" już nie, zawsze odpowiada właściciel i albo wskarze kierowcę, albo sam płaci.

Opublikowano

zakrywa sie pierwsze 2 liery rejstracji liściem -najlepiej z klonu - i smigamy

A naklejka na szybie to niby do czego jest?? Jako znakowanie szyby?? ;)

Co to by musiała byc za technika żeby jeszcze nr rejstracji na szybie bylo widać sam mialem juz 2 fotki i na zadnej nie bylo widac nalepki na szybie.....nawet rejstracja byla slabo widoczna- ale widoczna

[br]Dopisany: 15 Styczeń 2008, 21:31 _________________________________________________

zakrywa sie pierwsze 2 liery rejstracji liściem -najlepiej z klonu - i smigamy

A naklejka na szybie to niby do czego jest?? Jako znakowanie szyby?? ;)

A ta naklejka jest po to , aby pomiędzy nią a wycieraczkę włożyć ulotkę z agencji towarzyskiej :decayed:

Brawo Hugo widze że mamy ten sam tok rozumowania...... :oklaski:

Opublikowano

A ta naklejka jest po to , aby pomiędzy nią a wycieraczkę włożyć ulotkę z agencji towarzyskiej :decayed

:polew: :polew: :polew:

Prawda jest taka , że wiadomo jest miejsce gdzie przebywają dzieciaki - szkoły , przedszkola itp. To niech postawią ten radar ale to juz przesada zeby co wieś stała czarna budka :foch:

Fakt ze radary sa czy nie to działają na wyobraźnię kierowcy , ale po jaką cholere wydawać kase na takie bzdury .

Trasa Lublin -Warszawa .. widziałem radary pozaklejane lub obrzucone błotkiem :dance:

te pozaklejane to są świeże i napewno niebawem będą działać, co do błota to hm... :polew:

Opublikowano

Przynajmniej w KRK na fotoradarach , nie wychodzi nic poza rejestracja :) Wiem bo juz 3 razy mnie zlapali hehehe. Dwa razy na przenosnym i raz na stalym.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.