Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kalina

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Do momentu jak Kolega Sting nie trafi na pewną Skodę z wbudowanym AD9, wtedy się okaże że nie jest tak kolorowo. Na Zurady i suszary w X to nawet Cobra ESD 7000 za 70 zł jest idealnym stosunkiem ceny do jakości.
  2. Postanowiłem się wypowiedzieć, gdyż od już kilku lat tego typu urzondzonka to moje hobby. Bez wdawania się w zbędne wersy, na obecną chwilę najlepszym Jammerem jest Laser Interceptor na sofcie 7.11. To prawda że poprzednia wersja 7.06 softu miała problemy z Truspeed2 eu, ale chłopaki popracowali i dali radę.
  3. Tak dla czytających ten wątek nieświadomych. Za Anti Laser G9 stoi pewien lobbysta który ma "straszne parcie na szkło" więc w niektórych testach w mediach wypada lepiej niż to wynika z jego rzeczywistych parametrów. Jest urządzenie sporo lepsze i trochę tańsze, bije w tym momencie na głowe wszystkie Jammery na świecie. Nie pisze jakie by nie posądzać mnie o reklamę. Jak ktoś pokopie w temacie to się dokopie.
  4. Albo rezanko z WC kratką wywietrznikową.
  5. Zgłosiłem oficjalnie(telefonicznie) do inspekcji handlowej w Legnicy. Otrzymałem na maila potwierdzenie z numerem sprawy idt o takiej treści: Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej we Wrocławiu, Delegatura w Legnicy informuje, iż o zgłoszonej przez Pana informacji z dnia 16.05.2008r., dotyczącej niewłaściwej jakości oleju napędowego, zakupionego na stacji paliw „Lotos” w Legnicy, przy ul. Nowodworskiej – został powiadomiony Główny Inspektor Inspekcji Handlowej w Warszawie. Akcja kontroli jakości paliw organizowana jest centralnie, o miejscu i terminie kontroli decyduje Ośrodek Koordynacyjny w Warszawie. Zespół kontrolny tutejszej Inspekcji Handlowej otrzymuje od Dyspozytora Głównego Inspektoratu Inspekcji Handlowej w Warszawie telefoniczną informację o miejscu przeprowadzenia kontroli, po opuszczeniu siedziby Inspektoratu. Jednocześnie informujemy, iż w przypadku zakupu paliwa złej jakości, zgodnie z art. 8 ust. 1 ustawy z dnia 27.07.2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z późn. zm.) może Pan złożyć reklamację u sprzedawcy, w ww. stacji, na niezgodność towaru z umową. Natomiast jeżeli paliwo zostało zakupione przez przedsiębiorcę - reklamacja ta może być zgłoszona na podstawie art.556 i nast. Kodeksu cywilnego.
  6. Auto żyje i ma się dobrze i pewnie nigdy nic by mu nie było. Tylko chodzi o fakt że płaciłem za ON a nie za Bioester czy sam rzepakowy.
  7. Witam, chcę się podzielić wiadomością co zatankowałem na Lotosie w Legnicy przy obwodnicy autostrada - Lubin. Tankowałem ON czyli rope, a dostałem olej rzepakowy z lkką domieszką ropy albo wcale, gdyż miałem jeszcze ok 15 litrów w baku. Akurat wymieniam filtr paliwa a u mnie z pół litra wahy jest którą tzreba wylać. I oto oczom ukazał się piękny żółciutki napój, w miare gęsty, pachnący olejem spożywczym.
  8. Jak filtr łapał jakieś lewe powietrze to pompa wyssała całe paliwo i koniec, spróbuj najpierw zalać filtr, odkręć przewody wtryskowe i kręć(czyli odpowietrz układ. Jak znowu zgaśnie to dopiero zajrzyj do pompki wspomagającej. Paliwo w zbiorniku oczywiście jest?
  9. Napewno czyściłeś egr, a nie czasami klape o której pisałem wyżej?
  10. Obroty takie mają być, tylko jest 2 razy to samo zrobione, w pierwszym 011 BS jest zonk, w drugim jest wszystko ok
  11. Pewnie klapa łagodnego gaszenia, one tak mają że czasami świrują. !
  12. Do adaptacji trza login Pany.
  13. Potrzeba 5 sekund, rób na wyższym biegu to wpadnie.
  14. W niektórych sie nie da, zauwazyłem że w rocznikach 96` nie ma opcji.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.