Treść opublikowana przez kalina
-
Antyradary - możliwość dobrej ceny dla Klubu
Do momentu jak Kolega Sting nie trafi na pewną Skodę z wbudowanym AD9, wtedy się okaże że nie jest tak kolorowo. Na Zurady i suszary w X to nawet Cobra ESD 7000 za 70 zł jest idealnym stosunkiem ceny do jakości.
-
JAMMER czy warto ?
Postanowiłem się wypowiedzieć, gdyż od już kilku lat tego typu urzondzonka to moje hobby. Bez wdawania się w zbędne wersy, na obecną chwilę najlepszym Jammerem jest Laser Interceptor na sofcie 7.11. To prawda że poprzednia wersja 7.06 softu miała problemy z Truspeed2 eu, ale chłopaki popracowali i dali radę.
-
JAMMER czy warto ?
Tak dla czytających ten wątek nieświadomych. Za Anti Laser G9 stoi pewien lobbysta który ma "straszne parcie na szkło" więc w niektórych testach w mediach wypada lepiej niż to wynika z jego rzeczywistych parametrów. Jest urządzenie sporo lepsze i trochę tańsze, bije w tym momencie na głowe wszystkie Jammery na świecie. Nie pisze jakie by nie posądzać mnie o reklamę. Jak ktoś pokopie w temacie to się dokopie.
-
[B5 AFN] Rosnie turbolag w funkcji wzrostu temp.
Albo rezanko z WC kratką wywietrznikową.
-
Zamiast ON, olej jadalny - na stacji.
Zgłosiłem oficjalnie(telefonicznie) do inspekcji handlowej w Legnicy. Otrzymałem na maila potwierdzenie z numerem sprawy idt o takiej treści: Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej we Wrocławiu, Delegatura w Legnicy informuje, iż o zgłoszonej przez Pana informacji z dnia 16.05.2008r., dotyczącej niewłaściwej jakości oleju napędowego, zakupionego na stacji paliw „Lotos” w Legnicy, przy ul. Nowodworskiej – został powiadomiony Główny Inspektor Inspekcji Handlowej w Warszawie. Akcja kontroli jakości paliw organizowana jest centralnie, o miejscu i terminie kontroli decyduje Ośrodek Koordynacyjny w Warszawie. Zespół kontrolny tutejszej Inspekcji Handlowej otrzymuje od Dyspozytora Głównego Inspektoratu Inspekcji Handlowej w Warszawie telefoniczną informację o miejscu przeprowadzenia kontroli, po opuszczeniu siedziby Inspektoratu. Jednocześnie informujemy, iż w przypadku zakupu paliwa złej jakości, zgodnie z art. 8 ust. 1 ustawy z dnia 27.07.2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z późn. zm.) może Pan złożyć reklamację u sprzedawcy, w ww. stacji, na niezgodność towaru z umową. Natomiast jeżeli paliwo zostało zakupione przez przedsiębiorcę - reklamacja ta może być zgłoszona na podstawie art.556 i nast. Kodeksu cywilnego.
-
Zamiast ON, olej jadalny - na stacji.
Auto żyje i ma się dobrze i pewnie nigdy nic by mu nie było. Tylko chodzi o fakt że płaciłem za ON a nie za Bioester czy sam rzepakowy.
-
Zamiast ON, olej jadalny - na stacji.
Witam, chcę się podzielić wiadomością co zatankowałem na Lotosie w Legnicy przy obwodnicy autostrada - Lubin. Tankowałem ON czyli rope, a dostałem olej rzepakowy z lkką domieszką ropy albo wcale, gdyż miałem jeszcze ok 15 litrów w baku. Akurat wymieniam filtr paliwa a u mnie z pół litra wahy jest którą tzreba wylać. I oto oczom ukazał się piękny żółciutki napój, w miare gęsty, pachnący olejem spożywczym.
-
[B5 AFN] Zgasł w czasie jazdy i nie da się uruchomić
Jak filtr łapał jakieś lewe powietrze to pompa wyssała całe paliwo i koniec, spróbuj najpierw zalać filtr, odkręć przewody wtryskowe i kręć(czyli odpowietrz układ. Jak znowu zgaśnie to dopiero zajrzyj do pompki wspomagającej. Paliwo w zbiorniku oczywiście jest?
-
[B6 AWX] Syczenie przy zejściu z wysokich obrotów i dziwny odgłos w filtrze powietrza
No to problem rozwiązany chyba.
-
[B6 AWX] Syczenie przy zejściu z wysokich obrotów i dziwny odgłos w filtrze powietrza
Napewno czyściłeś egr, a nie czasami klape o której pisałem wyżej?
-
[B6 AWX] Syczenie przy zejściu z wysokich obrotów i dziwny odgłos w filtrze powietrza
Obroty takie mają być, tylko jest 2 razy to samo zrobione, w pierwszym 011 BS jest zonk, w drugim jest wszystko ok
-
[B6 AWX] Syczenie przy zejściu z wysokich obrotów i dziwny odgłos w filtrze powietrza
Pewnie klapa łagodnego gaszenia, one tak mają że czasami świrują. !
-
[B5 AFN] Kasowanie inspekcji
Do adaptacji trza login Pany.
-
[B5 AVG] VAG - dlaczego w tym przypadku przekłamuje ??
Potrzeba 5 sekund, rób na wyższym biegu to wpadnie.
-
[B5 AFN] 519, 575, 115km/h - notlauf /help
W niektórych sie nie da, zauwazyłem że w rocznikach 96` nie ma opcji.
-
[B5 AJM] Pytanie o kod 18258 i sprawdzanie poduszek
Sprawdz na vag 311
-
[A4 B5] Podgrzewanie lusterek zewnętrznych
Lusterka grzeją cały czas, dlatego maty szlag trafia dosyć szybko.
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów
Ja nie kumam, Musashi jak to jest w 1Z z tą grupą 004, jak dla mnie to Meksyk, N108 wysterowany na 2, 8 BTDC na wolnych - tak ma być ??
-
(B5 1Z) Logi - analiza + temat przepływówka
Po pierwsze nie ma grupy 008,która mówi bardzo wiele. Zmieniłem posta, - A ja widzę chipa , ogłaszam konkurs - gdzie jest chip ?? Uzupełnij koniecznie logi o grupe 004 -dynamiczne - i grupe 008. Na moje oko coś jest namieszane z pompą,
-
[B5 AFN] Gorąca prośba o analizę logów
Nic nie widać bo logi robione w notlaufie.
-
[B5 AFN] Błąd poduszki kierowcy
To widze że rozmawiamy o dwóch różnych rzeczach. "Zapalnik poduszki lewej bocznej" inaczej detonator, nie może być gdzie indziej jak w poduszce powietrznej, a poduszka jest w siedzeniu, więc jeżeli nie masz kabli i kostek pod siedzeniem to znaczy że masz fotel bez airbag`a.
-
[B5 AFN] Błąd poduszki kierowcy
jeżeli nie masz pod siedzeniem kostek i kabelków, to nic dziwnego że wyskakuje błąd poduszki bocznej. Ciekawe gdzie Twój znajomy widział tam czujnik?
-
Samochody z videoradarami
DO MODA: Proponuje zamknąć ten temat, bo połowa informacji jest albo bezużyteczna albo pochodzi z "głuchego telefonu". Jest inne forum poświęcone tej tematyce doskonale zorganizowane www.fotoradary.x64.pl nie ma passata 250 KM tylko 200 KM, i nie ma BMW e30 we Wrocławiu!
-
[B5 AFN] Błąd poduszki kierowcy
Bardzo częsta usterka, w najgorszym przypadku złamany kabelek i niestety wtedy trzeba wyciągać fotel i szukać. Albo na łączeniu kostek pod fotelem poruszać i czasami pomaga.
-
Zakaz wjazdu + nie dotyczy mieszkańców. ?
MAŁE OT - ale pożyteczne. Art. 97. § 1. W postępowaniu mandatowym, jeżeli ustawa nie stanowi inaczej, funkcjonariusz uprawniony do nakładania grzywny w drodze mandatu karnego może ją nałożyć jedynie, gdy: 1) schwytano sprawcę wykroczenia na gorącym uczynku lub bezpośrednio po popełnieniu wykroczenia, 2) stwierdzi popełnienie wykroczenia naocznie pod nieobecność sprawcy albo za pomocą urządzenia pomiarowego lub kontrolnego, a nie zachodzi wątpliwość co do osoby sprawcy czynu - w tym także w razie potrzeby po przeprowadzeniu w niezbędnym zakresie czynności wyjaśniających, podjętych niezwłocznie po ujawnieniu wykroczenia. Nałożenie grzywny w drodze mandatu karnego nie może nastąpić po upływie 3 dni od daty ujawnienia czynu w wypadku, o którym mowa w pkt 1, i 14 dni w wypadku, o którym mowa w pkt 2. § 2. Sprawca wykroczenia może odmówić przyjęcia mandatu karnego. § 3. Funkcjonariusz nakładający grzywnę obowiązany jest określić jej wysokość, wykroczenie zarzucone sprawcy oraz poinformować sprawcę wykroczenia o prawie odmowy przyjęcia mandatu karnego i o skutkach prawnych takiej odmowy.