Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Gorąca prośba o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

koledzy pomocy!! turbo ciagle przeladowuje nawet jak jade 80km-h na 4 biegu i z gorki ogolnie nawet juz wlaczenie i wylaczenie zaplonu nic nie daje,a przy tym strasznie rzęzi pod obciazeniem,slychac wirnik jakby tarl o cos,a najbardziej jest to slyszalne jak dodam gazu np.pod gorke i puszcze to wtedy slychac najbardziej.ogolnie autko niema wogole mocy.kierownice byly czyszczone jakies 3000tys temu (luzow zadnych niezauwazylem) i w spokoju przejechalem tylko 1000tys km i znowu 1notfault tylko ze wtedy wyskakiwal ten blad 00575,a teraz pojawiaja sie 00575 i 00519,co wykasuje to przy pierwszym notfaulu pojawiaja sie oba naraz.zamieszczam ponizej logi.dynamicznej proby niemoglem zrobic bo lapie notfault juz przy 2500-2800 obr,przy 5 probie doszedlem do 3000tys i tyle,dalej niechce isc....prosze o podpowiedzi

grupa 013 ms.

03ae41ad1b178113m.jpg

grupa 011 bs

919688bd5eda7f69m.jpg

grupa 007ms

4770650d8d23b72fm.jpg

grupa 004 ms i bs

2d4ed0aaa75f9b70m.jpg

grupa 003 ms i bs

b0ed9c5dd5eea161m.jpg

grupa 001 ms

28bcdced5b925df6m.jpg

grupa 000 ms i bs

82f3545c82e10ba5m.jpg

Opublikowano

00519 to blad czujnika doladowania [G71] wyskakuje on wtedy gdy doladowanie wychodzi poza jego zakres ... [osiaga kosmiczne watosci]

00575+00519 daje zreguły wynik = zaluzje stoja deba ...

zrob chociaz dynamiczne 011 i 010 i bedzie wszystko widac ... [nawet jak jedzie tylko do 2500-3000 obr]

[p.s oprocz proby dynamicznej staraj sie nim nie jezdzic - szkoda turbo]

Opublikowano

poza tym wtryski nie są za rewelacyjne

Opublikowano
  • Autor

]Dopisany: 22 Luty 2008, 15:59 [/size]_________________________________________________dynamicznie 010 i 011 tyle sie udalo zrobic o dziwo wyskoczyl tym razem tylko 00575

7d47c6474ce6c0e9.jpg

7126bcc15303df46.jpg

Opublikowano

Nic nie widać bo logi robione w notlaufie.

Opublikowano
  • Autor

panowie ocencie logi nowej turbiny.....

f51ccb2f6caa99ecm.jpg

3d33ff910ee76659m.jpg

e83c9c3a95455d84m.jpg

f269ee90cfa368b6m.jpg

Opublikowano

teraz pompuje jak nalezy ... :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.