Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tak u nas jezdza na Podkarpaciu...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oto "inteligentny" gość w dużym samochodzie, który uważa, że mu wszystko wolno. http://www.youtube.com/watch?v=pBC6oKr0jHk a moj wozek gdzies tam z przodu :-)

Opublikowano

niezły palant :wallbash:

Opublikowano
:polew: :polew: duzy moze wiecej.. :rolleyes:
Opublikowano

niestety nie tylko na podkarpaciu tak jeżdżą :evil:

Opublikowano

niestety nie tylko na podkarpaciu tak jeżdżą :evil:

można powiedziec że wszędzie.

Opublikowano

hahahahah no niezle

Opublikowano
:kox: władca szosy :kox:
Opublikowano

Mnie bardziej wkurzają zwyczaje kierowców w Warszawie (szczególnie w korku), gotowy jestem się założyć że jakby z głową jeździli to korki byłyby mniejsze o 50%

Opublikowano

kupić sobbie tylko RAM'a Hemi ..orurowac z kazdej strony ..i walić chamów po kolei :decayed:

jakby miał blachare na całym wozie do zrobienia i slady opon na dachu to moze by sie stukną w dynie i pomyślał :bicz3:

Opublikowano

Dobre :)

Opublikowano

Nie obraz sie Elmo (nie wiem skad jestes) ale niestety takie show widze na trasie w wykonaniu zwlaszcza kierowcow z rejestracjami z Jasła i Sanoka... Oczywiscie nie jest to zasada ale jakos mam szczescie do ogladania takich imbecyli zwlaszcza pochodzacych z takich rejonow :bicz:

Opublikowano

"pan" w terenówce jest jak najbardziej z Sanoka nawet wiem gdzie parkuje przypadkiem zobaczylem :-) a to ze tak jeżdżą zawsze tak jest ale tym razem chodzi o to ze sie udało nagrać przez przypadek wracaliśmy ze spotu lokalnego..... no coz zawsze sie trafi jakis idiota niezależnie skad ma rejestracje :-( na Podkarpaciu ostatnio najszybsze auta to te co woza paliwo z Ukrainy (stare pasaty itp) .[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2007, 16:01 _________________________________________________bedzie drugi film .... koels z Brzozowa (mercem nowszym) po pijaku nie wyrobił na zakrecie na swiatłach i czolowo przywalił w audi 80 B3 stojace na czerwonym .... ale ten Sanok małyt a tyle sie dzieje:P

Opublikowano

Mnie bardziej wkurzają zwyczaje kierowców w Warszawie (szczególnie w korku), gotowy jestem się założyć że jakby z głową jeździli to korki byłyby mniejsze o 50%

MorgothV8 zgodzę w 100%. I tutaj można przytoczyć powiedzenie jednego z Panów policjantów z TVN Turbo ".....mistrz prostej..." Czasami bezmyślność kierowców (nie tylko w Warszawie) powala na kolana !!!

Totalną głupotą jest już wpychanie się na skrzyżowanie z myślą że skoro ten przede mną przejedzie to dlaczego nie ja a później stoi taki palant na środku skrzyżowania i nie wie co zrobić :wallbash:

Powinno im się zabierać prawo jazdy. A nie ścigać tych co jeżdżą szybko ale z głową :th:

Opublikowano

Mnie bardziej wkurzają zwyczaje kierowców w Warszawie (szczególnie w korku), gotowy jestem się założyć że jakby z głową jeździli to korki byłyby mniejsze o 50%

MorgothV8 zgodzę w 100%. I tutaj można przytoczyć powiedzenie jednego z Panów policjantów z TVN Turbo ".....mistrz prostej..." Czasami bezmyślność kierowców (nie tylko w Warszawie) powala na kolana !!!

Totalną głupotą jest już wpychanie się na skrzyżowanie z myślą że skoro ten przede mną przejedzie to dlaczego nie ja a później stoi taki palant na środku skrzyżowania i nie wie co zrobić :wallbash:

Powinno im się zabierać prawo jazdy. A nie ścigać tych co jeżdżą szybko ale z głową :th:

bardzo ładnie to napisałeś :th: :thumbup:

Opublikowano

tak jak pisałem kolejny wybryk mistrzow prostej i kieliszka http://www.youtube.com/watch?v=WrxtCcEI4o8

Opublikowano

Przede wszystkim "dostosować prędkośc do warunków" - święta sentencja dla mnie

I w/g mnie 200 km/h też można bezpiecznie jechać, nawet w Polsce ...

A czasami 40 km/h to za dużo....

Co do korków i skrzyzowań, warto czasem przepuścić ludzi, pozwolić skręcić w lewo ludziom próbującym wjechać na bardzo ruchliwą drogę, wpuszczać ludzi z prawej którym sie pas kończy itp. potem ktoś może być miły dla Ciebie...

prosty przykład, jedzie ktoś na obcych numerach w wawie i nagle dowiaduje się że musi zjechać na lewy pas (jest na prawym) - po prostu nie zna warszawy...

Dla wspaniałych kierowców ze "stolycy" będzie rozkoszą na chama nie wpuścić gościa, ja natomiast takiego gościa wpuszczę, tylko wtedy cała zgraja chamów od razu trąbi i fakery pokazuje.... ehhhh szkoda gadać

A jak taki cham stoi na wjeździe i chce skręcić w lewo to uważa że każdy powinien go wpuścić..... i jest jeszcze cała kupa takich sytuacji które utwierdzają mnie w przekonaniu że większość kierowców to (niestety) kretyni i chamy

Opublikowano

jednym słowem kredytn :D

Opublikowano

kredytn :D

Za duzo pracujesz :P

Opublikowano

kredytn :D

Za duzo pracujesz :P

Dokładnie po całym dniu siedzenia i gapienia się w cyferki to głowie się wali już :confused4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.