Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RS4 B7 - Moj starszy brat :)


Gość C.MILE

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam moje Audi, zwykłe A4 z silnikiem 4.2 FSI :) po kilku modach, które opisze później.

Pozdrawiam,

9ca7a771db16b2a1med.jpg

d139089e83300f28med.jpg

f9964aa44e61f494med.jpg

9ca7a771db16b2a1med.jpg

f543551dbc72ab34med.jpg

fd44bcac5d59eb95.jpg

W moim modelu nigdy nie bylo OEM navigacji, ponieważ z góry była przewidzana instalacja CA,

stąd pewne dywagacje w innych wątkach, poprostu już nie starczyło kasy tzn. tatuś nie dał :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda na krzyżówce!! Mnie się tam podoba i tyle. :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nawet ładna ale KUBA ma ładniejszy kolor http://www.streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=42211&postdays=0&postorder=asc&start=0 aha i zdjecia kiepskie daj no cos konkret nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladny, "zakamuflowany" pocisk... i o to chodzi :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładniutkie cacko bardzo mi się podoba, pogratulować jest super :th: :a4fan: :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nawet ładna ale KUBA ma ładniejszy kolor http://www.streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=42211&postdays=0&postorder=asc&start=0 aha i zdjecia kiepskie daj no cos konkret nara

Kwestia gustu, zazwyczaj o nich się nie dyskutuje. Jedni wolą Audi inni Bmw, dlatego też różnorodność kolorów sprawia że mamy tak bogatą ofertę producetna. Dla mnie ważne było jedno, miałem pierwszego RS-a w PL, a czarny zawsze był moim ulubionym kolorem. Teraz na pewno zamówiłbym białą. Btw, Kuba raczej miał trochę prostsze zadanie zanim sprawił sobie RS-a, spotkaliśmy się pare razy. Z resztą zobacz zdanie na samym końcu. Pozdr. [br]Dopisany: 11 Lipiec 2007, 20:58 _________________________________________________Audi A6 3.0 TDI :)

RS4... komentowac nie trzeba ;) gratulacje wyboru marki :quattro: jakimi autami jedziles poprzednio??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już widziałem fotki autka na gronie, przynajmniej mi się tak wydaje ;) Tzn. w Twoim profilu, chyba... Autko miodek i to taki słodziuuuuutki :dance: Super maszynka!!! Gratki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma tragedii ;)

:a4fan::quattro:

Szkoda ze benzyna :D A tak serio to super furka, wpadnij do Wawki na spocika :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***iste autko i jeszce długo będzie najlepsze :) wkońcu w budzie b8 nie wyjdzie , pewnie poczekamy na b9 :gwizdanie:

szkoda tylko że tak jak inne "gwiazdy" (chodzi mi o tych co mają RS4ki lub S4ki lub B7 cabrio)

pojawiłeś sie na forum żeby pokazać auto i zaraz znikniesz.

chociaż mam nadzieje że sie myle :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko że tak jak inne "gwiazdy" (chodzi mi o tych co mają RS4ki lub S4ki lub B7 cabrio)

Norbi ma S4 i udziela sie na forum, przyjezdza na spoty i zloty oraz imprezki zamkniete :P:thumbup:

...wyjatek potwierdza regule :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto wiadomo jakie :th:

nie ma tragedii ;)

:a4fan::quattro:

Szkoda ze benzyna :D A tak serio to super furka, wpadnij do Wawki na spocika :th:

może i Ty wpadniesz wojtas-audi A6 nas odwiedzają :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...