Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RS4 B7 - Moj starszy brat :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W2 CZART, mijalem sie z nim pare razy w tamtych okolicach juz :D

Mój dobry znajomy, no coż tak bywa i należy uważać, czesto mam przyjemność z tymi Panami od "Uwaga Pirat" :quattro:

Strasznie się napinają w tych nowych Vectrach 2.8T (280KM), ale głównie to mistrzowie prostej + kamera z dobrym zoomem.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

mi również siadły tarcze i wymieniam w przyszłym tygodniu, sprowadziłem z Niemiec. a spotkanie czemu nie :evil:

Jak to nie tajemnica, ile Ciebie wyszły tarcze i klocki przód jak sprowadzałeś z DE, ja zamówiłem normalnie

przez serwis ale z dobrym upustem, jakby ktoś kiedyś coś potrzebował :gwizdanie:

Opublikowano

Ja bede potrzebowac klocki i tarcze ale za 2-3 miesiace...

Opublikowano

Ja bede potrzebowac klocki i tarcze ale za 2-3 miesiace...

To coś wymyślimy na miejscu w Wa-wie :thumbup: ale trzeba sprawdzić jakie kto ma upusty.

Opublikowano

Pawełku ksieciunio Ty napewno masz wieksze :polew:

Opublikowano

Pawełku ksieciunio Ty napewno masz wieksze :polew:

Nie sądzę, na pewno największych nie mam :bicz2:

Opublikowano

Pawełku ksieciunio Ty napewno masz wieksze :polew:

Nie sądzę, na pewno największych nie mam :bicz2:

:polew:

Opublikowano

Z checia zaprosze was do mnie na plac zrobimy grupowe zdjecie :)

Jesli mowa o tarczach to musze was zmartwic ze nie wystepuja zadne inne zamienniki ktoregokolwiek z rs4 rs6 itp. Klocki mozna znalezc szczegolnie do rs4 bd i rs6 zadebn problem natomiast tarcza to tylko z quattro gmbh. Zapraszam do porownania cen

Opublikowano

Z checia zaprosze was do mnie na plac zrobimy grupowe zdjecie :)

Jesli mowa o tarczach to musze was zmartwic ze nie wystepuja zadne inne zamienniki ktoregokolwiek z rs4 rs6 itp. Klocki mozna znalezc szczegolnie do rs4 bd i rs6 zadebn problem natomiast tarcza to tylko z quattro gmbh. Zapraszam do porownania cen

Kto tu mowi o zamiennikach? no kupujac RS-a trzeba miec swiadomosc ile kosztuja czesci...

Kolego ja jestem z Krakowa ale jak bede w Wawie pomyslimy nad fotkami moze Ksieciunio sie da namowic...

Opublikowano

Z checia zaprosze was do mnie na plac zrobimy grupowe zdjecie :)

Jesli mowa o tarczach to musze was zmartwic ze nie wystepuja zadne inne zamienniki ktoregokolwiek z rs4 rs6 itp. Klocki mozna znalezc szczegolnie do rs4 bd i rs6 zadebn problem natomiast tarcza to tylko z quattro gmbh. Zapraszam do porownania cen

Adaś no naturalnie, że tak :) musisz zamieścić projekty SPORTMILE na forum :drunk:

Opublikowano

moze Ksieciunio sie da namowic...

Jak Wy ładnie do siebie piszecie :tongue4::wink4:

Opublikowano

moze Ksieciunio sie da namowic...

Jak Wy ładnie do siebie piszecie :tongue4::wink4:

no ba a co Ty myslales :)

znamy sie to piszemy... ;)

Opublikowano

no ba a co Ty myslales :)

znamy sie to piszemy... ;)

Nie no nic nie mówię, tak tylko zauważyłem :tongue4:

P.S. Paweł zamówione: suma z wysyłką, rezystorami itp to koszt 57$ - wzięliśmy jeszcze inne - dokładnie takie jak na tym fotostory co mi przesłałeś, bo te tańsze miały tylko 18 diod, a te mają 27. Ale cicho sza - jak wyjdzie to będzie czym się chwalić :)

Opublikowano

Ja tez chce diody :)[br]Dopisany: 31 Styczeń 2008, 15:44 _________________________________________________Ksieciunio no ladnie nie pochwaliles sie :bicz2:

Opublikowano

no ba a co Ty myslales :)

znamy sie to piszemy... ;)

P.S. Paweł zamówione: suma z wysyłką, rezystorami itp to koszt 57$ - wzięliśmy jeszcze inne - dokładnie takie jak na tym fotostory co mi przesłałeś, bo te tańsze miały tylko 18 diod, a te mają 27. Ale cicho sza - jak wyjdzie to będzie czym się chwalić :)

Łuki należy usunąć poprzedni post jak ma być cicho sza :)))

Opublikowano

Troche pozno...

Opublikowano
Ale cicho sza - jak wyjdzie to będzie czym się chwalić smiley

Niestety na mnie będziemy to testować :kox:

Opublikowano

Niestety na mnie będziemy to testować :kox:

Nie niestety - trzeba mieć jakiś obiekt do testów :D.

Chyba, że wcześniej dorwę się do RS'a Księciunia :polew:

Opublikowano

To ja poczekam az testy sie skoncza :polew:

Opublikowano

To ja poczekam az testy sie skoncza :polew:

Pięknie, tak to jest z Wami kobietami - najlepiej na łatwiznę :wink4:

Zobaczymy jak to będzie jak przyjdą LEDy - sam jestem ciekawy efektu, a u mnie chociaż te postojówki wymienię z tych wstrętnych żółtych.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.