Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RS4 B7 - Moj starszy brat :)


Gość C.MILE

Rekomendowane odpowiedzi

fajna tablica:)

ale W2, a wiem kto ma W1 speed, i jest to sprzet nawet szybszy od RSa:) tyle ze na dwóch kółkach:)

fura = marzenie, niebawem tez sie przesiade do B7, ale RS to jeszcze tylko marzenie (chyba takie auto najbardziej bym chcial)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałam to autko na żywo niedaleko Galerii Mokotów, jest po prostu piękne, nie pogniewałabym sie gdybym mogła sie przejechać, nawet jako pasażer :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pogniewałabym sie gdybym mogła sie przejechać, nawet jako pasażer :)

Oj Kasia, Kasia :bicz:- jakbys zobaczyła własciciela to bys chciała jeszcze bardziej ;)

Właściciel mnie nie interesuje tylko jego autko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahahahha dziewczyny mnie rozwalily w tej chwili wlasnie :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam RS4 B7. wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja, ze koncza mi sie tarcze. zanim oddam do autoryzowanego serwisu i wydam na tarcze i klocki PLN5k chcialbym spytac, czy sa jakies alternatywy i ew gdzie mozna ich szukac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam RS4 B7. wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja, ze koncza mi sie tarcze. zanim oddam do autoryzowanego serwisu i wydam na tarcze i klocki PLN5k chcialbym spytac, czy sa jakies alternatywy i ew gdzie mozna ich szukac

Zapraszam na spociki warszawskie we wtorki, ktos na pewno cos doradzi, a ja bym sobie obejrzał to cudo w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos na pewno cos doradzi

Ta, wlascicieli RS'ow Ci u nas dostatek :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij o zamiennikach do RS4.Nie sądze , żeby się to zmieniło , ale kiedyś szukaliśmy tarcz do RS4 B5 i tylko w ASO niestety ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje marzenie RS4 AVANT Ale jak juz sam zauwazyles, ja tez wolalbym biale. Poki co musi mi wystarczyc TDI, chociaz bardzo podobne juz do RS-a :evil: Jesli mi ktos pomoze to wstawie fotki. (jestem tu dopiero od dwoch dni i nie mam pojecia jak je wstawic) Pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam RS4 B7. wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja, ze koncza mi sie tarcze. zanim oddam do autoryzowanego serwisu i wydam na tarcze i klocki PLN5k chcialbym spytac, czy sa jakies alternatywy i ew gdzie mozna ich szukac

Gratuluje, oby więcej RS-ów na drogach PL. Nie szukaj zamienników, bo szkoda rzeźby, czeka Cię wizyta w ASO lub możemy to zrobić przez mój serwis jak wolisz. Ja też mam wymianę tarcz, ale muszę dojeździć klocki do końca. Kwotowo nie jest to mało, ale na tym nie wolno oszczędzać szczególnie w tym modelu. Jak kupiłeś RS-a to musisz wiedzieć jakie czekają Cię wydatki :quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak ja tez czekam i zmieniam tarcze nie ma co oszczedzac u mnie nawiercane koszt ok 2 tys.[br]Dopisany: 28 Grudzień 2007, 16:48 _________________________________________________Panowie a moze spotkanie RS4 w Wawie podajcie termin i miejsce :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim glownym celem nie byly oszczednosci, a zwykla chec uniezaleznienia sie od jednego dostawcy...

nie gorzej a taniej / lepiej, a (moze nawet) w podobnej cenie

niegdys tak eksperymentowalem przy okazji tarcz i klockow do imprezy...

wydaje mi sie, ze nie jestem pod tym wzgledem wyjatkowy

niezaleznie od tego zdaje sobie sprawe, ze 'wysilony' model ogranicza mozliwosci

i moze na tym warto juz ten watek zamknac, bo niezaleznie od tego co powynajdowalem na forach i szperajac w necie ostatecznie poszedlem po linii najmniejszego oporu i za pare dni zalatwiam sprawe w ASO

re spotkanie rs4

czemu nie?

znam jeszcze jednego kolege, ktory by sie kwalifikowal :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak ja tez czekam i zmieniam tarcze nie ma co oszczedzac u mnie nawiercane koszt ok 2 tys.[br]Dopisany: 28 Grudzień 2007, 16:48 _________________________________________________Panowie a moze spotkanie RS4 w Wawie podajcie termin i miejsce :wink4:

Początek lutego ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie którzy maja RS4 w budzie B7 przyznac sie który został dzis obdarowany przez panów w szarym MONDEO niemałym pewnie mandacikiem w Wawie na skrzyzowaniu Przyczółkowej i Kruzeli, nr rej RS-a : W2 CZA...????

Baaardzo długo był trzymany w radiowozie, a te men.. cały dzisiejszy dzien jezdziły od Wilanowa do Konstancina i trzepały kogo popadnie...

Az mi sie przykro zrobiło jak to widziałem, a stałem tam dłuższy czas bo niedaleko pracuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W2 CZART, mijalem sie z nim pare razy w tamtych okolicach juz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie którzy maja RS4 w budzie B7 przyznac sie który został dzis obdarowany przez panów w szarym MONDEO niemałym pewnie mandacikiem w Wawie na skrzyzowaniu Przyczółkowej i Kruzeli, nr rej RS-a : W2 CZA...????

Baaardzo długo był trzymany w radiowozie, a te men.. cały dzisiejszy dzien jezdziły od Wilanowa do Konstancina i trzepały kogo popadnie...

Az mi sie przykro zrobiło jak to widziałem, a stałem tam dłuższy czas bo niedaleko pracuje

Nie było ekipy TVN Turbo? mogli by pokazać :D

Tym akcentem kończę OT inne wpisy lądują w Koszu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...