Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RS4 B7 - Moj starszy brat :)


Gość C.MILE

Rekomendowane odpowiedzi

Właściciel napisał wydech robiony w Sportmile a felgi DTM.

Planujesz jakieś grubsze mody z silnikiem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciel napisał wydech robiony w Sportmile a felgi DTM.

Planujesz jakieś grubsze mody z silnikiem? :)

Witam,

Tylko zmieniamy ECU i reszta pozostaje bez zmian, dlatego że planuje zmianę modelu za jakiś czas.

Zostało nam ewentualnie dołożenie Superchargera lub Turbo, jednak nie będę się w to bawił na tym etapie w RS-ie,

może następny właściciel się skusi. Nie twierdze, że to wystarczy, ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia, jednak

na tym pozostanę :)

Zmiany dokonaliśmy prawie w każdej sekcji:

- Silnik (dolot + ECU + układ wydechowy)

- Zawieszenie (amortyzatory + sprężyny + stablizatory)

- Układ jezdny (felgi DTM 19" + dystanse)

- Wizualny (szyby + LED, podsufitka + bagażnik Alcantara)

- Car Audio (instalacja custom Alpine, DLS, JL AUDIO, Proa-Systems)

Tak więc na dzień dzisiejszy mamy taką listę :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co bedzie nastepne? RS6? :naughty:

Za wcześnie aby teraz prognozować, na pewno coś 4X4 :>[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2008, 12:48 _________________________________________________6a75769487691f37.jpg

Foto zrobione przez Dominka :) Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawełek, a może byś się odezwał i pochwalił tymi felgami, co ?

Nie mogłem z Ciebie wyciągnąć informacji co to będzie, a teraz siedzisz cicho :acute:

Daleko do GM nie masz :wink4: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że jeżeli będziesz zmieniał autko to też na audi tak? :wink4:

Dlaczego wogule myślisz nad zmianą autka czy RS4 już nie odpowiada? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że jeżeli będziesz zmieniał autko to też na audi tak? :wink4:

Dlaczego wogule myślisz nad zmianą autka czy RS4 już nie odpowiada? :wink4:

W miarę jedzenia apetyt rośnie, a ogólnie RS-a mam już 2 rok i zawsze jest tak chęć

zmiany na coś szybszego :tongue4: Tak więc bacznie przypatruje się R8 TT, Lambo

i nowemu 997 ze skrzynią PDG czy PDK bo sam zapomniałem, ale pracuje jak DSG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego wszystkiego proponuje R8 :gwizdanie: bo Audi to Audi :kox: a jeżeli chodzi tylko o to że się już do mocy przzwyczaiłeś to wyjście jest jeszcze takie że uderzasz do Sportmile i Maciuś z Adasiem napewno sprawią że Twój RS będzie zupełnie inaczej jezdził :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego wszystkiego proponuje R8 :gwizdanie: bo Audi to Audi :kox: a jeżeli chodzi tylko o to że się już do mocy przzwyczaiłeś to wyjście jest jeszcze takie że uderzasz do Sportmile i Maciuś z Adasiem napewno sprawią że Twój RS będzie zupełnie inaczej jezdził :kox: :kox:

Hmm nie jestem zwolennikiem aż takiej ingerencji w model do jazdy codziennej dlatego nie mamy już co przy RS-ie robić :gwizdanie: to Adaś i Maciuś już wiedzą :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł bierz fiata Pande 4x4 :kox: sprzedasz stare felgi i powinno wystarczyć :tongue4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego wszystkiego proponuje R8 :gwizdanie: bo Audi to Audi :kox: a jeżeli chodzi tylko o to że się już do mocy przzwyczaiłeś to wyjście jest jeszcze takie że uderzasz do Sportmile i Maciuś z Adasiem napewno sprawią że Twój RS będzie zupełnie inaczej jezdził :kox: :kox:

Hmm nie jestem zwolennikiem aż takiej ingerencji w model do jazdy codziennej dlatego nie mamy już co przy RS-ie robić :gwizdanie: to Adaś i Maciuś już wiedzą :hi:

Rozumiem i szanuje Twoją decyzje :). W takim razie jeżeli autko ma być zmienione to ja bym wybrał R8 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tego widze właściciel obecnej RS4 nie patrzy tylko na osiągi jak np ja :kox::wink4: tylko też na wygląd a wydaje mi się że R8 bije na głowe Nissana :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod wzgledem jakosci wykonania i materialow pewnie tez... ale to nie od tego watek, wiec skonczmy OT :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mercedes sl63 ma 712 KM, 1000 Nm ograniczonych elektronicznie i jest taki potwór, że kaganiec mu załóżyli przy 320, ale... tylko AUDI to coś więcej niż samochód, a ten tutaj to kwintesencja tego co w nich najlepsze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie informuje, że na początku 2009 - moja RS-ka będzie do sprzedania z pełnym osprzętem :>

- 2 komplety zawieszeń,

- 2 komplety kół,

- 2 układy wydechowe,

- 1 instalacja Car Audio (35.000 zł)

Dla zainteresowanych info dam wcześniej na prv :evil:

Pozdrawiam,

P.S. Dość aktualne zdjęcie

6a75769487691f37.jpg[br]Dopisany: 01 Październik 2008, 18:20_________________________________________________Kilka fotek z Track Day w towarzystwie bardzo dorodnym :evil:

4952b2299ceb36a4.html

4952b2299ceb36a4.html

9f4f803d0f2c82d4.html

ccc88041ec43ac72.html

59929799519e035b.html

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...