Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

C1 KUBA

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. C1 KUBA odpowiedział(a) na C1 KUBA temat w Audi A4 B6/B7
    spoko spoko może to ja źle nazwałem chodziło mi o nawiercane
  2. C1 KUBA odpowiedział(a) na C1 KUBA temat w Audi A4 B6/B7
    no teraz mam wentylowane (w a4 )
  3. C1 KUBA opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    witam takie pytanie, sprowadziłem komplet tarczy do RSa i dopiero dzis zaglądnąłem do środka co się okazało mianowicie nie są one wentylowane i pojawia się pytanie czy przysłali mi nie to co powinni (wątpię bo było sprawdzane zgodnie z nr. auta), czy po prostu takie są i już, czy może wentylowane to są jakieś na wypasie, zna ktoś odpowiedź?? pozdrawiam
  4. C1 KUBA odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B7
    mi również siadły tarcze i wymieniam w przyszłym tygodniu, sprowadziłem z Niemiec. a spotkanie czemu nie
  5. niestety na razie nie posiadam nic w większej rozdzielczości ale niebawem coś będzie ;] wszystko fajnie ale uzupełnij swój profil, proszę / poziek
  6. mówisz masz
  7. aaa no i zapraszam na naszą bydgoską stronkę www.srtb.pl jest tam kilka clipów z materiałem jak to wygląda u nas w Bydgoszczy
  8. witam dawno nie zaglądałem na forum, mało czasu się zrobiło, chciał bym podzielić się dość ciekawym materiałem, mam nadzieję że się spodoba pozdrawiam
  9. http://www.streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=42211&postdays=0&postorder=asc&start=0
  10. a tutaj krótki filmik z Audi w roli głównej ... http://video.google.pl/videoplay?docid=-4132403459575758910
  11. C1 KUBA opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    jeżeli kolega maseja mówi serio to fajnie że pojawi się kolejne takie auto na polskich drogach a co do tego białego to jeżeli chodzi o to kombi to z tego co słyszałem jest to przeróbka z starej wersji ale wygląda fajnie. [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 12-03-2007, 12:02 ] wydzielone z tematu http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=7328 C1 KUBA nawiązuje do posta: http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=97946#97946
  12. witam czy posiada ktoś może płytkę do NAVI MMI do Audi z mapą POlski???
  13. no to jak temat został już odblokowany można pisać dalej: tak więc w Warszawie bywam i napewno niedługo też się pojawię. co do przeróbek to lada moment ma się pojawić układ wydechowy dla rs4 +20PS a w dalszej przyszłości ma pojawić się jeszcze jedna część która zwiększy moc nawet do 550PS :twisted: ale o tym później apropo to TT jest na sprzedaż grudzień 02 roadster 260 PS (wydech,filtry,program,blow off) 2 komplety felg z oponami jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam a i czy posiada ktoś może płytę do navi MMI na PL??
  14. nic z tych rzeczy
  15. niestety ale do Wisły przyjechać nie będę mógł ale pojawię się na kilku imprezach w kraju i wtedy będzie okazja się spotkać...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.