-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
jutro godz 19???
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
najpierw to byłoby dobrze jakby chociaż raz w miesiącu się KK zbierało a potem można coś pomyśleć o mieszaniu z Gliwicami
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
kiszka panowie, kiszka i to na maxa jak byla w KK ostatnio to widzialam pare aut na ramkach klubowych moich rodzicow tez jezdzi na klubowych ale tych starych, pierwszych wstyd, ze nawet na 10 minut nie chce sie nikomu spotkac ;(
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
no to trzeba brać się do roboty co ostatnio było zorganizowane i kiedy?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
hallo! dzieje sie tu cos?
-
Spoty wrocławskie
Kto ma być to wie że ma być i się pojawi Orka wczoraj nas namawiał na Nysę- zobaczymy może i my się Plusiem zjawimy
-
Spoty wrocławskie
Goldi chyba raczej pare osób z klubu audi 80 pojawi się pod MM 23 maja w celu ostatecznych ustaleń co do wyjazdu do Kronach ZAPRASZAMY WSZYSTKICH!!!
-
Wypadek samolotu
to jest straszne co się stało ;( Tusk się popłakał jak się dowiedział co się stało ;( niech spoczywają w spokoju ;(
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
każdy termin jest dobry, zawsze można zrobić spota spontana albo skryto spota jak to się we Wro mówi
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
nie no w godz to do Katowic a tak poważnie to o zabawę PLUSEM to mi nie chodziło o jazdę ja zajmuję się raczej picowaniem tego auta czytaj -> ASO a to troszeczu kosztuje dlatego zapraszam na zlot w Kronach bo będzie już gotowe w całości to jest auto tomsika do jazdy bo ja mam za ciężką nogę i mnie nosi po świecie
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
ja tam raczej wpadać nie zamierzam to zapraszam na zlot do Kronach w ostatni weekend maja albo do Wrocławia bo eSą bez mojego tomsika do KK się nie wypuszczam do KK jadę prawdopodobnie 13 kwietnia więc jak coś to można wieczorkiem się gdzieś spotkać panowie i panie jak jakieś są
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
a to Ty nie wiesz że zbliża się wielkie święto zmartwychwstania? miron78 ja żyje i mam się bardzo dobrze tylko że we Wro A4 jeżdzą moi rodzice a ja mam dwa auta: 80 do turlania się po dziurawym Wrocławiu i S6 PLUS'a do zabawy
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
no dobra ŁYSYCH też serdecznie zapraszamy
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
tak sobie czytam ten wątek i normalnie boki zrywać i pomyśleć że dorośli ludzie to piszą a teraz na poważnie jest termin i godzina i miejsce więc- ZAPROSZENI SĄ WSZYSCY POSIADACZE AUDI A4 BEZ WZGLĘDU NA PRZYNALEŻNOŚĆ CZY ORIENTACJE CZY KOLOR WŁOSÓW -> WSZYSCY TO WSZYSCY DZIĘKUJĘ
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
wiesz co jest taka możliwość że 15-16 marca będę w KK jest to w prawdzie początek tygodnia ale wieczorkiem możnabyłoby się spotkać i rozganizować pierwszy spot w KK jeszcze się odezwę w tej kwestii bo co do terminu to nie jestem pewna czy będę na 100%
NIUNIAA4
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta