Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NIUNIAA4

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. jutro godz 19???
  2. najpierw to byłoby dobrze jakby chociaż raz w miesiącu się KK zbierało a potem można coś pomyśleć o mieszaniu z Gliwicami
  3. kiszka panowie, kiszka i to na maxa jak byla w KK ostatnio to widzialam pare aut na ramkach klubowych moich rodzicow tez jezdzi na klubowych ale tych starych, pierwszych wstyd, ze nawet na 10 minut nie chce sie nikomu spotkac ;(
  4. no to trzeba brać się do roboty co ostatnio było zorganizowane i kiedy?
  5. hallo! dzieje sie tu cos?
  6. Kto ma być to wie że ma być i się pojawi Orka wczoraj nas namawiał na Nysę- zobaczymy może i my się Plusiem zjawimy
  7. Goldi chyba raczej pare osób z klubu audi 80 pojawi się pod MM 23 maja w celu ostatecznych ustaleń co do wyjazdu do Kronach ZAPRASZAMY WSZYSTKICH!!!
  8. to jest straszne co się stało ;( Tusk się popłakał jak się dowiedział co się stało ;( niech spoczywają w spokoju ;(
  9. każdy termin jest dobry, zawsze można zrobić spota spontana albo skryto spota jak to się we Wro mówi
  10. nie no w godz to do Katowic a tak poważnie to o zabawę PLUSEM to mi nie chodziło o jazdę ja zajmuję się raczej picowaniem tego auta czytaj -> ASO a to troszeczu kosztuje dlatego zapraszam na zlot w Kronach bo będzie już gotowe w całości to jest auto tomsika do jazdy bo ja mam za ciężką nogę i mnie nosi po świecie
  11. ja tam raczej wpadać nie zamierzam to zapraszam na zlot do Kronach w ostatni weekend maja albo do Wrocławia bo eSą bez mojego tomsika do KK się nie wypuszczam do KK jadę prawdopodobnie 13 kwietnia więc jak coś to można wieczorkiem się gdzieś spotkać panowie i panie jak jakieś są
  12. a to Ty nie wiesz że zbliża się wielkie święto zmartwychwstania? miron78 ja żyje i mam się bardzo dobrze tylko że we Wro A4 jeżdzą moi rodzice a ja mam dwa auta: 80 do turlania się po dziurawym Wrocławiu i S6 PLUS'a do zabawy
  13. no dobra ŁYSYCH też serdecznie zapraszamy
  14. tak sobie czytam ten wątek i normalnie boki zrywać i pomyśleć że dorośli ludzie to piszą a teraz na poważnie jest termin i godzina i miejsce więc- ZAPROSZENI SĄ WSZYSCY POSIADACZE AUDI A4 BEZ WZGLĘDU NA PRZYNALEŻNOŚĆ CZY ORIENTACJE CZY KOLOR WŁOSÓW -> WSZYSCY TO WSZYSCY DZIĘKUJĘ
  15. wiesz co jest taka możliwość że 15-16 marca będę w KK jest to w prawdzie początek tygodnia ale wieczorkiem możnabyłoby się spotkać i rozganizować pierwszy spot w KK jeszcze się odezwę w tej kwestii bo co do terminu to nie jestem pewna czy będę na 100%

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.