Treść opublikowana przez ughi
-
28.04.2007 - Bemowo - 1/4 mili - Otwarcie sezonu
tak jest oby tylko ta pogoda dopisala ;p i zeby tradycji nie stala sie zadosc..
-
[B5 1Z]A4 (1.9 TDI)
zauwazylem, ze napisy sa zmywalne wiec nie ma z tym problemu ;p
-
[B5 1Z]A4 (1.9 TDI)
najnowsze fotki ;p slaba jakosc, bo z telefonu. jutro idzie do zarejestrowania. zmiany: w pierwszym szeregu felgi, obwodki chromowane wokol szyb, no i angele by sie przydaly ;p
-
28.04.2007 - Bemowo - 1/4 mili - Otwarcie sezonu
oby chociaz ostatnio udalo sie rozegrac all w sobote ja bede na 100%
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj ;D
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
[B5] Nie wyłącza się oświetlenie środka po zamknięciu drzwi
ja mam podobnie.. nei zapala sie przy otwarciu drzwi, a jesli zapale i zamkne, swieci, swieci.. i nie gasnie. trzeba bedzie do elektryka skoczyc..
-
[B5 1,6] 99'1,6 "17"
dobre auto nie jest zle
-
[B5 1.9 AJM Avant] moja jedyna
ladniutka
-
[ALL] Chromowane obramówki okien
www.norauto.pl nazwa raczej łatwa do znalezienia Zaglądnij do Newbie bylem na tej stronie, ale tam nie ma sklepu online :| chodzi mi o adres sklepu internetowego. na allegro listew od nich brak ;|
-
Nakładki na lusterka
Co myślicie o chromowanych nakładkach na lusterka? Miał/ma to ktoś? Jakies rady? dzieki [ Komentarz dodany przez: szogun0: 26-03-2007, 08:27 ] Temat zostanie odblokowany po zapoznaniu się z regulaminem forum i wypełnieniem jego kryteriów.
-
[ALL] Chromowane obramówki okien
hm.. a ma ktos adres sklepu internetowego norauto ? bo tak sie sklada ze wszedzie mam daaaleko :| [ Komentarz dodany przez: szogun0: 26-03-2007, 08:28 ] Zapoznaj się proszę z regulaminem. [szogun0]