-
[B5 1.8]soczewki, xenon,Led, 17'' by Johny /update nowe foty
no zajefajna i te lampy cudo
-
[ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line
co tu duzo mówic :> i wszystko jasne
-
[ALL B5] Moja Audiczka A4 Quattro :)
ZAJE...FAJNY środek
-
Ile pali Wam gazu?
moja 1,8 na sekwencji nie przekracza 12l/100. zazwyczaj miesci sie w 10,5-11,5l
-
[B5 ADR] Podłaczenie wzmacniacza i tuby do radia seryjnego.
Ale dzięki temu bede wzmaciać tylko głośniki które są seryjnie zamontowane tak??? Chodzi mi o nizależną tubę. czy źle rozumiem???
-
[B5 ADR] Podłaczenie wzmacniacza i tuby do radia seryjnego.
Mam u siebie w audi seryjne radio DLETA CC. Podłączona jest zmieniarka CD. Czy jest możliwość podłączenia do tego radia wzmacniacza oraz głośnika basowego??
-
[B5 ADR] Ispekcja audi [b5 1,8 rok 94]
czy można skasować manualnie, bez podłączania komputera serwis oleju, który wyskakuje po przejechaniu 15 000km. Jeśli mozna to jak to zrobić???? z góry dziekuje za pomoc.
-
[B5 ADR] [b5 1,8 125KM] Dzwięk wydechu.
no o to chodzi ze katalizatora już nie ma i to tak jakby w srodku gdzieś. i nie jest przymulone
-
[B5 ADR] [b5 1,8 125KM] Dzwięk wydechu.
moje A4 z silnikiem 1,8 20V wydaje dziwny dzwięk z wydechu, tak jakby coś się gruchotało gdzieś w środku, taki metaliczny dzwięk. czego to może być przyczyna??? Czy to oznaka ze wydech jest do wymiany??? zaczyna mnie to trochę denerwować
-
[B5 ADR] [b5 1,8 125 KM, 1994] Na począteek wystarczy :)
No mi się coraz mniej podoba i chyba bedzie trzeba coś z tym zrobić Jakieś propozycje co do zmian?
-
[B5 ADR] [b5 1,8 125 KM, 1994] Na począteek wystarczy :)
Oto moje autko http://img362.imageshack.us/img362/4066/p1000679bk2.jpg http://img362.imageshack.us/img362/4757/p1010322mr3.jpg http://img362.imageshack.us/img362/8307/p1010324hj7.jpg
-
Nowicjusz - wątek powitalny
WItam wszyskich miłośników 4 kółek widniejących na grilu
Maciek_21
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta