-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jestem chętny. Dajcie tylko znać na kom
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ale tu ciszaaaa . Moze jakiś spocik;)?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Mi tez pasuje;)
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
kurde dop przeczytałem . Może nast termin . dla mnie pasuje prawie zawsze
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja też kontuzjowany;) ale będę;)
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Mi tez pasi
-
Black Q5 by Tom
Tom zmiany na duży plus . Kiera robi robotę Mnie męczy aktywny ukł. Wydechowy. Czytam oglądam, i coraz bardziej zaczyna mi się to podobać.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Cześć,ja bylem w tym aquaparku z 2 lata temu. Cena ok 50e za 2 osoby. Atrakcji co nie miara.?sauny ,groty solne ,zjezdzalnie itp Kiedyś było bardziej opłacalne jechać tam poprostu z noclegiem, bo miałeś sniadanie oraz masaż w pakiecie. Teraz się pozmieniało to. Co do zwiedzania w samych druskiennikach to nie wypowiem się. Ja polecam jak najbardziej ?
-
Black Q5 by Tom
Zgadzam się z Tobą w 100 % ,mniejsze spalanie, auto bardziej elastyczne.
-
Black Q5 by Tom
Masakra jakaś. Jest różnica w paliwie w Pl a np w De. Przetestowałem to wiele razy. Raczej nie jest to złudzenie.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
To co pany jakis spocik ,może czwartek?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Pany pany może w końcu jakiś spocik?
-
Black Q5 by Tom
Damy radę coś się ogarnie,nie to ja zawitam ?
-
Black Q5 by Tom
Słuchaj u nas czasami coś organizujemy ,wpada malo autek(ok.6) ale zawsze coś,jest chociaż z kim powymieniać zboczone myśli Audifilskie ?będziemy coś organizować to się odezwę,bo i chlopaki z BAU wpadają?
-
Black Q5 by Tom
Można jakiegoś spota zrobić