Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

johnybravo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez johnybravo

  1. Jestem chętny. Dajcie tylko znać na kom
  2. Ale tu ciszaaaa . Moze jakiś spocik;)?
  3. Mi tez pasuje;)
  4. kurde dop przeczytałem . Może nast termin . dla mnie pasuje prawie zawsze
  5. Ja też kontuzjowany;) ale będę;)
  6. Mi tez pasi
  7. Tom zmiany na duży plus . Kiera robi robotę Mnie męczy aktywny ukł. Wydechowy. Czytam oglądam, i coraz bardziej zaczyna mi się to podobać.
  8. Cześć,ja bylem w tym aquaparku z 2 lata temu. Cena ok 50e za 2 osoby. Atrakcji co nie miara.?sauny ,groty solne ,zjezdzalnie itp Kiedyś było bardziej opłacalne jechać tam poprostu z noclegiem, bo miałeś sniadanie oraz masaż w pakiecie. Teraz się pozmieniało to. Co do zwiedzania w samych druskiennikach to nie wypowiem się. Ja polecam jak najbardziej ?
  9. Zgadzam się z Tobą w 100 % ,mniejsze spalanie, auto bardziej elastyczne.
  10. Masakra jakaś. Jest różnica w paliwie w Pl a np w De. Przetestowałem to wiele razy. Raczej nie jest to złudzenie.
  11. To co pany jakis spocik ,może czwartek?
  12. Pany pany może w końcu jakiś spocik?
  13. Damy radę coś się ogarnie,nie to ja zawitam ?
  14. Słuchaj u nas czasami coś organizujemy ,wpada malo autek(ok.6) ale zawsze coś,jest chociaż z kim powymieniać zboczone myśli Audifilskie ?będziemy coś organizować to się odezwę,bo i chlopaki z BAU wpadają?
  15. Można jakiegoś spota zrobić
  16. Hej!!! Super porobione autko .Widać ,że włożone zostało kupa pieniążków oraz serca elementy sq robią robote ;)co do aktywnego wydechu tak jak piszecie koszt ok.5-6k.,sam zastanawiałem się nad tym w swoim 2.0.,koszt spory ale jest fun. Widzę kolega z NEL, ja BS- też posiadacz q5.
  17. Ja niestety już w De ;/
  18. Fajna pogoda można coś pospotować.
  19. To robimy spota? ;)dzis?;)
  20. To innym razem chlopy. Może ktoś jest zainteresowany wydechem do b6 1.8t pasuje do diesla. Mam jeszcze siatkę ori do bagażnika na zakupy. Ktoś coś.
  21. ja bardzo chętnie
  22. spoko mogę cię zgarnąć jak coś Grzesiek jak pijesz to pij z głową , a nie , że aż portfele gubisz
  23. zapowiada się ciekawie będę obserwował temat . I powoli też modził swoje q5
  24. Może być czwartek 18?;)herbatka standardowo,;)
  25. i ja i ja chętny jestem Sylwek to ja ostatnio trąbiłem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.