Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.8]soczewki, xenon,Led, 17'' by Johny /update nowe foty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich forumowiczów :biggrin: .Oto przedstawiam wam moją audiczke w zajefajnym kolerze ceglastym .Co do zmian wizualnych to zmieniłem lampki przednie oczywiście na Valeo i tylko takie polecam {wyglądają zabójczo} ,myslę zeby jeszcze wrzucić z tyłu LED-y, ale jeszcze pożyjemy obaczymy :wink: . Pozdrawiam

No dobra czas najwyższy na nowe foty :)

A więc furkę mam juz ponad 2 latka , i cały czas staram się conieco pozmieniać w niej , czy na dobre mi to wychodzi ??? mam nadzieję ze tak :)

Co do zmian jakie dokonałem to:

-soczewki Valeo + xenon 6000

-tylnie lampy led

-niedawno wrzuciłem felunki za dobra kase wyrwane -17 ''od a8

-kierunki boczne białe

Planowane zmiany hmmm:

-chyba polerka felg na lustro

-obniżyc -30

-sprzedac i kupić b5fl haah :evil:

hmmm co tu więcej , to chyba tyle ;a noo fotki słabe przez moją hu..owa cyfrówkie :polew:

aVZEJlS.jpg

Pq1apsB0.jpg

aVZKRZ0.jpg

aVZKWYi.jpg

Pq1aqauA.jpg

Pq1aqLUJ.jpg

aVZMahJ.jpg

Pq1arSKJ.jpg

Opublikowano

"Ciemność widze ciemność":)

Opublikowano

no teraz jest GIT :) Ladny ten przodzik:) ale fele bym wieksze zalozyl:) ale to tylko moje skromne zdanie:)

Opublikowano

ogolnie ładnie , + za lampki :twisted:

Opublikowano

Bardzo ładna A4, fajny kolorek :wink:

Opublikowano

Bardzo podoba mi się ten kolor

Opublikowano
  • Autor

Pstryknołem troszke lepszych zdjęc .nie jest taka straszna :twisted: .pozdro.

audi2.jpg

audi3.jpg

audi4.jpg

audi5.jpg

Opublikowano

no ładny wozik:) wkoncu obczaje jak beda te lampy grały z audusia w tym kolorku:) bajer naprawde ładnie wyglada:)

ps. teraz tylko sie pochwal gdzie zakupiłes i ile dałes za swiatełka??

Opublikowano

Fajna seria :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

lampki sa nowe a dałem za nie 1000 zł , kupywałem w sklepie. Polecam każdemu ori.Valeo. ps.do szczescia brakuje mi tylko 17' :wink:

Opublikowano

miunia w sadzie :biggrin: zawias i większe fele :wink:

Opublikowano

Fajna fajna ale jakoś fotki z tyłem nie pokazałeś :question:

Opublikowano

Ładna A4, ładne lampki, przydałyby się większe felgi :a4fan:

Opublikowano

Ładna. Sam kiedyś polowałem na ten kolor ale nie udalo się :confused: Większy felunek i będzie ładniutka :wink:

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

wrzuciłem nowe fotki ,wiec zapraszam do oceny. :kox:[br]Dopisany: 16 Listopad 2008, 19:11_________________________________________________fotosy na 1 stronie :)

Opublikowano

Felunek to chyba 17''? jest super :good: Podoba mi sie ten wzór w 16'' jest ładny a w 17'' jest :kox: lampki supcio, tak jak trzeba, no może te ledy na tyłku nie teges, mogłeś te podobne do lifta kupić... Ogólnie ładniutka A4ka :good:

Opublikowano
  • Autor

wiesz myslałem o poliftowych ale z tym kolorem nadwozia by sie wszystko zlewało, zadowolony jestem z tych Ledów.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.