Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nomek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Nie chce Może za miesiąc zmienię na oryginalny grill Wczoraj robiłem parę bączków, robi wrażenia zapomniałem dodać Quattro.
  2. oj nieładnie "tak" Audiczkę tuningować zdejmij spojler, grill, zderzak i załóż wszystko to co ma S4 poza tym OK
  3. Też to widzę na 4tym zdjęciu, zdjęcia robiłem telefonem 3.2MPx. Dodam, że w realu wygląda OK, nie mam lustrzanki Co do grilla, wole mieć bez emblematów przynajmniej jak na razie na przodzie. Pozdrawiam
  4. Nie.[br]Dopisany: 07 Listopad 2008, 23:04_________________________________________________Była sprowadzona z Niemiec.
  5. Witam Niedawno nabyłem moją świeżutką niunię 110KM, trochę pozmieniałem oprócz kierownicy, foteli zresztą widać na zdjęciach. Komentarze mile widziane. Plany: - zmiana alufelg na oryginalne '17 z oponami zimowymi i to chyba na tyle. Jakieś pomysły, proszę pisać Pozdrawiam :>
  6. co się go czepiacie? każdy ma swój gust... ja też coś takiego zrobię ale na inny kolor... niebieski
  7. zmień tylne lampy bo to co teraz masz wygląda wieśniacko :gwizdanie:
  8. zmień boczne kierunkowskazy na biały kolor obniżałeś zawieszenie? jak tak to zobacz jakie masz sprężyny... podaj kolor
  9. troche taki wiesniacki :gwizdanie:
  10. witam moglby ktos zorientowany napisac ile ma mm (tyl/przod) pozdrawiam
  11. daj niuni chromowane listwy na zegary
  12. Pogratulować takiego silnika: AHK: 4172 ccm - 326 KM/240 kW, autko: S6 Plus quattro (1996.04 - 1997.02) Zmień to... może źle obczaiłem na brifu hmm, nie wiem gdzie pisze jaki jest silnik ale jeszcze raz spojrzę na niemiecki dokument
  13. Auto nie z profilu ale niedługo będę miał 98 po liftingu z AFN AHK to ten co na zdjęciach.[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2008, 13:49_________________________________________________http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6429702
  14. auto jest z 9/1996 i przyjechało na kołach z Niemiec w tym tygodniu, nie będę go modyfikował, bo jest na sprzedaż Tak to Passat Taxi 1.9TDi 110KM i też jest na sprzedaż za nim widać drugi Passat B4 1.9TD Kombi również idzie na sprzedaż zainteresowanych pisać na PW
  15. Witam Proszę o opinie. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.