-
[ALL B5] Moja Audiczka A4 Quattro :)
Nie chce Może za miesiąc zmienię na oryginalny grill Wczoraj robiłem parę bączków, robi wrażenia zapomniałem dodać Quattro.
-
[B5 AHU] Co powiecie na to ?
oj nieładnie "tak" Audiczkę tuningować zdejmij spojler, grill, zderzak i załóż wszystko to co ma S4 poza tym OK
-
[ALL B5] Moja Audiczka A4 Quattro :)
Też to widzę na 4tym zdjęciu, zdjęcia robiłem telefonem 3.2MPx. Dodam, że w realu wygląda OK, nie mam lustrzanki Co do grilla, wole mieć bez emblematów przynajmniej jak na razie na przodzie. Pozdrawiam
-
[ALL B5] Moja Audiczka A4 Quattro :)
Nie.[br]Dopisany: 07 Listopad 2008, 23:04_________________________________________________Była sprowadzona z Niemiec.
-
[ALL B5] Moja Audiczka A4 Quattro :)
Witam Niedawno nabyłem moją świeżutką niunię 110KM, trochę pozmieniałem oprócz kierownicy, foteli zresztą widać na zdjęciach. Komentarze mile widziane. Plany: - zmiana alufelg na oryginalne '17 z oponami zimowymi i to chyba na tyle. Jakieś pomysły, proszę pisać Pozdrawiam :>
-
[ALL B5] Moje cztery kółeczka
co się go czepiacie? każdy ma swój gust... ja też coś takiego zrobię ale na inny kolor... niebieski
-
[1.6 ADP 1996r] moje pierwsze audi A4
zmień tylne lampy bo to co teraz masz wygląda wieśniacko :gwizdanie:
-
[B5 AFN] moja myszka na 16" 1996/97r *naprawde ładna* [!] 1 mod! [!]
zmień boczne kierunkowskazy na biały kolor obniżałeś zawieszenie? jak tak to zobacz jakie masz sprężyny... podaj kolor
-
[B5 AFN] A4 avant
troche taki wiesniacki :gwizdanie:
-
[ALL B5] zawieszenie (rozmiar)
witam moglby ktos zorientowany napisac ile ma mm (tyl/przod) pozdrawiam
-
[ALL B5] Moja A4 1.9tdi narazie fabryka;)
daj niuni chromowane listwy na zegary
-
[ALL B5] [AHK] Audi 1.9TDi 110KM
Pogratulować takiego silnika: AHK: 4172 ccm - 326 KM/240 kW, autko: S6 Plus quattro (1996.04 - 1997.02) Zmień to... może źle obczaiłem na brifu hmm, nie wiem gdzie pisze jaki jest silnik ale jeszcze raz spojrzę na niemiecki dokument
-
[ALL B5] [AHK] Audi 1.9TDi 110KM
Auto nie z profilu ale niedługo będę miał 98 po liftingu z AFN AHK to ten co na zdjęciach.[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2008, 13:49_________________________________________________http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6429702
-
[ALL B5] [AHK] Audi 1.9TDi 110KM
auto jest z 9/1996 i przyjechało na kołach z Niemiec w tym tygodniu, nie będę go modyfikował, bo jest na sprzedaż Tak to Passat Taxi 1.9TDi 110KM i też jest na sprzedaż za nim widać drugi Passat B4 1.9TD Kombi również idzie na sprzedaż zainteresowanych pisać na PW
-
[ALL B5] [AHK] Audi 1.9TDi 110KM
Witam Proszę o opinie. Pozdrawiam
nomek
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta