Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ARG 1,8]nowe zdjecia moze komus sie spodoba :D nowe zdjecia lamp przod

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzień zakupu

Silnik 1781 ccm 125 KM i 168 Nm

Wyposażenie troszeczke ubogie ale jak na moje pierwsze takie auto po maluchu

to może byc : standart + climatronik ( ktory bardzo sie przydaje )

spalanie cykl mieszany 9l/100km

spalanie jazda na trasie spokojnie to 7l/100km a przy włączonej klimie + jazda normalna to 8l/100km

na poczatku :

972537705hm5.jpg

Pierwsze mody ( dotyczyły oczywisice mechaniki ) :

1. wymienione wahacze

2. wymieniony rozrzad

3. komplet łożyk przód, tył

4. wymieniony przegłób

5. wymina klocków i tarcz tył

Drugie mody :

1. obnizony całe 4 cm :D

2. sportowe zawieszenie firmy sachs sport

Trzecie mody to juz wyglad :

1. przyciemione szybki przód + tył

2. srebne nakładki na lustereczka ( marza mi sie ori z S4 )

3. srebna obwódka na atrapie przedniego zderzaka

4. srebne obwódki szyb

5. felgi ori z Audi S6 17/8J opony przód 225/45 tył 245/45

6. Tylnie lampy po II lifcie

7. oprawki na zegary

img0019oo9.jpg

img0034kf3.jpg

img0024no2.jpg

IMG_0006.JPG

IMG_0025.JPG

Czwarte mody :

1. przednie lampy Valeo po II lifcie + HID 6000k ( noc robi sie dniem )

2. pranie calego środka + bagażnik

img0404pi8.jpg

img0405rn0.jpg

img0406ot4.jpg

Przyszle mody :

1. grill z S4

2. zdezaki przod tył z RS4

3. progi z s4

4. wymiana popychaczy

5. tarcze + klocki przód

6. i moze stozkowy filtr powietrza

7. wydech podobny jaki byl w S4

Na dzień 15.05.2009

1. Tarcze + klocki wymienione

2. Zderzak z RS4 już w garażu ( w czerwcu będzie montowany )

Zdjęcie z zderzakiem już niebawem :)

Opublikowano

No i bardzo ladnie zrobiona B5. Mi sie bardzo podoba. Zgodnie z Twoimi planami wymien lampki z przodu i wystarczy.. :rolleyes: Twoje autko powinno byc wzorem jak upiekszyc B5. Bez zbednych i paskudnych dokladek i spojlerow. Gratki :thumbup:

Opublikowano

Łoł fajnia :a4fan: ładny kolor i szybki przyciemnione, małe ale dobre modyfikacje. to co planujesz to chyba będzie git , autko będzie ekstra. Bravo :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

No wizualnie podciągnąłeś i to sporo. Lampy przód przede wszystkim przy tych zmianach, które poczyniłeś.Ogólnie mnie się podoba ta Twoja :a4fan:

Opublikowano

Audi fajne, szczerze felgi mi się nie bardzo podobają - ale tym nie należy się przejmować bo to kwestia gustu!.

TaK to jest ok nie jest to wiejski tuning w stylu spojler al'a półka z allegro za 70zł. Tylko skromnie i z gustem :oklaski:

Powiedz mi gdzie kupiłeś te elementy:

2. srebne obwódki dookoła szyb

3. srebne lustereczka

4. srebna obwódka na atrapie przedniego zderzaka ( podobnie jak w B6 hehe )

Lusterka to są in-pro czy te z allegro, za obwódki ile dałeś i gdzie kupiłeś, a tą srebrną obwódkę na atrapie to sam robiłeś?? Podaj linki ja to na necie kupowałeś :)

Pozdro i powodzenia :th:

p.S.

Co to za czerwona naklejka na błotniku pod znaczkiem :audi:?? <spodobała mi się :mysli:> fajny kontrast

Opublikowano

Ładna :a4fan:

Kozacki rozmiar opon z tyłu :naughty: Proawidłowo poprawiona fabryka :thumbup:

Powiedz mi .. nie zaczepiasz nigdzie zderzakiem i nie tłuczesz bebechami o asfalt na takiej glebie ?? moja wisie podobnie wieksza nierównosc na drodze i dzwonie miska :kwasny:

Podlanczam sie do pytania o rameczki ?? listwy kuchenne czy inny patent ?

Opublikowano
  • Autor

Lustereczka przesłał mi pocztą kolega z Niemiec wiec nie wiem co to są za lustra i gdzie je można kupić .

Jeżeli chodzi o srebne obwódki do koła szyb to kupiłem je w sklepie tuning umnie w miescie na metry byly sprzedawna ( Widziałem podobne na allegro ale nie daje głowy ze to te same ) a jeżeli chodzi o ta atrapę to zrobiłem sobie sam własnie z resztek które zostały mi po szybie .

Zanim wymienielm zawieszenie na sportowe to charatalem prawie za kazdym razem o glebe teraz musi byc powazna mulda zeby przychaczyl , i hehe nma kazdy stojacym policjancie musze na 1 ruszac bo inaczej odrazu slysze nie pokojace odglosy chaaratania . :afro:

To chyba tyle co do waszych pytań

:a4fan:

Opublikowano

Jakiej firmy masz zawias i ile dałeś, może być priv jak chcesz.

Może jeszcze jakiś ładny wydech załóż, najlepiej 2 owalne rurki, odrazu lepiej będzie z tyłu. Mody na + , moze poza tymi chromami na zderzaku.

Opublikowano

M@rk no fajna, i do tego jesli słońce mnie nie myli we właściwym kolorze?

Możesz zamieścić albo na priva podesłać jakies zbliżenie tej swojej produkcji chromowej w zderzaku?

Opublikowano

super sie prezentuje ,jeszcze lampy przod i miód :thumbup:

ta srebrna obwodka jak w b6 troche nie pasuje mi ;)

Opublikowano

naprawdę ładnie zrobiona jeszcze tylko lampki przód i będzie lala :thumbup:

Opublikowano

Super korzystne zmiany :thumbup: fela fajnie pasuje :dance:

Opublikowano

Super super, tylko brakuje mi tutaj zmiany przednich lamp po II lifcie i będzie super^n

Opublikowano

Git tylko te swiatełka z przodu :wallbash:

Opublikowano

nie za ciemne te przednie boczne szybki ?? Mogę się oczywiście mylić, ale przedniej szyby ani bocznych z przodu chyba nie wolno przyciemniać ??

Opublikowano

Fajnie dopracowałes i odmłodziłeś autko :oklaski: lampy soczewy jeszcze i gitara :naughty: sam dopolerowałeś felunie czy były takie :mysli:

Opublikowano

Ładny sedan :a4fan:

Zmiany na + :th:

Opublikowano

No kolego zrobiłeś z tej furki naprawde ładniutką i bardzo odświerzoną :a4fan: będe Cię wypatrywał w Knurowie jak tylko uda mi się tam dojechać Pozdrawiam :thumbup::hi:

Opublikowano
  • Autor

Jeżeli chodzi o rodzaj mojego zawieszenia to :

wsadziłem SACHS amortyzator T Audi S4 o Parametrach - ETXOV45/15X140A - zapłaciłem 480 zł /szt

Szybki oczywiście że nie mogą być przyciemnione z przodu w żadnym aucie taka metoda jak robi 99% posidaczy aut czyli folią , jeżeli chodzi o moje przyciemnienie to wygląda ono następująco przód 30 % tył 50 % ,ale coś mi sie zdaje ze te przodzik jest troszeczkę ciemniejszy :afro:

A jeżeli chodzi o felgi to już takie były , ale na nowy sezon będę je oddawał to robienia ( proszkowo i jeszcze raz taki sam polysk i bede jak nowe :th:) bo już przeżyły pewnie nie jedną zimę jak mi się zdaje :a4fan:

Opublikowano

bardzo ładnie wygląda. zmiany bardzo, bardzo korzystne.

gratuluje! :thumbup:

p.s.

Jak robiłeś ramki chromowane wokół szyb?? listwą chromowaną?? jaka jest ich szerokość??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.