Treść opublikowana przez M@rk
-
[ALL B5] Jak wył. całkowicie Immobilizer ?
to chyba faktycznie czeka mnie lina :/:/
-
[ALL B5] Jak wył. całkowicie Immobilizer ?
Przecież napisałem ze właśnie chce dojechać do mechanika tylko nie mam jak a płacić lawetę to też nie ma sensu :/:/ Dlatego moje pytanie jak zdemontować IMM ?
-
[ALL B5] Jak wył. całkowicie Immobilizer ?
Witam Audi A4 1995 rok 1.8 125 koników pisze ponieważ nie znalazłem rozwiązania na mój problem. Podobnie jak inni posiadacze Audi B5 mam problem z rozpoznawaniem kluczyka przez Immobilizer :/ raz działa raz nie ( i tak miałem przez jakieś 4 lata ) aż 2 tygodnie temu całkowicie przestało mi auto odpalać :/ zastosowałem się do znalezionego wątku czyli : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=2784.new#top zrobiłem jak w opisie ale dalej miga ikonka od kluczyka. Potrzebuje teraz dostać się jakoś do mechanika i dlatego moje pytanie smiley jak wyłączyć całkowicie immobilizer ? Dziekuje i pozdrawiam
-
Immobilizer
nie pomogło u mnie :/:/ sprawdzałem miernikiem i na wtyczce którą trzeba przeczyścić wszystko jest OK . Wiec teraz moje pytanie idzie całkowicie wył. sprawdzanie IMM.... żebym chociaż mógł dojechać np. do mechanika ??
-
Immobilizer
ja tez się zabrał za to .. i jedynie brakuje jeszcze zdjęcia z kablami których nie można odpinać w kierownicy po zdjęciu poduchy a reszta się zgadza
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mam cały czas ten sam wiesz ten mój kameleon na masce teraz śmigam czarną A3 1.9 tdi 2002 rok bo mojej kupiłem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no no.... To troszkę zmarzniesz :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
widzę ze kolejny cwaniak się odezwał i ja kurcze mieszkam w Knurowie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam ponownie troszkę znowu mnie nie było ale teraz zacząłem przesiadywać na forum A3 i muszę się podzielić informacjami z mojego odczucia co do tego forum i boki zrywać tam chyba same małe dzieci piszą zero konkretnych odpowiedzi w działach takich jak warsztat , zrób to sam itp. szukasz szukasz i szukasz i nic.... do d*py tam jest mówiąc krótko kolego bardzo długo Cię tu nie było - jeżeli chcesz tu pisać - najpierw musisz zrobić przelew a kto tutaj takim cwaniakiem się stał ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Taki nudy ten stok , wzupelności jak kazdy w Polsce nic tylko sie najebac na górze jak swieci slonce strata kasy jak dla mnie jezeli chodzi o warunki , bylem teraz na Soszowie i tez do bani . Ludzi dużo snieg mokry armatka wali ci woda w twarz.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
heheh jeszce troszeczke wiecej stron czytelem niz 196
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
widze jakies nowy rangi nawet nowy moderator jest niezle czyzby mirek nie dawal rade :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
juz je przeczytalem hahha zajelo mi to zaledwie 10 minut
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co tam u was ?? bo widze ze jakas nuda hehhe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć mordy :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zgadzam się z Keżorem M@ark możesz nawet kropki stawiać jak Krolu gdy jest obrażony Dzięki Majki Ja mam lepszy pomysł - M@rk wpadnij z nia na zlota [br]Dopisany: 14 Sierpień 2009, 13:26_________________________________________________ja dziś w pracy do późna - jakby tak się udało wyjść do 20.00 to może jeszcze wpadne no dobra ale trzeba zaplacic i ona nie lubi otwartych terenow :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja tam zawsze jestem ale sobie tylko czytam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja teraz wrociłem z PIASKÓW za krynicą morska, jak jedziesz w nocy to bardzo fajnie sie jedzie drogi na tym odcinku wyremontowane w 80 % spokojnie sie smiga mało samochodzików 160 nie schodziło z blatu aż do ŁODZI później to już tylko 120 ale według mnie nie warto nadkładać tyle km !!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to sa orginale czesc ??? bo cenny sa niskie :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hahahah- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wedlug mnie przewage jest w Q u Mirona t oze ma TDI to akutraat wychodzi na rowno bo gr ma tylko 1300 okg wagi : ja jestem ze gre. :>- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
po pierwsze procesor INTEL dwu rdzeniowy a to juz fajnie pamieci spoczko 3 GB ( vista bedzie dzialac normalnie ) mozna do 4 Gb rozbudowac wiec juz na max ile sie da w laptopach dysk 160 Gb to juz malo przy takich cennach laptopw karta std. do ogladania filmow i zdjec wystarczy brak bluetooth przydaje sie ( ale oczywisice mozna kupic go na USB za 35 zł i tez bedzie dziala ) Matryca jak dlamnie za duza i malo wymiarowa kolejny wiekszy std. bo 15,6 i 8 ms czas rekacji ( no ale skoro przy tej karcie sie nie da grac w gry wiec bedzie dobra : ) NO i brak wbudowanej kamerki internetowej a to tez sie przydaje ( jak sie chce jakimis laseczkami pogadac :evil: ogolnie cenna dobra za sprzet Akurat wczoraj rozkrecalem podobnego ACERA bo kumplowi padl INVENTOR od podswietlania matrycy i musze przyznac ze bardzo latwy dostep do wszystkich czesc a zwlaszcza wiartaka od procka i karty wiec cenna warta sprzetu tutaj troszke drozej http://www.allegro.pl/item680550971_msi_vx600_t3400_2x2_16g_3gb_320g_ati_3410_512_bonu.html no ale lepszy znacznie i firma bardzo dobra :notworthy:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No u mnie to przejściówka... ale zapraszam na forum do działu diagnostyka i są same "stękania", że VAG pod Vista nie chodzi [br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 23:21_________________________________________________@ MIRON : Witaj, Witaj - wycieczka się udała?? skoro Keżor odpalil to musi dzialac moze trzeba kabel na USB bedzie wygodniej :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 23:25_________________________________________________Dobra uciekam spac bo jutro do pracy na 8 - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE