Treść opublikowana przez M@rk
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
miron 15 to biora B6 S4 kolega mial S6 2003 roku i srednie spalanie mial 16 l .
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No raczej nie (choć w innym znaczeniu to tak) eh Mark jak ty coś napiszesz to nijak nie da się zinterpretować no mialo byc ja zamiast jak i czemu jeszcze placzacego z smiechu emoniaka nie pokazales :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oj krolu jak wiem ze Miron jest tutaj guru :polew: ale az takim czopkiem nie musisz być :polew: bo jest duzo ładnych B6 w Polsce :kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czesc Guregoru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Avant ladny ale ja wole sedany ( takim avantem ktos przyjezdza na spoty do Katowic jak dobrze pamietam tez S4 ) tylko strasznie te skory popekane jak na 174 tys km. haha a co masz do gazu ? gaz dziala tylko wtedy jak jezdzisz spokojnie w momencie szybszego przyspieszanie automatycznie przelancza sie na benzyne wiec nie doczuwasz start w mocy. I jeździsz taniej zamiast placic za 12 litrow paliwa to placisz za 15 l gazu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kasa to napewno za wysoka 44 tys za B5 to lekka przesada to juz mozna znalesc fajne B6
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mi się nie podoba... :gwizdanie: wygląda jak z forum dla BMW... wiem ze o gustach sie nie dyskutuje, ale co Ci sie nie podoba ?? gwint jest, ladnie lezy zderzaki progi z S4 wyglada pieknie jedynie felgi do wymiany a oco Ci chodzi z forum BWM to juz naprawde nie kumam i juz nie wspomne ze pod maska tylko 270 koni seryjnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Raczej to zawasze oglądałem ogłoszenia a może coś ciekawego będzie w dobrej cennie i trzeba będzie pomyśleć nad zmianą tak mi chodzi po głowie takie S4 i wsadzić gaz + lub B6 1.9 TDI
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czesc Miron To AUDI S4 napewno sie wam spodobna OPIS PONIŻEJ http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9088409
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hahaha chyba wiem kto to jest i gdzie to jest :polew: :polew: Miron a ty tez wiesz ??? :evil:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to nic zostaje 1.9 tdi albo s4 :P
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja Ci nie pomogę nigdy nie miałem b6 :gwizdanie: ale o 2,5 TDi nie za dobrze mówią... 074 906 461 nr na przepływce... co do silnikow 2.5 tdi byly takie spiewki ze sa zle ale do rocznika 2001 czyli audi b5
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co myślicie o tym http://allegro.pl/item668615414_audi_a4_s4_2_5_v6_tdi_quattro_180_km.html#gallery
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
poszedł głos na Twoja Audiczke Miron, naprawdę ładną ją masz jeszcze ta druga daje rade, te boczne listwy na drzwiach z S4 fajnie się prezentują
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i bardzo dobrze bo pelex tak bez jednego swiecacego oka brzydko wyglada z daleka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dzisiaj sie pojawie Piterra napisz mi na komorke czy bedziecie na Forum
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to jak dobrze pojdzie to wpadne to was koło 17 :)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w sobote mam robote do 15 a pozniej szkola do 21 a na ktora i gdzie ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
powinno byc dobrze wtedy beda latac po całym aucie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Keżor teraz mnie nie bedzie bo mam szkole :( P.S momencik juz całkiem całkiem powyżej 300
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oby oby byl sensowny i zadawalajacy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czester do tych 200tys bez awarii to chyba pisałeś o b5 lub b6 Moja pierwsza i bardzo droga awaria była przy 160tyś teraz odpukać narazie jest spokój ale.... A co do wahaczy to w moim starym b5 dłużej wytrzymały wahacze zregenerowane w Bytomiu niż te wszystkie w super cenie z allegro... Każdy sie śmiał że regenerowane a one przy kołach 17 i glebie wytrzymały ponad 60tyś gdzie przy tych z allegro pierwsze stuki zaczęły sie juz po 5 tyś... Ja mam glebe / sport zawiecha / 17 calowe felgi ( z S6 audi b6 które dużo ważą ) / ori personki założone już 50 tyś temu i jak narazie nic nie puka stuka oczywisice nie zapeszają . jedynie drązki kierownicy od prawej strony mialem 2 razy wymieniane .
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hahahaha piterra nic nie poradze ze od jutra zaczynam pic akurat tak sie złożyło
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehe my wolimy częściej pic co 100 stronę :naughty: dlatego na ogolnopolskie puszczamy jedynie Mirona bo on juz przepije wszystkich :> my jak dojdziemy do 1000 strony to bedziemy tez gotowi na spoty ogolnopolskie i bedzie nas wiecej jezdzilo