Treść opublikowana przez M@rk
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale to sa auta i szybka predkość więc bez stresu nigdy się nie obejdzie zwlaszcza jak się jedzie już wiecęj niż 2 auta a to S4 ja pamietam jak koles przyjechal pierwszy raz na tego spota do EU i sie chwalil S4 murzyn chciał się z nim ścigać ale Pan od S4 powiedział że jeszcze tego auta nie poznał i że musi troszeczkę poczekać na wyścig :> Może teraz już naprał pewności w swoje siły i wymiata większość autek tą S4
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko tylko jak sie obudzę to mają być jutro :tongue4:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dlatego że nie jestem jakimś mgr. w tych sprawach więc wole zrobić to na kanale a gdybyś dał rade wrzucić te fotki szybko to bym się bardzo ucieszył :naughty:[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 12:01_________________________________________________A tutaj apropo o starych Audi że dają rade
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jakie to było S4 srebny avant ?? B5 ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to czekam na fotki i kurcze w sobote chyba nie zrobie autka bo niema gdzie :( kolega co ma kanal idzie do roboty w sobote i pupa blada z roboty A może ktoś ma czas i chęci mi pomoc z zmiana termostatu w okolicach Knurowa jakoś się do kulam do wyznaczonego miejsca :P Keżor przydałby ci się zderzak z RS4 który ma większe wloty powietrza na przodzie wtedy by wyglądało ładnie i dużo powietrza by dochodziło P.S Mam nadzieję że zdjęcia porobione jak to Gliwice się bawią w Katowicach :evil:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
heeh no tak ale smigasz bez karty stalego i daltgo Tobie myją auto faceci w stringach :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
za biedronka :P
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jakie masz zapas? to ja Ci pożycze jedną alu z zapasu i jeszcze jakieś dwie osoby i sie przylansujesz na czterech takie: http://www.allegro.pl/item625547028_oryginalne_alufelgi_15_audi_a4_a6_5x112.html jeszcze mi 3 potrzeba :polew: :polew: pelen wypas nikt takich niema na spotach gliwickich wiec to bedzie to nie lada wydarzenie jak przyjedziesz na takich :evil:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kezor co ty masz za chlodnice wstawiona i doloty do niej ?? teraz tak na zdjeciu widze ze cos nowego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja teraz smigam czerwonym cienkusiem 700 i powiem wam ze jakos leci 110 km.h na autostradzie to odpowiednia temp. wtedy robi sie ciszej w aucie i nic sie nie telepa ale jak juz pojedziwmy wiecj to kurcze mac szkoda gdac wczoraj wracajac z pracy o 21 chcialem zrobic maly myk na MIkołowskiej w Katowicach a mianowicie wyprzedzic autobus na konczacej sie pasie i udalo sie ale efekt byl taki ze auto prawie na bok i na krawezniku wiec fakta faktem jest ze lepiej smigac tym autkiem powoli :polew: Gdybym miał zamontowany ten termostat to bym tez sie przejechal a tak :confused4:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
auto bylo strasznie wolne kola wygladały jak walce więcej paliło, tez miałem je założone na ori S6 8 calowych i naprawdę musisz miec wtedy twarde ale to twarde zawieszenie założone w aucie bo jak siądą na tył przynajmniej 2 osoby to będziesz oponami haczył o nadkola :P jutro będę miał termostat i oby to były tylko to :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja mialem kiedys 235 na tyle fajnie wygladalo i auto sie prowadzilo ale to by bylo na tyle : P
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pucek ile plyna trzeba mieC w momencie wymiany termostatu 3.5 ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
widze ze pucek dzien zaliczasz do udanch :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nic na to nie poradzę takie życie, ale chyba zacznie się coś zmieniać oby na dobre .
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na Twoje szczęście nie jadę z wami bo co kojarzę to jak się spotykamy na drodze to zawsze wszyscy zostają za nami
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie boj się o moją dumę jest dobrze to jak kupie termostat to zadzwonię do Ciebie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Piterra ty tutaj nie chojracz bo to bylo tylko zapytanie czy jest w tym samym miejscu czy nie !!! nigdy nie twierdzilem ze tam jest i chyba dobrze wiem jaki to byl silnik !!!!! po drugie oczywisice ze nie pojade kupowac do NOMA tych czesci ( nie bede przeplaca tylko dlatego ze sa orginalne i mozna je kupic w ty salonie bo nawet te same czesci mogę od kumpla mieć za połowę cenny. Ja mam ori. termostat za 50 zł a cenny były mi tylko potrzebne żebym mógł negocjować z kolega ) Wiec z całym szacunkiem nauczyć sie czytać bo z mojej strony to były tylko zapytania co jak się robi. Bardzo przepraszam ze nie jestem takim PRO mechanikiem jak ty ! i o każdy szczegóły muszę sie pytać ale wole sie zapytać 100 razy a nawet i 1001 niz cos zj***ć przy aucie. :angry: P.S A może ty jesteś takim PRO mechanikiem bo twoja audiczka już miała tyle awarii że się już nauczyłeś wszystko naprawiać , to tylko pogratulować Twojemu doświadczeniu . Acha i jeszcze jedno " piterku " jak byś nauczył się czytać albo bardziej uważał na szczegóły wypowiedzi to być może zauważył że pucek mi już napisał jak to się robi więc nie potrzebnie marnowałeś swoje 20 minut na pisanie posta za co Cie bardzo przepraszam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kurcze ile ludzi sie z Knurowa zbiera zaniedlugo bedzie mozna zrobić spoty w knurowie : [br]Dopisany: 11 Maj 2009, 21:12_________________________________________________ Czester dawaj bedzie w 3 weselej :P
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w którym meejscu jest unas ten termostat, że można to na kanale zrobić ?? bo u kolesie co podałem linka to trzeba cały przód ściągnąć ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gregory robić to ja to autko będę sam zrobię tak jak mówisz wymienie najpierw termostat zaleje nowy płyn rozpedze moją ponownie i zoabczymy , bo tak teraz mi się kojarzy że wcześniej miałem takie objawy że jak jechałem szybciej tak koło 160 km/h to temp. mi spadała to stanu początkowego ( jakby auto było zimne ) a ja zwalniałem do 130 km/h i poniżej to temp. znowu wskakiwała na 90 stopni i tak sie trzymała, więc moża podejrzewać że to jest termostat . Gregory ty w którym miejsc miałeś termostat w swoim aucie ?? tak samo jak ten koleś poniżej ?? http://www.a4-klub.pl/smf/b5_akn_wymiana_termostatu_25_tdi_fotostory-t73908.0.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A może mi ktoś powiedzieć jak sprawdzić czy pompa wody jest dobra czy padła ??? podobno jest jakiś sposób na to bo wtedy gdyby się okazało że to termostat to 350 zł w kapsie na malowanie by było
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
koles powieidzla ze jak im oddam stara to właśnie tak będzie cenna, a pompy się nie da zdemontować bez rozbierania przedniego zderzaka, chlodnicy więc szykuje sie robota Czy ktoś może mi potwierdzic czy wymiana termostatu według tego linku bedzie identyczna jak w przypadku mojego silnika 1.8 95 rok ADR ?? http://www.a4-klub.pl/smf/b5_akn_wymiana_termostatu_25_tdi_fotostory-t73908.0.html A pompe sie wymienia tak http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adr_wymiana_pompy_wody-t68238.0.html Jeszcze tylko poszukać jak dojść do głowicy i będzie gitara
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i własnie wróciłem z NOMY w katowicach i okazało się że koszt termostatu to 121 zł netto a pompa wodna kpl. 306 zł netto , czyli 520 zł brutto za dwie rzeczy kulwa mac :(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
widziałem cenny po 350 zł to jesli bedzie tansza to ok super ale tak jak mowie pompa i termostat to pikus przeraza mnie ten swist ktory sie wydobywa z slinika :(