Treść opublikowana przez M@rk
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jak rozumiem jest to wspólny spot A4Club.eu i A4-klub.pl tak ? Dokladnie i jeszcze A6 ma chyba wpasc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Prprsotu wiedzialem ze dasz rade :D:D dzieka wielkie oczywisice piwko bedziesz I kto bedzie na spocie bo pogoda pierwsza klasa :evil: :evil: [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2008, 11:52_________________________________________________Panowie i Panie do konca niedzieli robimy liste apropo spotu w katowicach 4.10.2008 bedzie gril bedzie ekpia bedzie impreza :D kto sie pisze do dawac a ogolnie to pogadmy na spociku na ten temat :evil:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
z przelozeniem jest problem bo juz za duzo osob o tym wie jeszcze katowice beda myslaem ze jak sie da inmo ponad tydzien wczesniej to wszyscy sobie jako czas zorganuzja mile jestescie widziani i naprwde zparaszamy a za dwa tygodnie mozna jeszcze raz zrobic spota :)[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2008, 13:40_________________________________________________Panowie zrobcie jakas liste na spot w katowicach dnia 4.10.08 bo gliwice sie juz zbiera katowice tez a uwas widze ze cisza mysle ze termin do niedzieli na wstepna liste bedzie ok . bo jestesmy dorosli i kazdy niech powie kto jedzie a kto nie bo jak narazie to uwas nikt sie nie delkaruje a mialo byc min. 6 autek i oby tak bylo wtedy naprawde spocik bedzie udany . moze jeszcze wpadnie ekpia z klubu Audi A6 :) Czekam na liste do konca niedzieli i oczywisce osoby ktore sie zdeklaruja po niedzieli tez sa mile widziani
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pelex bądź a będą obiecane tak jak chciałeś :polew: :polew: ale tak poważnie to fajnie by było jakbyśmy byli jakąś liczniejszą ekipą a moje tez bedzie jak bede :rolleyes: :rolleyes:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Acha a z BIelska ma byc wstepnie 6 autek + Krakow to spocik bezie pierwsza klasa :evil:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
godz to tak pewnie o 16 zeby lkazdy mogl zalatwic swoje sprawy ale to sie jeszcze okaze z Bielska juz mam info ze bezie ich 6 lub wiecej ale to mi jeszce potwierdza
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie bez zalamki ja postarm sie byc podobno pogoda na piatek ma byc milulsia czyli bez deszczu, ale tak troszeczke zaluje bo zapodalem sobie wycieraczki ori z VALEO i poprostu miodzio wszytsko widac niuc nie rozmazuje zadnych smog :evil: a nie tak jak te gowniane wycieraczki z BOSHA i innych marek :wallbash: lepiej dolozyc i miec radoche z jazdy nawet jak pada deszcz. wiec czapki z glow dla VALEO :hi: P.S mam nadzieje ze nie zapomnieliscie o dacie 4.10.2008 Panowie powiedzcie mi co robicie z spotem ktory bedzie w Katowicach dnia 4.10.2008 miejsce sie troszeczke zmieni zamist na IKEA to na 3stawy (poniewaz sa straszne korki przy IKEA i wylocie na Sosnowiec ze wzgledu na duzo ilosc remontow na tamtym odcinku i oczywiscie biorac pod uwage naszych kolegow z okolic Bielska i Cieszyna beda mieli latwiejszy dojazd my tez bedziemy mieli prostu droge na A4 ) Mapka dojazdu --->> bedzie sie spotykac gdzie jest napis TO TU : Na spociku oprocz nas ma sie jeszcze pojawic ekpia z Katowic czyli Murzyn , Kezor , Bibon itp ... kto jest bardziej wtajemniczony to wie okim mowa :evil: wiec pisac kto jest chetny i robie liste i zobaczymy ilul nas bedzie biorac pod uwage ze jest to sobota i pare dni to tego spocikiu to kazdy ma byc
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie powiedzcie mi co robicie z spotem o ktory sami zaproonowaliscie w Katowicach 4.10.2008 mijesce sie troszeczke zmieni zamist na IKEA to na 3stawy ( macie blizej i duzo lepszy dojazd niz do IKEA ) Mapka dojazdu by bedzie sie spotykac gdzie jest napis TO TU : dajcie znac kto jedzie i ilu was bedzie :> :> :> Z gliwic tez bedzie pare autek + jeszcze ekpia z katowic naprawde zapmiada sie fajnych socik a nawet mozna poweidziec zlocik ogolnoSlaski :evil: czekam na wasze odp.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co do tego spotkania 4.10.2008 lepszy miejsce bedzie przy A4 czyli 3 stawy?? I krakow i Bielsko ma blizej i prosciej tez KATOWICE :D Ekpia Murzyna i Kezora wstepnie sie pisze [br]Dopisany: 21 Wrzesień 2008, 14:27_________________________________________________co tutaj tak cicho ??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
co do tego spotkania 4.10.2008 lepszy miejsce bedzie przy A4 czyli 3 stawy?? I krakow i Bielsko ma blizej i prosciej tez KATOWICE grin:D Ekpia Murzyna i Kezora wstepnie sie pisze unas na gliwcach ekpia tez sie szykuje :D
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pucek ale piatkowy spocik mu si byc na bank zeby wszytsko dokladnie ugadac :cool1:i ja juz info do starych wyjadaczy z katowic dalem bede was informowal co i jak unich
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie glupi pomysl jeszcze dam znac ekpie z Katowic naszym starmy wyjadacza :D
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja jetem teraz na imprezie gdzie zaceli mnie jebac ze siedze przy kompie ale piany czy nie musilem napisac jutro napsize jak bylo i chlopaki zalujcie ze was nie bylo naprawde spocik pierwsza klasa :evil:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Komunikat do M@rk ! pamiętam o kablu 7m super juz nie moge sie doczekac jak go zobacze
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a tam polowa ekipy zaledwie 2 autka pojechaly
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no naprawde spocik rewelka duzo autek juz nie wspomne o ludziach a to tez zasluga naszych znajomych z Bielska dzieka wielkie ze wpadliscie milo bylo zobaczec nowe twarze oby wiecej takich spotkan i naprwde trzeba sie zastanowic nad nowa miejscowka biorac pod uwage ze zaczyna sie robic zimno a juz wkrotce bedzie snieg wiec dobrze by bylo przenies sie pod FORUM :evil: jest cieplo + swiatlo i w centrum :naughty: P.S trzeba zrobic glosownie co do miejsca spotkn co wy na to ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to ja tez bede bo chyba mielsimy jakos sie dogadac czy juz zmieniles zdanie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehe to moze faktycznie a ty do jakiego miasta jedziesz na to wesele ?? z strony \pana czy \pani mlodej ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja jestem na Weselu w czwartek wiec jak bede w stanie w piatek jechac autem to przyjade
-
[B5 ARG 1,8]nowe zdjecia moze komus sie spodoba :D nowe zdjecia lamp przod
ja mialem gorna 6 mm a dolna chyba 12 mm i ta gorna tez jest naklejana ladny efekt[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2008, 18:26_________________________________________________ mozna poweidziec ze rok mi zajelo zrobic to co jest teraz . od sytcznia zacne sie przmierzac do tych nowych modow [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2008, 18:27_________________________________________________ zarowki to POSTOJÓWKI LED W5W kolor bialy cos takeigo http://allegro.pl/item394460800_postojowki_led_w5w_6_kolorow_wyprzedaz_hit.html ale wczesniej mialem drozsze i mocniej na bialo swiecily tego typu lepiej dolozyc i kupic te jak ktoras ta tansza mi sie przepali to znowu wroce do tych http://moto.allegro.pl/item429768701_zarowki_led_w5w_hyper_power_180st_80000mcd_nowosc.html#photo już niedługo zdjęcia z zderzakiem od RS4 :D
-
[B5 ARG 1,8]nowe zdjecia moze komus sie spodoba :D nowe zdjecia lamp przod
sorki ze nie odpisywalme ale bylme na urlopie teraz wrocilem i odp. na wszystkiew wasze pytania .
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wpadaj wpadaj mnie akurat i Pelex nie bedzie na spocie bo ja jade na urlop a Pelex juz jest ale napewno ktos bedzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jesli mial ta wersje 130 koni to nie miales szans biorac pod uwage ze miales niezle obciazone auto ale rada jest jedna tylko 1000 zł na chip i bedziesz mial 180 koni i moment okolo 260 ( bez zadnych innych potrzebnych zmian ) i wtedy mozesz napewno wyskoczyc z taka skoda a nawet i silnijeszymi silnikami niz 1.9 tdi 130 koni :evil: pomys nad tyhm
-
[B5 ADR] Najwyższa predkosc
mi smiga 215 km/ h ostanio 200 km/h sobie cialem bez zadnego ale
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dzieka wielkie baw sie dobrze ja jutro zonwu roboty ale mam nadzieje ze sie opalci hehe tobie to dobrze