Treść opublikowana przez M@rk
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hmm trzeba bedzie sie zabrac do pracy odrazu wymienie tez termostat bo to groszowa sprawa koszt koło 50 zł gorzej z pompa wody 350 zł :( uszczelka to też małe piwo jeśli to tylko uszczelka a nie jakieś peknięcie na głowicy bo przy 200 km/h zanim wyhamowałem rózne rzeczy sie mogły stać :( no i fakt ze duzo roboty z rozkrecaniem to wszystkiego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
moze i pompa ale jak juz dojechalem do garazu a raczej sie dokulałem to słyszałem świst wydobywający sie z silnika :(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kurcze nawet mne nie drazni i znowu auto bedzie stalo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jutro pojde naleje spowrotem plyn przejade sie i zobacze czy bedzie OK, moze to przypadek moze te swis ucichnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale tak nagle sie zj***l ?? jak to mozna sprawdzic ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
załamka :( mój powrót z pracy zajął mi 1.5 godz gdzie normalnie 30 minut Zobaczyłem na autostradzie Audi A8 to pomyślałem sobie pokaże mu jak dają rade nasze maleństwa i przegoniłem moją A4 do 210 km/h i siedziałem tej A8 na tyłku aż tu nagle na wysokości Gliwic zamkniętego zjazdu na ul. pszczyńską pokazała się kontrolka układu chłodzenia na czerwono i temp. silnik wzrosłą to 115 stopni . zatrzymałem się powoli odkręcałem korek żeby mi cały płyn nie wywalił w twarz i odczekawszy chwilkę mówię sobie jakoś trzeba dojechać do domu i tak po 500 m zbliżałem się do garażu :(: i gdy temp .wzrastala odkrecalem korek i czekalem jak ochlonie auto i znowu to przodu i teraz mi powiedzcie co się mogło stać, pierwszy raz takie coś mi się przytrafiło tym autem a już nie raz śmigałem moja 200 km./h ??? dodam że płynu było FULL , a najgorsze jest to że jakoś dojechałem do domu ale zaczął się wydobywać taki dziwny dźwięk coś jakby świstało i zaczyna mnie to martwić bo dolanie płynu to pikuś ale skąd się pojawił ten świst jak zacząłem jechać ??? P.S auto w garażu chłodzi się :(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ty naszczescie tylko olej musisz wymienic ja robie w 6 miesiecy 20 tys i auto by sie przydalo nowe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jakiej wojny poprostu jak widzisz rejestracje z ramkami EU to spuszczasz im powietrze hahaahaha taki dowcip
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wedlug mnie też fajny pomysł ale ja w piątki a raczej przez cały tydzień zajęty nawet teraz w robocie siedze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a co polamales ?? ta nowa dokladke ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
srebrny avant z compsportu to mój kumpel z pracy ( był z nami na wyjeździe do Bielska ) coprawda jest z Gierałtowic ale śmiga po knurowie Dla Twojej info M@rk to jest 1.9tdi 110 + turbina i wtryski ze 130 + program [br]Dopisany: 08 Maj 2009, 12:19_________________________________________________Czyli rozumiem dzisiaj do Opola sam lecę ( jako reprezentacja ) - ale przynajmniej ktoś widzę będzie czuwał na Arenie to z 160 koni ma ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Browarek za 300 stronkę już dawno popłynął No i jestem panowie :> Nos poskładany także jak gdzieś idę już nie straszę wieczorami dzieci na osiedlu Ryj jeszcze porysowany ale to pewnie będzie schodzić przez najbliższe 2 albo 3 spoty Ja dziś oczywiście będę no chyba że mi coś wyskoczy ale mała prawdopodobność heeh no chyba ze wyskoczy Ci nos hehe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja juz powiedzialem ze w d*pie mam mechanikow i nie bede do nich jezdzil no chyba ze bedzie problem z elektronika , tak w ciula leca ze glowa boli . Jak robisz sam to zawsze wiesz co masz .
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a kto smiga po Knurowie srebnym avantem z napisalem comsport ?? oczywiscie mowa o B5
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wedlug mnie to raczej takich rzeczy nie powinno sie kupowac urzywanych jedynie od znajomych takie jest moje zdanie . P.S zoabcze czy dam rade sie dzisaij spotkac bede dzwonil tak kolo 18 [br]Dopisany: 07 Maj 2009, 14:52_________________________________________________ widzialem TWR za 150 zł szt. na przod + a klocki to juz koszt w wysokosci 150 zł kpl. przod
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hmm , na chwilę obecną całe "ZERO" , ale na początku czerwca mam wypłatę , nową umowę , podwyżkę + premie mi dojdą i czeka mnie delegacja do Berlina na jakis turniej golfa czy coś tam - co się z tym wiąże jakaś dieta itd itd , więc nie powinno być źle , ale szczerze mowiąc też niechce wpakować Bóg wie ile pieniędzy w auto , ja też muszę mieć coś z życia a nie tylko ON (czyt. Audi ) Z tego co właśnie poczytałem to komplet na przód i tył (może nie będzie potrzeby wymieniać wsyztskiego , ale wolę się nastawić na "najgorsze") to wydatek ok 550-600 PLN,tylko neiwiem jakiej firmy itd , pewnie mój mechanik też mi coś zasugeruje , w sobote z rana jade do neigo na oględziny i dam znać co i jak. 500-600 zł to juz fajne ATE SPORT wentylowane i nacinane + klocki ATE z czujnikiem kupisz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hmm , Pelex , a masz może jakiś sposób - jak sprawdzić co jest do wymiany - czy klocki , czy tarcze i jak cos to które ?? czy poprostu , ściągnąć koła i zobaczyć na tzw. "oko" ?? - bo mam w sumie dobrego i rzetelnego mechanika , ale jak już coś muszę robić przy aucie , to dobrze by było posiąść jakaś wiedzę przy okazji i na następny raz zdejmi a sie przekonasz ja zakładałem teraz nowe tarcze i klocki według mnie jak już wymienaić to wszystko razem przynajmniej odczujesz różnicę. z ciekawości - wymieniałeś przód i tył ?? - ile cię części kosztowały , jakiej firmy ?? wogole co polecacie - jakiej firmy tarcze i klocki ?? - oczywiście na jakieś wypasy w chwili obecnej mnie nie stac , ale najtańszych też niechcę , coś pomiędzy to moze inaczej ile masz pieniedzy na tarcze i klocki ?? widac ze masz tam duzo koni pod maska wiec trzeba cos fajnego zalozyc zeby sie nie zabil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jakie tam felgi ja smigam na drewnianych kołach A Mirkowi to ja muszę podawać bo chłopak taki marniutki jest ze sam nie daje rade z ciężarami [br]Dopisany: 07 Maj 2009, 12:32_________________________________________________ hmm , Pelex , a masz może jakiś sposób - jak sprawdzić co jest do wymiany - czy klocki , czy tarcze i jak cos to które ?? czy poprostu , ściągnąć koła i zobaczyć na tzw. "oko" ?? - bo mam w sumie dobrego i rzetelnego mechanika , ale jak już coś muszę robić przy aucie , to dobrze by było posiąść jakaś wiedzę przy okazji i na następny raz zdejmi a sie przekonasz ja zakładałem teraz nowe tarcze i klocki według mnie jak już wymienaić to wszystko razem przynajmniej odczujesz różnicę.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak w stawiacie ten zdjecia w opisie ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehe PItera to kiedy umawiamy sie na flaszeczke i przeciaganie kabelka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Szkoda gadać jak nie alkohol ani nie drugi koles i jeszcze nie w aucie to na 200 % to kobieta go tak urzadzila bo siedzial i siedzial przy audi i nie chcial przyjsc na obiad
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a co Ci sie stalo z stara dokladka ?? bo jak ja masz to ja z mila checia ja zoabcze i nawet kupie jak bedzie git blisko jest wiec warto sie zobaczyc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Eh żeby jeszcze mnie ktoś pobił to bym to przeżył (choć wtedy wyglądałbym albo jeszcze gorzej albo całkiem dobrze innej opcji nie ma ) ale najgorsze jest to że sam się tak załatwiłem :wallbash: to ile tego alkoholu wypiles ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
widać że grill był udany
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na na koncu OSTROPY od strony SOSNICOWIC jest warsztat ktory zajmuj sie tylko szybami do aut ja do swojej z wymiana placilem 250 zł