Treść opublikowana przez M@rk
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam witam na spociku bylem fajny klimacik felgi juz soba auto sie trzyma wracaja posmiagalem sobie przez portowa 140 km/h :D a zaprosenie mamy na 21 wrzesnia bedzie duza impreza na parkingu Arena i mam powiedziec iloe bedize audikow odnas to mamy wejsciwoi na parking dla VIP-ow :D strona od tego typa nie dziala :(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wszytsko bedzie zalezec od tego czy bede mial te felgi czy nie bo na 15 to c**jowo sie tak pokazywac :chytry: [br]Dopisany: 29 Sierpień 2008, 08:11 _________________________________________________to kto bedzie na spocie ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja jutro jak dobrze pojdzie to odbieram felgi wiec postaram sie wpasc na spocik juz na 17 :evil:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobry powrot z wakacji :P niezla musiala byc ostatnia noc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja walczylem do 23 z przedpokojem ale naszczescie w sobote po tygodniu walki udalo mi sie prawie skonczyc remont teraz tylko podlogta i przeciagnac kabel TV przez cale mieszkanie i napewno teraz w paitek wpadne
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja Panownie dzisiaj zaworze felgi do roboty wiec jak sie uda to moze za 2 tygodnie dojda mi opony i felgi wroca i bedzie full wypas :chytry:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja tez postaram sie byc chociaz troszeczke mam teraz malo czasu bo po robocie remontuje mieszkanko a raczej jego czesc i postaram sie wyrobic do 19 :D
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kurcze to ja piratem nie jestem bo ja moim tylko 220 km/h a nie 230 smigam 3 pasami
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
o kurcze to faktycznie musialo bolec
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to cos ty zrobil ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oczywiice ze mozesz przyjechac ale jak nie przyjedziesz A4 to A8
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kto przyjechal ostatnio na spota z Vag-iem ?? bo mam pare pytan apropo kabla ?
-
[B5 ARG 1,8]nowe zdjecia moze komus sie spodoba :D nowe zdjecia lamp przod
caly czas je mam czekam na opony i bede je zakladal a zderzak przod juz mam w piwnicy moze za miesiac bedzie jakas kaska to podjae do lakiernika i bede go zakladal
-
[B5 ARG 1,8]nowe zdjecia moze komus sie spodoba :D nowe zdjecia lamp przod
umnie koles przyjechal i nic o foli nie wspomnial wiec chyba bedzie dobrze . [br]Dopisany: 08 Lipiec 2008, 08:00 _________________________________________________wrzucielem narescie foteczki przednich lamp :) jescze musze zrobci zdjec jak swieca z strony kierwocy :)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
fajnie bylo autka sprawdzone kreska byla na rybnickiej udal sie spocik
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
fajnie bylo a na rybnickiej tez byl super ze zimoe opony mam bo zero przyczepnosci i falstart mialem :( ale za tydzien powtorka na rybnickiej :) P.S fajnie ze ktos z okolic ma VAG-a
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a Co Miron mowil ze nie damy rady zrobic spotu bez niego ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jeszcze nie bo kurcze nie wyplacili mi kasy z ubespieczenia :(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czemu slabo ??? jak to mam rozumiec ? jak dobrze zauwazyles spoty w gliwicach sa od niedawna wiec kazdy musi poznac kazdego wiec lepeij na poczatku robic liste a z czasem zrobic sie stala ekpia i bedzie wszytsko jasne pozniej bedzie wpadal kto bedzie jeszcze chcial .
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to wpadaj wpadaj zobaczymy jak fajnie wydech chodzi ?? LISTA CHETNYCH NA SPOCIK 01.08.2008 1.pucek2509 2.piterra na 60% 3.M@rk
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobra panowie mowic kto bedzie na spociku zrobimy jakas liste bo ja bede na 100% no chyba ze sam bede musial tam jechac to sie zastanowie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam ja wrocilem po tygodniu urlopowania na mazurach :) fajnie bylo bo nie padalo od poniedzialku a uwas podobno urwania chmury byly :P P.S co do hamulcow MIron to byl dym bo jednak te felgi sa cale zamkniete i nie przepuszczaja za duzo powierzta ale ogolnie efekt fajny hehehe naprwde fajnie sie w zakrety wchodzi a co to piatku no ja bede napewno na spocie
-
[ALL B5] Jakie są dobre firmy tarcz hamulcowych ?
Jakie sa dobre firmy tarcz hamulcowych ??? do Audi 1.8 125 koni B5 1995 rok
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kto bedzie jutro na spocie ?? zawsze przed spotkaniem mozemy wstepna liste robic tak jak to mialo miejsce za pierszym razem zeby kazdy wiedzial i ewentulanie poczekal na innego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ostateczna wersja mechaniaka jest tak ze auto bedzie na jutro :angry: wiec w piatek pod Arena sie zobaczymy chyba ze mechanik za d*py .