Treść opublikowana przez M@rk
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kRol do sklepu ale Miron żeby nie było jak zacząłeś stronę 400 to jest zobowiązany ze na 500 stronę kupujesz piwka :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale Miron w poniedzialek to kazdy ma pogode w d*pie :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co do pogody to podobno ma byc fajnie w poniedziałek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jeszcze tylko jedna stronka i bedzie 400 :naughty:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja jutro mam tluczenie szkla ( przed weselem ) ,w piatek mam strojenie sali (ale dam rady przyjechac ) a w sobote ( mam wesele ) wiec zapowiada sie bardzo wesole kilka dni
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak uslyszalem ze bedzie piwko to bede
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
moze sie okazac tak jak mowil MIron ze koles tylko na allegro tak obniżył przebieg zeby w momencie wyszukiwania samochodow do 200 tys. km sie zaliczal
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
może faktycznie chodziło o kryteria wyszukiwania .
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehe a moze da to sie gdzies zglosic zeby kolesiowi tak latwo to nie przeszlo przeciez to jest praktycznie nowe auto i takie waly
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tylko że jak ja gram w szachy to na szachownicy zamiast szachów stoją piwa :kox: umnie jest troszeczke inaczej zawsze jest wodeczka i zbity pije To ty chyba grasz w warcaby :> Bo ja zawsze w szachach staram się doprowadzić do szach-mata, a nie zbijać jak najwięcej pionków :gwizdanie: jak masz dobrego rywala to bez zbijania nie zrobisz szach-mat , chyba masz slabych przeciwnikow do tej gry i do picia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tylko że jak ja gram w szachy to na szachownicy zamiast szachów stoją piwa :kox: umnie jest troszeczke inaczej zawsze jest wodeczka i zbity pije
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
piterra no a cos ty myslal nawet szachy to gra dla twardzieli
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
haha widze ze moja obecnosci na spociku to duzy powod do smiechu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to może mała zmiana - M@rk stawia na 400 ja moge na 500
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w piatek to nawet i jak sie pojawie ::P:P
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a widzisz jeszcze wczoraj dojechalem do kogos na autosradzie A4 jak wracalem z szkoly tak kolo 16 ( audi A4 avant i oczywiscie naklejeczka klubowa ) , chcialem troszeczke sie pobawic z kolega ale zaraz jak robil sie wiecej niz 150 km/h to kolega zwalnial noge :chytry: a szkoda bo mial 1.9tdi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie nasze AUDI A4 MA NOWY REKORD POTWIERDZONY REKORD http://moto.onet.pl/125894,5107949,1,zdjecie.html?node=27#id5107948
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Uwazaj na kosy Somes P.S a ja właśnie wychodzę z uczelni i jadę sobie do kochanego Knurowa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dokladnie heh jutro wielkie picie na weselu wiec trzeba sie wyspac [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 22:46_________________________________________________fajny zlocik jak zawsze mozna pogadac o Audikach za tydzien na 90% tez odpadam M@rk moze mnie mijales ?? tylko niewiem jaka A4 jezdzisz :> to chyba Ciebie egon stalas na ostatnich swiatlach na rybnickiej (billa) [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2009, 07:46_________________________________________________ chyba sie skusze na to drugie jutro po szkole sobie pojade po nie hahahaha
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ojoj widze Pucek ze miejscowke juz masz za tydzien hehehe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehe ja dopiero bylem po 21 i juz nikogo nie bylo ale kogos mijałem na rybnickiej :chytry: za tydzien jest na 100 %
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehe dobra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak dobrze pojdzie to przyjade tak po 20 moze ktos jeszcze wtedy bedzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
do kitu wogole nie pasuja do A4 b5 nie do kitu , tylko wpadaj na spot :gwizdanie: szkola dzisiaj jesczze 40 minut i zaczynaja sie zajecia :( i juz prawie sesja :(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
do kitu wogole nie pasuja do A4 b5