Treść opublikowana przez M@rk
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Skoro nie wiedzieli ze auto stoi na parkingu i ze tylko Somes może nim wyjechać to według mnie to d*pa a nie złodzieje auta pewnie chcieli samą kase i tel. od Ciebie a przy okazji powiedzieli kluczyki oda auta ( spodziewali sie ze stoi gdzies w poblizu i ukradna radio z niego bez wybijania szyby ;( ) Naprawde złodzieje auta nie potrzebuja somes twoich kluczyków zeby ukrasc Ci auto mozesz mi wierzyć według mnie chcieli jedynie kase i telefon . ( moze jakies pajace z gliwic )
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kurcze to faktycznie musial być ktoś obcy ! napewno nie z Knurowa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mówiłem że dziwnie mało przebiegu jak na takie autko i bardzo mała kwota , takie autka w dobrym naprwde dobrym stanie chodza o 15 tys min. wiecej.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bardzo malo ma przejechane biorac pod uwage ze jest to 2004 rok i slinik 1.9TDI nowy projekt AUDI bedzie pokazany w tym roku http://www.audi.pl/modele/technologia/audi-sportback-concept,n.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No dzisiaj miałem wolne od pracy więc zabrałem się za wymianę pompy wodnej po 7 godz. i 4 piwkach udało się autko trzyma cały czas temp. 90 stopni nie rośnie nie maleje, w środku też leci ciepełko wiec wygląda że jest git, ale nie zapeszając jutro w drodze do pracy wszystko się okaże P.S moja pompa wodna w środku była cała połamana i zepsuło się łożysko bo nawet jak trzymałem wirnik to i tak się całość kręciła :kwasny:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
teraz w piatek podjechałem na Arene przed 20 ale nikogo nie bylo :(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no jakies 2 lata temu jak kupilem auto bo jeszcze nikogo nie znalem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mialem podobna sytuacje u siebie kiedys pojechalem na VAG okazalo sie ze jakis problem ( bład sie pojawil na komputerze ) nie pamietam dokładnie co to było koleś mi go wyzerował i po srpawie od tamtego momentu niema już problemów . koszt 50 zł .
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja wpadnę tak koło 20 moją czerwona strzała
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja teraz wale nadogodziny przy wodce w pracy :naughty:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra dzieka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Piterra lece już 3 razy stronami i nie widzę tego nr. możesz mi go na prv podeslac dzieka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja mam takie i bardzo ladnie to wyglada prawie jak carbon
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
piterra masz moze nr. tel to tego sklepu gdzie kupowales pompe bo ja nie moge sie wyrwac z pracy zeby tak podjechac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zawsze mozna go zablokowac na czas scigania sie autek :evil:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oby tak było a masz moze jakis nr. tel do tego sklepu na jana sliwki zeby nie musial tam specialnie jechac i zamawiac tylko podjade odrazu po odbior ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek to jak twoj tata bedzie sprzedawal Audi to daj mi znac od takcih wlascicieli warto kupowac auta
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek ja mam zrobione przez 2 lata okolo 70 tys :P
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dzieki wielkie teraz zobaczymy kiedy bede mial czas na wymiane najpierw musze kupic pompe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no nr. mam sprawdze czy ten sam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pitera gdzie kupiles pompe ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Targi sa na ulicy bytkowskiej 1 katowice hala MTK http://www.moto-targi.pl/ P.S no i po walce udało sie zmienić termostat który był padniety a pompa wody tez nie dziala :( wiec trzeba 220zł na pompe i do wymiany
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
acha PUcek fakt ja jak śmigam po miesice to mam wysokosc lamp ustawiona na 1 a jak jestem sam gdzies w środku lasu albo pola ( np. trasa na Mazury ) to ustawiam sobie na 0 bo dalej świeci i widać czy jakaś zwierzyna nie wyskoczy Odpaliłem rano auto i przejechalem się z garażu pod dom żeby spakować płyny do chłodnicy i faktycznie okazało się że początkowy świst jest z korka pod zbiornikiem wyrównawczym , ale najgorsze jest to że ten naprawdę dziwny dzwięk wydobyła się właśnie z okolic pompy wodnej i coś mi się zdaje ze to chyba wirnik jedyny plus jest taki że silnik cały i uszczelka raczej też zaraz idę się bawić z termostatem . Pietrra jak zobaczyłem gdzie ten termostat jest to fajna dziecinna zabawa będzie z jego wymianą co dopoduszek to wymieniałem tylko od strony kierowcy i chyba koszty w okolicach 60 zł ale nie pamietam czy jeszcze jakiegoś uchwytu nie wymieniałem razem znią bo była zardzewiały :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Piotrus jak wrocisz z pracy odp. mi na pytanie tylko grzecznie bo inaczej jak sie wkurze to zobaczysz mistrza cietej riposty :polew: :polew: Piterra a ten korek o którym wspominales wcześniej a mianowicie --->> " świstać mogło spod korka zbiorniczka wyrównawczego " ma byc zamkniety ?? bo jeszcze się tak nie przygłądałem jutro zaczne jak bede wymienial ten termostat ale chyba była otwarty . [br]Dopisany: 15 Maj 2009, 22:05_________________________________________________ za tydzien nie dam rady bo mam szkołe :( a co do twoich 6000 HID to raczej jak ktos mowi ze go oslepiasz to musi klamac bo ja juz na takich smigam od dluzszego czasu i jakos nikt nic nie mowil no chyba ze mam ori VALEO i może to też jest jakas roznica jak swieca hmmmm jak przyjade to pucek porownamy czy jest taki sam efekt spoko co do termostatu to juz wszystko wiem mam nadzieje ze szybko jutro pojdzie i bede mial czas na przymiarke zderzaka z RS4 :wink4:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jupi zaliczyłem dzisiaj spota :>