Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ B5 AFN ]1.9 Tdi Nareszcie nowa kiera ...i nowe fotki :))


angela

Rekomendowane odpowiedzi

Bryczka prezentuje się fantastycznie na tych felgach. Angela - absolutnie ich nie zmieniaj! Dzięki nim autko ma unikalny klimat.

Chciałem nieskromnie się pochwalić, że jestem autorem kilku z powyższych zdjęć :)

Fotki środka możemy cyknąć dzisiaj na spocie. Mam już w końcu obiektyw 10-20mm. Wypucuj wnętrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryczka prezentuje się fantastycznie na tych felgach. Angela - absolutnie ich nie zmieniaj! Dzięki nim autko ma unikalny klimat.

Chciałem nieskromnie się pochwalić, że jestem autorem kilku z powyższych zdjęć :)

Fotki środka możemy cyknąć dzisiaj na spocie. Mam już w końcu obiektyw 10-20mm. Wypucuj wnętrze.

malik foty zrobione przez Ciebie tak mi sie podobaja, ze wklejam je wszedzie :thumbup:

a propo dzisiejszych zdjec to nie da rady, autko nie wypucowane a jestem w pracy wiec juz nie zdaze przed dzisiejszym spotem :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propo dzisiejszych zdjec to nie da rady, autko nie wypucowane a jestem w pracy wiec juz nie zdaze przed dzisiejszym spotem :no:

Ok, na pewno będzie jeszcze okazja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękny egzemplarz, felg nie zmieniaj wzystko gra :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękny egzemplarz, felg nie zmieniaj wzystko gra
Wiki kobietom nie przetłumaczysz, jak się uprą to koniec i tyla. Ta fura ma wszystko tak jak powinna mieć, super!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furke masz super :th: no i faktycznie dobrze się zastanów czy chcesz te felgi zmieniać bo pasuja idealnie do twojej :a4fan::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zapodaj jeszcze fotkę całkowicie z bocznego profilu...

fajne te fele....

prosze bardzo :)

dsc00952wj1.jpg

[br]Dopisany: 18 Lipiec 2007, 16:02 _________________________________________________A teraz czas pokazac....moje nowe koleczka :)

Tak wiem bedziecie mowic......fele standardowe.....a tamte byly koks.....

Szczerze mowiac troszke mi tamtych zal :embarrassed:.....no ale co zrobic.....

....problemem nie byly fele a raczej ich szerokosc.....

dsc01091kq9.jpg

dsc01092im1.jpg

dsc01093bk7.jpg

17-stki chyba nie sa takie zle :wink4:

opona 225/45/17.......et43......musze wrzucic jeszcze malenkie dystanse....bo cos wedlug mnie sa za bardzo schowane...i bedzie git :decayed:

ps. We wtorek poprosze malika to moze cyknie kilka fajnych fotek.....to wrzuce jakies ladniejsze.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no normalnie jestem w szoku.....

bardziej spodziewalam sie odpowiedzi typu fuj.....brzydko :tongue4: kto to zmienia 18 na 17....raczej powinno byc odwrotnie 17 na 18

no ale jak sie podoba to bardzo sie ciesze....

Taka lekka gangsterka :naughty:

no co Ty Cayenne raczej na poprzednich tak wygladala :rolleyes:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2007, 23:48 _________________________________________________

Bajeranckie to autko masz jeszcze na dodatek na takch felach jak ja mam :) Chociasz te wczesnejsze mi sie chyba bardziej podobaly . Majstrowalas cos przy zawieszeniu ? Sprezynki ? Amorki ? Bo fajnie zglebiona fura

No mi tez sie podobaly........a te to kompromis :)

Tak zawieszenie mam obnizone....ale ile co i jak, to Ci nie powiem bo nie mam pojecia....

Furke juz kupilam tak obnizona....

Teraz zostaje zmiana kiery..........no moze jeszcze szybki przyciemnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi i profil opony masz taki sam jak ja - powinno Ci sie jezdzic dobrze po wawie :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne bo nowe - ale kurde zeby je wyczyscic to idzie sie załamać moje następne felgi będą srodek miały czarny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko kolesia hasającego na brudnych stalowych 15" bez kołpaków to :

Dezenciki konkretne były ale wiemy czemu zostały zmienione :(

Te sa normalne :)

ALE : dezenty wyglądały zaczepnie i młodziezowo ...

Seryjne tchnęły elegancje :)

Ja mam takie metlik ze łooo... Nie moge nic wybrac bo to mi nie pasują , tamte tez nie bardzo , te za drogie tu ET nie bardzo , a te znów pospolite :) Normalnie jak z babą ze mną :decayed::naughty::dance:

Pozdrawiam... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...