refliks

O refliks

Osiągnięcia refliks

Reputacja

1. nie koniecznie tarcze...u mnie było to samo przy hamowaniu na kołach 16 calowych, ale tym zbytnio sie nie przejmowałem, a gdy wymieniłem na 18 które były odpowiednio wyważone problem zniknął..pozdr:)
  2. ..kurde a ja na tym prześmigałem już około 1500 km ale dzięki bardzo za info pozdr
  3. Witam. Mam pytanko do "znawców", co może być za przyczyna takiego dzwięku z turbosprężarki? Z góry dzięki za odpowiedź. [youtube=425,350] Halasliwa Turbosprezarka Audi A4 1.9 TDI 130BHP
  4. ok panowie i panie z hhacek-iem spotkamy sie na miejscu , a reszta, jak sie zgramy ?? ja z londka będę jechał więc proszę o propozycje...dziękuje
  5. ...no dokladnie...jak wam pasuje, czy mogloby byc w dzien powszedni, czy tylko w weekendy?? Pozdro.
  6. jak by mialo rejestracje CT..... to moje... pozdrawiam ....albo moje ...i co z tym spotem kiedy organizujecie, bo bym chcial sie podlaczyc??
  7. ...o w Toruniu zlocik dobra mysl, a da rade przed 6 stycznia cos zorganizowac??
  8. piekne 2.5 TDI * zgodnie z regulaminem działu powinieneś otrzymać ostrzeżenie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,10108.0.html Tym razem dostajesz upomnienie.
  9. `eeee autko ladne, ale tak jak kolega wyzej napisal te chromowane listwy mi nie podchodza, ktos chyba w tej francji gustu nie mial, ale po za tym autko
  10. witam. to kiedy nastepny zlot organizujecie??
  11. tyle co znalazlem to, ze: 01247 - Activated Charcoal Filter (EVAP) System Solenoid Valve 1 (N80) 31-10- Open or Short to Ground - Intermittent zaworek od filtra węgla aktywnego (taki oczyszcza oparów paliwa) - ale co to jest, jak to ugrysc?? 16486 P0102 - Miernik masy powietrza -G70 za mała wartość sygnału sporadycznie - ale tez nie mam pojecia co to jest wytlumaczy mi ktos bede wdzieczny. 16518 - obwód czujnika O2 brak aktywności bank 1 czujnik 1 , i tego tez nie jaze hehe prosze o pomoc. dzieki bardzo. [br]Dopisany: 01 Grudzień 2007, 19:33 _________________________________________________dzieki spedyt poradzilem sobie ze wszystkim. pozdro. :th:
  12. Witam.Mam taki problem.Prosze o analize tych bledow: 01247-Activated Charcoal filter (EVAP) System solenoidvalve interniffent 16486-shareware version to decode all DTCs P0102 - 35 - 10 Please register activate 16518-shareware version to decode all DTCs P0134 - 35 - 10 Please register activate to na tyle tych bledow,ale mam jeszcze jeden problem.Jak przekrecam kluczyk to na licznku tam gdzie mam stan licznika to wyskauje mi cos takiego i to miga caly czas, ale jak odpale to po minucie gasnie.Jest cos takiego:
  13. neo61 !!Furke masz spoko pomalu, pomalu do celu.JEzeli masz czas to zapraszam tu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,1204.0.html pozdro.
  14. Wlasnie ten grill , moze by byl ok, ale ta dziura szpeci.Zastanawiam sie po co oni robia te otwory w tych grilach.Ja tez mam zalozony inny grill gdzie nie mam otworu w ogole i ten (precik) co jest do otwierania maski co sie go ciagnie hehe jak to brzmi.... to go wyprostowalem i bardzo dobrze maske sie otwiera od dolu bez problemow, ale tak poza tym wszystko ok.[br]Dopisany: 19 Sierpień 2007, 20:17 _________________________________________________Moj grill wyglada tak: