Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFB] Xenon, Felga 225/40/18 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

foto068y.th.jpg foto060x.th.jpg foto30.th.jpg foto051.th.jpg foto029.th.jpg

foto038e.th.jpg foto043.th.jpg foto027c.th.jpg foto049.th.jpg foto031u.th.jpg

Środek

dd600661e98a4d5c.jpg

08958468c578c192.jpg

a610facafd88e7e5.jpg

Wyposażenie seryjne mojej :audi: to:

-4 poduszki

-klimatronik

-tempomat

-ciemno szara skóra

-dodatki drewnopodobne

-koła 205/55/16

-obnizona 20 mm

-elektryczne i podgrzewane lusterka

-4x elektryczne szyby

-elektryczna regulacja foteli

Dotychczasowe zmiany:

-zegary od Audi A6

-kółka 235/45/17 które wczesniej woziły Trzenia :wink4:Trzeniu dzieki wielkie :notworthy:

- OBECNIE Koła 225/40/18 - od S8 :good:

- Włozone Xenony 5000K

Opublikowano

Bardzo ładna :a4fan:

Jedyne co bym zmienił to te drewnopodobne listwy.

Najlepiej na jakieś alu lub carbon.

Pozatym miodzio :th:

Opublikowano

Piękna :oklaski: Ja bym nic nie zmieniał.Wszystko jest idealnie.A przesadzić żadna sztuka.

Opublikowano

Piekna! Ale ja bym jeszcze cos pozmienial.. :decayed:

-fela

-sciema

-dokladki pod kolor..

I byla by idealnaaa.. :hi:

Opublikowano

ładna ładna

powiedz kupywales w kraju czy zagranica ile cie wyniosła niunia???

Czaje sie na podobna sztuke ale chciałbym 1,9TDI

Opublikowano
  • Autor

ładna ładna

powiedz kupywales w kraju czy zagranica ile cie wyniosła niunia???

Czaje sie na podobna sztuke ale chciałbym 1,9TDI

Audiczka Przywieziona z zagranicy a kosztowała mnie równe 30 tyś. Chorowałem na B6 z rocznika 2001-2002 no ale to już dużo większy wydatek ;-)

Opublikowano

Bardzo ładne autko :thumbup:

Na większej feldze będzie zdecydowanie lepiej ;)

Opublikowano

Bardzo ładna, co do felgi to przemyśl komfort

Opublikowano

Bardzo ładna 2,5 :>. Nawet bez zmieniania niczego prezentuje się bardzo ladnie. Dbać tylko o turbinke a z jazdy sama przyyyjemnosć...... ale patrząc co napisałeś o spalaniu w mieście to karzystasz z tej przyjemnosci z jazdy :a4fan:

Opublikowano

Bardzo ładna ta czwóreczka :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

Bardzo ładna 2,5 :>. Nawet bez zmieniania niczego prezentuje się bardzo ladnie. Dbać tylko o turbinke a z jazdy sama przyyyjemnosć...... ale patrząc co napisałeś o spalaniu w mieście to karzystasz z tej przyjemnosci z jazdy :a4fan:

Na spalanie w mieście duży wpływ mają koreczki :> Ostatnio z pracy odcinek 4 km "jechałem" ok 30 min, biorąc pod uwage odcinek drogi do czasu to pewnie spalanie bylo ok 15/100 :)

Pozdro.

Opublikowano

Zapytam jeszcze z ciekawości, ile ma przejechane km ta A4? Moja w dniu zakupu miała 215kkm (prod 01/11/99). Chcę poprostu porównywać ile faktycznie auta mają przejechane jak kupujesz na zachodzie, bo u nas to wszystkie mają 150kkm, co byś nie kupował.

Opublikowano

Moja jest tylko 10 dni starsza od Twojej i w dniu zakupu jakiś miesiąc temu miała 217kkm i z tego co zauważyłem większość A4 diesli z Niemiec z tego rocznika ma przebiegi w granicach 200-230kkm.

Opublikowano
  • Autor

Moja w dniu zakupu, coś ponad miesiąc temu miała 180 tyś, a przywieziona z Francji.[br]Dopisany: 29 Październik 2007, 16:49 _________________________________________________Co ja pisze, za 5 dni bedzie 2 miesiące jak ja mam :> ale ten czas leci :)

Opublikowano

Witaj "slaweq" autko bardzo ładne szkoda tylko ze nie zjawiłes sie na spocie w sobote ,poogladalibysmy ja zna zywo :> moze zaglądniesz na kolejny spot :audi: .Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Witaj GM :)

O spocie przeczytałem dopiero w sobote, dlatego tak na szybko nie chcialem jechac :> Na następny zaglądne na 100% :)

Opublikowano

brawo :oklaski: ciesze sie zawsze to o jedno :audi: bedzie wiecej ,trzymam za słowo, w takim razie do zobaczenia na kolejnym spocie Rzeszowskim

Opublikowano

bardzo ładna audkiczka... :thumbup:

tak jak pisał GM, szkoda, ze nie przyjechałeś na spota, ale co sie odwlecze, to nie uciecze... :thumbup:

zapraszamy na następnego spota, tylko jeszcze nie wiadomo kiedy będzie...

pozdrawiam :thumbup:

Opublikowano

Autko bardzo mi sie podoba... :th:

Sliczne......

I nie wiem czy sie myle czy nie.......ale zawieszenie chyba troszke obnizone masz ;)

No wiec, plany na 17'' fele sa jak najbardziej trafione......

Opublikowano
  • Autor

Autko bardzo mi sie podoba... :th:

Sliczne......

I nie wiem czy sie myle czy nie.......ale zawieszenie chyba troszke obnizone masz ;)

No wiec, plany na 17'' fele sa jak najbardziej trafione......

Zawieszenie faktycznie mam obniżone w opcji wyposażenia o 20 mm... nie wiem czy pamiętasz ale rozmawialiśmy kiedyś o tym na gg... :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.