Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Xenon, Felga 225/40/18 :)


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

Rafalekx no na wiekszej eSowej zdecydowanie lepiej wyglada :th:

A mi znowu zaczyna wracac myslenie o takich jak ma teraz tylko 17" :mysli:

http://moto.allegro.pl/item364957306_super_orginalne_alumy_do_audi_a4_a6_a8.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slaweq a byly takie w ogole..? :mysli:[br]Dopisany: 15 Maj 2008, 23:02 _________________________________________________O byly.. :shocked:

Nie warto.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slaweq a byly takie w ogole..? :mysli:[br]Dopisany: 15 Maj 2008, 23:02 _________________________________________________O byly.. :shocked:

Nie warto.. :decayed:

No właśnie czemu nie warto, ja widziałem autko na takich i wyglądały miooooodnie :kox:

Zaraz zrobię VT... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu chyba przesadziłem z rozmiarem (szczególnie w pierwszym VT :naughty: )

730f7782c8f3f185poprli1.th.jpg

fdb96ee9def204cepoprbl2.th.jpg

Mi się podoba :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo rewelacja :thumbup: Jakos te masywne fele mi sie podobaja no :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos tak "zwyczajnie" wygladaja.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo rewelacja :thumbup: Jakos te masywne fele mi sie podobaja no :kox:

No dokładnie :th: Te 5cio ramienne mają coś w sobie, one w rozmiarze 16'' wyglądają super, a w 17'' to już :kox: Aż się poję pomyśleć jak by wyglądały 18'' :shocked: I cena też przystępna :wink4: Chyba trzeba się poważnie zastanowić nad takimi tylko 17'' :naughty: Sobie też zrobiłem VT :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ładnie wygladają :th: Coraz bardziej sie przekonuje do nich :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo widzę że pierwsze kroki poczynione :> Felgi wystawione na sprzedaż :wink4: Czyżbyś się zdecydował już na jakieś nowe? :rolleyes: A co do tych felg co masz - nie lepiej zostawić je na zimę :tongue4: Cały rok autko by wyglądało super :th: Ja właśnie tak planuję :) Dlatego zakup muszę odłożyć na przyszły rok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystawilem je na sprzedaż bo faktycznie mam na oku 17" :naughty: Wybór padł na ten sam wzór tylko wieksze :th:

A odnosnie 16''... caly czas zastanawiam sie nad zostawieniem ich na zime, ale raczej sporzedam... gdy nie bedzie kupca to bede sie zastanawiał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym tam nie sprzedawał , bo to ladne alumy na zimę,sprzedasz i będziesz żałował... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym kupił od s4, ale jako że coraz wiecej aut ma takie felgi dobrze bedzie jak kupisz te Twoje 17" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym tam nie sprzedawał , bo to ladne alumy na zimę,sprzedasz i będziesz żałował... :gwizdanie:

Dokładnie :th: Sławek przemyśl to jeszcze. A wyboru nowych 17'' gratuluję :th: Bo ładnie się prezentują, tylko ciekawe o ile się pomyliłem w rozmiarze robiąc VT. Jakby co mam nadzieję że nie będzie na mnie :embarrassed: Ale widziałem A4 na tych 17'' i powiem Ci że wyglądały zupełnie inaczej, jest spora różnica między tymi w rozmiarze 17'' a 16'' :cool:[br]Dopisany: 16 Maj 2008, 21:44 _________________________________________________Sławek to chyba Cię może zainteresować :rolleyes:http://www.a4-klub.pl/smf/piekne_oryginalne_felgi_audivw_5x112_17cali_polerowane_zobacz-t32358.0.html;msg145151#new

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisany: 16 Maj 2008, 21:44 [/size]_________________________________________________Sławek to chyba Cię może zainteresować :rolleyes:http://www.a4-klub.pl/smf/piekne_oryginalne_felgi_audivw_5x112_17cali_polerowane_zobacz-t32358.0.html;msg145151#new

Nie bardzo... zobacz na rozmiar opon... 225/55/17 :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...