Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFB] Xenon, Felga 225/40/18 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Xenon gites :good:

Opublikowano

furka nabiera charakteru- malyna jest :decayed::naughty:

Opublikowano

Zamiast tych zenonow bys lepiej program zrobil Sławciu... :gwizdanie:

Opublikowano

Zamiast tych zenonow bys lepiej program zrobil Sławciu... :gwizdanie:

no przecież ma być na wiosnę :wink4::naughty:
Opublikowano
  • Autor

Zamiast tych zenonow bys lepiej program zrobil Sławciu... :gwizdanie:

Mysle o tym cały czas :wink4: Z tym to do Wawy trzeba jechac a zawsze brak czasu :confused4:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Klasa fura z tej Twojej :audi: -cy. :good: Koła odwalają niezłą robotę. :naughty: Pozdrawiam! :>

Opublikowano

kurde tyle razy przegladalem ten watek i jeszcze nie napisalem ze ....

fajna a4 i dobra robota slawku

piekna b5 ( bliska serii ) ale pieknie utrzymana i dopieszczona oraz dostylizowana smacznymi dodatkami

wiec :good: szacuneczek za wklad pracy i absolutny brak wiejskich gadzetow

Opublikowano

Jedna z najładniejszych :audi: które oglądałem :good: będę się na niej wzorował :hi:

Opublikowano

najładniejsza b5 na forum :naughty:

może tak, polerka tłumika ? ;d

Opublikowano

A może tak podmianka na 19 :kox: :gwizdanie:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

A może tak podmianka na 19 :kox: :gwizdanie:

Zrobimy podmianke, ale pewnie dopiero po zlocie :naughty:[br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 17:27_________________________________________________W pierwszym poście wrzuciłem wkońcu lepsze fotki na nowych felgach :)

Opublikowano

Jest :kox:

I jezdzi sie :kox:

Opublikowano

Paskudne te felgi :disgust: I jakieś takie małe :disgust: No normalnie na stalówkach już lepiej wygląda :decayed:

żarcik oczywiście :tongue4: Ale powiem szczerze że jak już mam u siebie avusy to mi się troszkę opatrzyły :rolleyes:

slaweq planujesz coś jeszcze? jakieś mody? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

slaweq planujesz coś jeszcze? jakieś mody? :mysli:

Zaczynam rozglądać się za springami -30 lub -35, ale ciężko je dostać do 2.5 TDI :confused4: no i może skusze się na wizyte u Rogala :naughty:

Opublikowano

Ulala :cool1: szaleństwo... Ale faktycznie do 18'' -30/-35 by się przydało :rolleyes: a chips... nooo zawsze się przydaje :gwizdanie: Tylko trzeba na niego mieć $$ :przebiegly:

Opublikowano

slaweq planujesz coś jeszcze? jakieś mody? :mysli:

Zaczynam rozglądać się za springami -30 lub -35, ale ciężko je dostać do 2.5 TDI :confused4: no i może skusze się na wizyte u Rogala :naughty:

tukan ma takie na sprzedaz :good:

Opublikowano
  • Autor

sokolnh dzieki za info :hi: PW do Tukana już poszło :naughty:

Opublikowano
no i może skusze się na wizyte u Rogala :naughty:

Rob soft koniecznie, bo AFB/AKN po sofcie jezdza niewiele gorzej od 180-tek po sofcie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.