Treść opublikowana przez konradzed
-
[B5 ALF] A4 2.4 V6 5V
Niestety nie takie efektowne jak Twoje... Zwykłe 16-ki z B7-ki.
-
[B5 ALF] A4 2.4 V6 5V
Alu już od dawna jest.
-
[B5 ALF] A4 2.4 V6 5V
- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Wieki mnie tutaj nie było...- [B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
Pozdrowienia od mojego ALF-a!- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Ja w czwartek wieczorem jadę z moją panią do Pragi, więc nie dam rady...- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Byłem w pracy, więc nie miałem takiej możliwości.- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
W piątek widziałem A4-kę Grzesia w Bochni na ul. Trudnej.- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Sezon na obrączkowanie zbliża się dużymi krokami.- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
no ja też się chyba na nia skuszę, bo robi suka robotę w chooj , kiedy się hajtasz? O czymś nie wiem?- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Cała przyjemność po mojej stronie. Było w myśl powiedzenia, że co dwie głowy to nie jedna.- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Spocimy w czwartek?- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Dobrej nocki życzę! Tylko żadnych snów z d*pami!- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Jak miałoby być tak jak wczoraj to wolałbym już śnieg i mróz.- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Podobno ma jeszcze dosypać i -8... :gwizdanie:- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Dziś z pogodą była taka c**jówka jakiej już dawno nie było.- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Ja już troszkę latałem w tym tygodniu.- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Wiosna coraz bliżej, więc trzeba będzie kiedyś spotkać się na dwóch kołach.- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
W poniedziałek to ja będę w Niemcowni... Po tym całym zdarzeniu zastanawiam się czy warto było inwestować w 500-kę, jak można zadawać szyku (szoku) na Simsonie.- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
To trzeba było zobaczyć. Spróbujemy z Grzesiem opisać Ci to na kolejnym spocie. Musimy potrzymać Cię w ciekawości.- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
To się nazywa "dawca". Facet musiał być o stalowych nerwach, a przynajmniej w stalowym oplocie.- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Widać było kto wczoraj pierwszy wystartował. :> Jak swoją do dziś "męczyłeś" to pewnie biedna ledwo chodzi.- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
a co ty ku*wa spac nie mozesz To już taka choroba zawodowa.- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Załapali się nawet "Ci" którzy dotarli dopiero na 19:00.- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
zdałeś?? Zdałem! - [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!