Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Moja Czarnulka 1.9 TDi 110KM -już niedługo...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

chciałem przedstawic moje autko:

Audi A4 1999r. 1.9 TDi 110KM silniczek AVG

Samochód sprowadziłem z Francji jakiś miesiąc temu, tak więc na razie 100% seria.

Aczkolwiek pierwszą zmianą z pewnością będzię....a zresztą zobaczycie sami - mam dużo planów - na bieżąco będę dorzucał zdjęcia i info o zmianach.

http://img149.imageshack.us/img149/541/obraz038beztablicyuo1.jpg

http://img149.imageshack.us/img149/9382/obraz039hk3.jpg

http://img149.imageshack.us/img149/3929/obraz041beztablicyes1.jpg

http://img149.imageshack.us/img149/7580/obraz043beztablicypt5.jpg

http://img149.imageshack.us/img149/1078/obraz044beztablicyyh4.jpg

http://img149.imageshack.us/img149/3000/obraz048ga5.jpg

Pozdrawiam

Opublikowano

Autko ladne. Ale te chromy sa okropne! :sick3:

Sciagnij je, zaloz fele, lekko sciemnij szybki i bedzie malinka.. :kox:

Opublikowano

`eeee autko ladne, ale tak jak kolega wyzej napisal te chromowane listwy mi nie podchodza, ktos chyba w tej francji gustu nie mial, ale po za tym autko :thumbup:

Opublikowano

Kolorek miodny :thumbup: Poodklejaj te chromy bo w tych miejscach wyglądaja syfiasto :thumbdown:

Proponuje szybki delikatnie ściemnić , dobrą fele , delikatną glebe , no i te znaczki "1.9 Tdi " tez mozna odkleić ;)

Zazdroszcze klimatronika nowego i duuzego radia :kox:

Opublikowano

no ladny kolorek dobry silnik.... ja bym wsadzal rns-e odrazu :) a radio sprzedal.... :)

chromy jak koledzy napisali do kosza. :)

jeszcze tylko felga 17-18 i springi -30mm i bedzie kosa ;)

a no i wszystkie szybki pod folie i bedzie kozacka

ps. napisz jakie ty masz plany ?

Opublikowano

autko git, natomiast listwy chromowe to rzecz gustu, a o gustach się nie dyskutuje. :>

cale auto to rzecz gustu .... to o czym tu mamy dyskutowac jak nie o wygladzie tego auta ? ;)

po to sa te tematy aby wyrazac swoje opinie kolego :)

Opublikowano

w srodku tez jest tym chromem po obklejena :blink: poza tym autko bardzo ladne, ladny kolorek :thumbup:

Opublikowano

japitole w środku też chrom :naughty: heh lepiej żeby ten chromik był wokół szyb,Proponóję no ściemnic szybki nie za mocno , fela i miodzio , ale furka bez tego bardzo ,,gładko,, wyglada :th:, , to jak jeszcze pare rzeczy zmienisz to bedzie wypasik .

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

W końcu znalazłem chwile, żeby dodać kilka nowych fotek.

Zmiany raczej kosmetyczne, ale zawsze:

-soft by Rogal :notworthy:

-grill od mattig

-felgi RONAL 17 cali

Szykuje się jeszcze do zejscia troche bardziej na ziemie z moja Audiczką...

Update wkrótce

Pozdrawiam

wykres z hamowni:

audiwykrespu8.th.jpg

audi po zmianach:

obraz054yn0.th.jpg

obraz055im0.th.jpg

obraz056xe6.th.jpg

obraz057sm3.th.jpg

obraz058ax8.th.jpg

obraz061ga4.th.jpg

obraz062tt1.th.jpghttp://

obraz078yx2.th.jpg

Opublikowano

Ja kolegę bardzo często w Lublinie widzę :kox: Często Nadbystrzycką śmigasz :good: Zastanawiałem się czy należysz do klubu :wink4: Autko na żywo prezentuje się ok, dużo lepiej niż na fotkach i powiem szczerze że z tymi chromami wygląda inaczej ale nie wygląda to tragicznie, na żywo nie razi w oczy, autko wygląda inaczej niż wszystkie :good: A mam małe pytanko... masz może jeszcze ten ori grill co miałeś jak kupiłeś autko? :rolleyes:

Opublikowano

Ja kolegę bardzo często w Lublinie widzę :kox: Często Nadbystrzycką śmigasz :good: Zastanawiałem się czy należysz do klubu :wink4: Autko na żywo prezentuje się ok, dużo lepiej niż na fotkach i powiem szczerze że z tymi chromami wygląda inaczej ale nie wygląda to tragicznie, na żywo nie razi w oczy, autko wygląda inaczej niż wszystkie :good: A mam małe pytanko... masz może jeszcze ten ori grill co miałeś jak kupiłeś autko? :rolleyes:

ano kolega nalezy do klubu, byl na spociku LU jak mogles zauwazyc na fotkach ze spota.

furka harosza tylko gleba jeszcze i miod malina ladne ma wnetrze audiolka :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.