-
Śruby pływające z 5x114,3 na 5x112 ??
Z pierścieniem nie będzie problemu chodziło mi o same śruby
-
Śruby pływające z 5x114,3 na 5x112 ??
Witam mam tanio do kupienia 20tki z tym że mają rozstaw 5x114,3 da rade je założyc do naszych audi na 5x112?? Co myślicie o śrubach pływających ?? Proszę o pomoc
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Pokaz przod pokaz go!! Nosb może uda mi sie za jeszcze pare pln wyrwac koncki blaszek nierdzewek a nas dwu = sie taniej
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Brawo Brawo Nosb czekam co tobie z tego wyjdzie bo chyba wróce do korzeni a4/s4 Powodzenia Stary!!!!!!!
-
[A6 c5] Moja nowa Zabawka / szóstka quattro
- [A6 c5] Moja nowa Zabawka / szóstka quattro
Mała modyfikacja :gwizdanie: Dursol czyni Cuda <ok> Tutaj róznica miedzy Dursolem a Tempo- [A6 c5] Moja nowa Zabawka / szóstka quattro
mam je nie caly rok zadnych awarii jezdze na lpg spalanie 13-15l co do 2,7T no jest ciut drozszy w utrzymaniu 2 turbiny i gaz drozszy- [A6 c5] Moja nowa Zabawka / szóstka quattro
A zostały Ci jakieś graty ??- [A6 c5] Moja nowa Zabawka / szóstka quattro
Dopiero na Wiosne teraz Zbieram Graciarstwo w Garazu A zimy to juz sam sie nie umiem doczekac- [A6 c5] Moja nowa Zabawka / szóstka quattro
Co twoja była ?? :>- [B5 APT] Moje Czarne A4 >> Nowa Zabawka !!!!
Ja ale po zimie Ok ?? Juhuhuuu Link do obecnej > http://www.a4-klub.pl/smf/a6_c5_moja_nowa_zabawka_szostka_quattro-t103986.0.html- [A6 c5] Moja nowa Zabawka / szóstka quattro
Proszę Zimowo ;d- [A6 c5] Moja nowa Zabawka / szóstka quattro
O to moja nowa zabawka Audi A6 c5 99 rok 2,8 Q Manual Skóry Komp pokładowy auto przywiozłem z Luxemburga Gewinde przod KW V1 (jeszcze w garażu) Felgi A8 19x8,5 cala oponki 235/35/19R Na chwile obecna to tyle chce pomalowac czarne elementy pod kolor i gleba to podstawa!! Ogolnie auto stylizuje na USA wersje Blenda już jest w migaczach pomarańczowe obrysówki !! Mam zdrowa bude wiec moze nie pozornie pod maska umieszcze 4,2 v8 O to na poczatek foto- [B5 APT] Moje Czarne A4 >> Nowa Zabawka !!!!
FELGI TO FIRMY RONAL ALE ROBIONE DO AUDI A8 ROZMIAR TO 8,5NA18" ET 45 :evil: :evil:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2008, 23:48_________________________________________________Nowa Zabawka- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Z tego co Czytam tez chyba wybiore MS :> :> :> - [A6 c5] Moja nowa Zabawka / szóstka quattro
luQas
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta