Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Właśnie mam swoją A4 1.9 TDi sedan 99........... :D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Właśnie kupiłem dla siebie Audi A4 1.9 TDi 99 AFN 110KM Navi Plus Czarny kolor sedan 182 tyś km klima, grzane siedzenia, lusterka, szyby elektryczne, alu fele 16 cali

a2.jpg

a3.jpg

a4.jpg

a5.jpg

a6.jpg

a7.jpg

Opublikowano

No piekna piekna :razz: A skad dokladnie jestes ??

Opublikowano

Ładne auto gratulacje

Opublikowano

ładne autko ... TDI na wypasiku (Navi) .... :twisted:

szkoda ze nie Avant ..... :twisted:

Opublikowano
  • Autor
No piekna piekna :razz: A skad dokladnie jestes ??

Mieszkam w Złotoryi koło Legnicy

[ Dodano: 2006-08-07, 08:23 ]

ładne autko ... TDI na wypasiku (Navi) .... :twisted:

szkoda ze nie Avant ..... :twisted:

Moja kobieta też żałuje że nie Avant ale sedan też jest OKEJ ;)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki chłopaki myśle że auto będzie długo śmigać :)

I w końcu będę mógł skoczyć na jakiś spot ;)

Opublikowano

ładniuśka A4 - navi robi wrażenie

Opublikowano

Ładna , kolorek słuszny no ita navi fajna rzecz.

P.S. Tylko czemu ktoś przestawił napisy na tylnej klapie niesą na swoim miejscu. :wink:

Opublikowano

P.S. Tylko czemu ktoś przestawił napisy na tylnej klapie niesą na swoim miejscu. :wink:

To była pierwsza rzecz , która rzuciła mi się w oczy :wink:

Opublikowano

P.S. Tylko czemu ktoś przestawił napisy na tylnej klapie niesą na swoim miejscu. :wink:

To była pierwsza rzecz , która rzuciła mi się w oczy :wink:

Mam ten sam syndrom , to sie nazywa fanatyk oryginału :wink:

Opublikowano

super b5tka :smile: bogate wyposażenie :lol:

Opublikowano
I w końcu będę mógł skoczyć na jakiś spot ;)

Super samochodzik.

Zapraszamy na jakiś spocik do Wrocławia :mrgreen:

Opublikowano
  • Autor
I w końcu będę mógł skoczyć na jakiś spot ;)

Super samochodzik.

Zapraszamy na jakiś spocik do Wrocławia :mrgreen:

Napewno na któryś wpadne jak tylko znajde troche czasu ;)

Bo teraz zaczyna sie ganianie po urzędach ;(

Opublikowano

ładniutki Turbo Kibeł :mrgreen: NA pierwszy rzut oka Navi powala z nóg :razz: Chyba szykuje ci sie zmiana telefonu,na fotce widać marniutkiego S55 a przeciez masz fabryczny zestaw do 6310 :wink:

Opublikowano
  • Autor
ładniutki Turbo Kibeł :mrgreen: NA pierwszy rzut oka Navi powala z nóg :razz: Chyba szykuje ci sie zmiana telefonu,na fotce widać marniutkiego S55 a przeciez masz fabryczny zestaw do 6310 :wink:

Witam

Tak dokładnie planuje zmiane telefonu ale nie na 6310 tylko na motorole L7 (czarna :twisted: :twisted: :twisted: )

A właściwie to nie wiem co z tym fantem zrobić najlepiej by było sie tego pozbyć ale pewnie zostanie po tym pamiątka w postaci dziur a to już nieładnie wygląda narazie ta sprawa jest otwarta :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Opublikowano

ładna a4 i kolorek super, a dziur po demontażu ja nie mam :wink:

Opublikowano
  • Autor
ładna a4 i kolorek super, a dziur po demontażu ja nie mam :wink:

A jak to możliwe że nie masz :roll: :roll: :roll: :roll: :?: :?: :?: :?:

Opublikowano
A jak to możliwe że nie masz

U mnie zestaw był montowany do takiej "blaszki", która wchodziła w szparę między konsolą środkową a osłoną drewnianą, i pod nią była przykręcona :razz:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.