Treść opublikowana przez piotrl
-
[ALL] Audi A3 Sportback 2.0 TDi CR 170 Black Edition - 2010
Dzieki Czekam teraz na ceny nowej A4 w UK i pomyślimy co dalej
-
[ALL] Audi A3 Sportback 2.0 TDi CR 170 Black Edition - 2010
Pewna część dostałem przy zakupie auta resztę dokupiłem [br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 17:49_________________________________________________ Niestety nie mam inne zdanie na temat tego tematu [br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 17:50_________________________________________________ Zdjecia zimowe to tylko z Polski w UK to tylko straszy Znajdziesz mnie na A3 Klub Polska i Autocentrum.pl
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
Ja z racji tego ze mieszkam i pracuje w Anglii to muszę robić lekkie zapasy na zimę kupuje w Polsce ten płyn i jak na razie mnie nie zawiódł w trasie
-
[ALL] Audi A3 Sportback 2.0 TDi CR 170 Black Edition - 2010
Witam Po bardzo długiej przerwie znowu jestem na forum tyle tylko ze w końcu wróciłem do marki z VW Polo 1.4 TDi na Audi A3 2.0 TDi 170 CR Sportback S-Line Black Edition kolor Phantom Black - Wyposażenie w UK Oznaczenie motoru - CFGB Skrzynia manualna 6 biegowa Moc silnika - 125kW/170KM Moment obrotowy - 350Nm 1750-2500 obr Rok produkcji 2010 Rok wyposażeniowy 2011 Pakiet Black Edition - felgi 18x8.5J 5 ramienna Rotor wykończenie tytanowe z oponami 225/40 R18 - BOSE premium sound system 8 głośników wysokiej klasy , 6-kanałowy wzmacniacz, o łącznej mocy 195 W z specjalnie dostrojona akustyka - Płaska u dołu kierownica z logo S line wielofunkcyjna - Piano Black wykończenie czarne wstawki i wykończenia drzwi - Pakiet stylizacji Black - krata chłodnicy z rama w wysokim połysku w kolorze czarnym, osłona chłodnicy i tablicy rejestracyjnej w matowej czerni. - Mat czarny otaczający światło przeciwmgielne i drzwi - Przyciemniane szyby, Kolumna B - Xenon Plus z automatyczna regulacja reflektorów, spryskiwacze reflektorów i LED Światła dzienne auto doposażone w WBI - Pakiet komfort (asystent pakowania, tempomat, czujnik świateł i deszczu) 8Q5 - Adaptive light - funkcja oświetlania zakrętów-dostępne tylko z reflektorami ksenonowymi plus ze światłami do jazdy dziennej LED (zawierają układ zmywania reflektorów). 7K6 - Czujnik ciśnienia w kołach PKB - Louggage pack - oddzielną skrytkę na płyty CD w schowku - schowek w konsoli środkowej - siatkę i zaczepy umieszczone pod półką przestrzeni bagażowej oraz dodatkowego wyposażenia przestrzeni bagażowej: - siatkę mocująca bagaż - gniazdo 12V w bagażniku 6SJ - Mata w bagażniku PZA - Wnęka w tylnej kanapie wraz z podłokietnikiem i uchwytami na pojemniki z napojami z pokrowcem do przewozu nart lub snowboardu 1T3 - Trójkąt ostrzegawczy i apteczka QQ4 - Pakiet "Oświetlenie wnętrza" - oświetlenie uchwytów drzwi, przestrzeni nóg z przodu, progu samochodu, schowka w konsoli środkowej - podświetlane lusterka do makijażu - lampki do czytania przód/tył - aktywne światła odblaskowe w drzwiach 7P1 - Podparcie lędźwiowe elektryczne w fotelach z przodu 3L5 - Przednie fotele regulowane elektrycznie 4A3 - Ogrzewanie foteli przednich UF2 - USB gniazdo Poniżej fotki Oraz odpowiednia chemia do dbania i konserwacji auta
-
[INNE] Zmiana z Audi na VW
tutaj sobie zobaczysz ile pali uzytkowanie glownie miasto http://www.spritmonitor.de/en/detail/310627.html
-
[INNE] Zmiana z Audi na VW
No chyba ze tak życzę powodzenia
-
[INNE] Zmiana z Audi na VW
Jak masz robotę w kraju to okej
-
[INNE] Zmiana z Audi na VW
ogólnie zobaczę bo mam czas do sierpnia właśnie wtedy będę w Polsce
-
[INNE] Zmiana z Audi na VW
witam jestem po rozmowie nie mogę oczekiwać od niego czyli od motoru nie wiadomo czego moc wzrośnie od 90KM do max 100KM Nm max 240/250 jak z podobnych silników 1.4 TDi głownie chudziło mi o obniżenie obrotów i momentu obrotowego żeby motor wkręcał się z niższych obrotów tego raczej nie da się zrobić jedynie możne minimalnie 100 obrotów ale to już trzeba pojechać i sprawdzić na miejscu cena 1500 zł wiec tak to wygląda na dziś
-
[INNE] Zmiana z Audi na VW
Jak uda mi się skontaktować z Mastersem to ci napisz co i jak.
-
[INNE] Zmiana z Audi na VW
No niby tak ale zobaczę ile będzie mnie to kosztowało w PL
-
[INNE] Zmiana z Audi na VW
dokladnie myslalem ale nie wiem do kogo sie udać bo sprawa wygląda tak za auto ciągnie pięknie dopiero od 2000/2200 obrotów chciałem obniżyć chociaż od 200/300 w dol jak się uda to możne zadzwonię jeszcze do jednej firmy z tego co szukałem nikt takiego auta nie robił dzwoniłem do vechu nie ma problemu do Chojnackiego przyjedz zobaczymy i teraz postaram się zadzwonić do mastersa Z suchych danych z 80 na 100/105 KM i moment z 195 na 230/245Nm ale nie wiem czy mi się opłaca bo zobaczę jak wyjdzie A1 to możne przeskoczę na 1.6 lub 1.9 lub 2.0 TDi ale to na razie plany Bo jak powiedziała moja kobieta to auto przejściowe.
-
[INNE] Zmiana z Audi na VW
witam Tak oni sa bardzo dziwni ale jak cie poznają to są nieźli jajcarze bynajmniej u mnie w pracy ale ciężko ich przekonać do polaka :wallbash:ja musiałem się starać przez rok a teraz jest okej
-
[INNE] Zmiana z Audi na VW
Oczywiście sa i tacy co lecą nie gorzej od niemcow ale to zależny od ich dnia np ostatnio w Poniedziałek wszyscy wlekli sie po 30-40km/h a w środę juz latali 60-80km/h w mieście fakt zależny kto tez kieruje dużo jeździ ludzi po 60-70 lat Dobra jak by co to odpisze jutro Pozdrawiam
-
[INNE] Zmiana z Audi na VW
Mnie to nie przeszkadza jedyny problem to jak chcesz wyminąć autobus w mieście to jedyny minus a tak to mi nie przeszkadza moja lewa strona Jeśli chodzi o ich jazdę to fakt są czasami za za bardzo przepisowi ale często się zdarza ze na rondzie staja i puszczają włączających sięalbo wymuszają
-
[INNE] Zmiana z Audi na VW
Tak jesteśmy w unii ale oni myślą po swojemu niestety Nie wywalę bo pasują pod zegary niebieskie
-
[INNE] Zmiana z Audi na VW
dokładnie kupuje sie tutaj na początek jakiegoś przysłowiowego grata mały silnik i zbiera się lata zniżek ubezpieczenie w UK jest 20 grup jak znajdę gazetę to wam wypisze VW Polo to grupa 5 1 grupa 273 funtow rocznie 2 280 3 304 4 323 5 348 6 374 7 388 8 410 9 437 10 462 11 489 12 518 13 544 14 570 15 610 16 663 17 725 18 799 19 877 20 grupa 963 rocznie do tego ubezpieczenia taki opis "gościu 35 lat mieszka w Swindon auto stoi na ulicy prawo jazdy czyste od punktów i brak wypadków" ale to z gazety z 2008 roku teraz mogło sie coś pozmieniać Audi zaczyna sie od grupy 9 konczy na 20 Tez mam polskie prawo jazdy z godnie z nowymi przepisami możemy jeździć na polskim prawo jedzie max do 3 lat w uk potem należny wymienić jeżeli pracuje legalnie jest rezydentem juz od 1 roku pracy. Mi zaostrza jeszcze 2 lata ściemy z polskim prawkiem a później wymiana
-
[INNE] Zmiana z Audi na VW
To fakt ale w moim rejonie nie słyszałem jestem na południu żeby zabrali komuś auto jedynie Policja wyłapuje i zapisują wszystkich i podaje informacje ze trzeba przerejestrować auto i ubezpieczyć i płacić podatki drogowe lub wyjechać poza UK Wiec postanowiłem ich pokonać własna bronią szukałem z kolega po salonach kto się podejmie tego zamówienia i udało się 6 miesięcy czekania i na koniec 2008 roku odebrałem auto, podatku drogowego place rocznie 35 funtów ubezpieczenie 500 funtów za 2 kierowców i max zniżek uznali z Polski bez niczego
-
[INNE] Zmiana z Audi na VW
Tak na angielskich kupiony w UK z kierownica po lewej stronie czyli kontynentalnej
-
[INNE] Zmiana z Audi na VW
Zdjecie mam na serwerze i nie wiem czemu nie laduje raz jest raz niema Niestety pierwsza wersja to był Fiat 500 diesel ale wybrałem VW bo TDi i jest mały a taki był mi potrzebny
-
[INNE] Zmiana z Audi na VW
witam i pozdrawiam po długiej przerwie Zmieniłem z a4 1.9 TDi 110 KM z 12/99 roku na VW Polo 1.4 TDi 80KM 12/08 roku oto on daje link do zdjecia http://polotdi.netau.net/ ale myślę ze niedługo zmienię spowrotem na jedynie słuszna markę czyli AUDI Auto glownie urzytkuje w miescie wiec duzy nie jest mi potrzebny a na dzien dzisiejszy audi nie posiada małego auta planowany nowy w sprzedazy Audi A1 jest na koniec 2009
-
[B5 AFN] Czy to śmierć czujnika cieczy??
Ja myśle ze w koncu przyjdzie dzis ten czujnik bo czekam na niego jak wymienie i wszystko bedzie okej dam znac Wymieniłem wczoraj czujnik temp. (kolor niebieski cztery piny) na wskażniku jak zaczorowana stoi na 90 stop. dojście troche nie wygodne do tego czujnika ale wymieniłem i mam już spokój z temperaturą Cena nowego czujnika Hans Pries Topran 45zł foto opakowania nowego czujnika oraz zdjecia starego czujnika
-
Jak sprawdzić jakie mam oznaczenie silnika TDI???
Nalepka jest tez w kasiążce przegladów twojej Audicy bynajmniej u mnie w starej 80 i w nowej A4 były tam na klejone na pierwszej stronie
-
[B5 AFN] Czy to śmierć czujnika cieczy??
Ja dziś wymieniłem płyn i termostat ale wskaźnik na desce dalej wariuje, ale byłem na kompie i wszystko gra, brak poważnych błędów Ale jest ale czujnik z bloku silnika pokazuje 87 stopni ale czujnik w rurce tuz przy silniku pokazuje 70 stopni i na zegarze na desce kłamie o 10 stopni i jak jutro wymienie czujnik (niebieski) to zobaczymy czy ten wskaźnik na zegarze bedzie stał na 90 stopniach bo wczesniej tak było. Termostat kupiłem za 50 zł a płyn G12+ w skodzie po 20 zł za butelke 1l
-
Dunlop SP SPORT MAXX 205/55 R16
WItam Po doglębnym tentegowaniu w głowie chyba kupie Opony SP SPORT MAXX ma ktos lub miał napiszcie dobre i złe cechy tej opony foto